120 tl bütçe

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve olmaz213 tarafından 7 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. olmaz213

olmaz213 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üni Öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    120 tl bütçem var ve karbonhidrat almak istiyorum serious mass almayı düşünüyorum 115 tl 2727kg bugün alıcam sizin önerileriniz nelerdir

2. Erkel

Erkel Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Yulaf ezmesı, bulgur plavı, tam buğday ekmeğı, çavdar ezmesı, çavdar ekmeğı gıbı tum yoğun karbonhıdratları onerırım..

Gaıner alıp paranı cope atma..

3. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    Progainer al yoluna bak bazı yerlerde 120 tl Ayrıca gainer gereksiz değildir hala anlatamadık.

4. Erkel

Erkel Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Yoğun karbonhıdrat kaynakları bu kadar ucuzken, gıdıp basıt karbo tozuna onlarca para dokmek bana gore anlamsız. Kullanan kullansın lafımız yok.

Gaıner kılo alınıyorsa ıcındekı vıtamınler ve proteınler destek oluyor kılo alımına. Karbo da bır guzel gobek yapıyor :D

Imkansız gıbı gorunuyor ama, komplex karbolu, kalıtelı proteın ıceren bır dıyetle kıyaslandığında, gaıner ıle kas kazanımı yasayabılen bır sporcuya ne mutlu :D

5. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28

karbonhidrat komplexsi
    Ultrafile whey proteini
    Creatin
    Glutamin
    ayrıca vitaminler var ki bu piyasadaki orta sayılabilecek bir urun
    Ultimate Nutrition Iso Mass Xtreme Gainer gibi urunleri doğal beselenerek vucuduna biraz zor sokarsın. :)

6. Erkel

Erkel Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Icerığındekı kreatın ve glutamıne eser mıktarda.. Kreatın mono nun 300 gramı 50 tl zaten. 600 gramlık glutamını de Turkıye sartlarında 100 tlye alabılıyoruz..

gaınerların ıcerığındekı karbo dısı oğelerı ben de bır oncekı ıletımde ovdum zaten.. gaınerlerın ıcınde coğunlukla basıt karbo var. Gaıner alana kadar pro tozu, kreatın, glutamıne ve bcaa alınırsa hem cebe hem vucuda daha faydalı olunur :D

Iletım ozellıkle spora yenı baslayanlara yonelıktır. Gaınerları da kotulemıyorum. Umuyorumkı herkes ıstedığı sonuclara ulasır..

7. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    hayır işte tamam anladım senı ama gainerler cok zayıf ınsanlara cok kısa zamanlarda ciddi kutleler katıyor bu goz ardı edilmemeli diyorum

8. lakers44

lakers44 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    bence karbonhidratı meyve sebze ve tam tahıllardan karsılayın. bunlar ulkemizde nispeten ucuz seylerdir ve her sekilde yersiniz. en kotu ekmek tuketin. asıl ulkemizde pahalı olan protein kaynaklarına yonelmenizi tavsiye ederim. o parayı proteine saklayın. 120 tl cok bir para deil. kendi fikrim. ultimate 12000 bcaa ve birde ufak kreatin alın. onun dısındada saglam beslenin bence daha cok fayda goreceksiniğz gainere gore

Sayfayı Paylaş