13. AY (bulk fotolar)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Spunkie tarafından 11 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Spunkie

Spunkie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaklaşık 13 aydır bu sporu düzenli olarak yapıyorum fakat son 4-5 aydır düzenli olarak beslenmeye başladım. ilk resim bu spora başlamadan oncekı halim 80 kg
    32 cm civarıydı sanırsam kollar son resimde 41 cm e ulaşmış bulunmakda nisan ayı gibi 2,5 aylık definasyona gireceğim şu anki kilom 93 kg boy 1.80 göbek bölgesinde gereksiz yağlanmalar oluşdu onları gidermek istiyorum şuan elimde olan fotolar pek yeterli olmayabilir fakat ilerleyen zamanlarda yenilerini ekleyeceğim olumlu ve olumsuz yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler
    ...

Ekli Dosyalar:

2. caglr

caglr Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    sadece kol calıştın galiba vucudunla kolların orantısız cünkü sırt gögüs özelliklede omuza önem vermek gerek bide beslenme prog degistirsen süper olur güzel gelisim yakalamıssın biraz hatları cıkarıp sertleşirsen cok güzel bir vucut cıkar

3. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Eger sadece sizin resimlerinizin gosterildigi, kendinize ait bir baslik istiyorsaniz resim ekleme kurallarina uymaniz zorunludur. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız.

Elinizdeki resimler ve bilgiler baslik acmaya yetmiyor ise fotograflarinizi tek resimler basliginda degerlendirebiliriniz.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/s...er-t13863.html

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş