120 Kilo Yeni Başlayan Antrenmanı Hakkında 'Önemli'

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve legeskont1 tarafından 23 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. legeskont1

legeskont1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba, ben 20 yaşında ve şuadanda 110 kiloyum. Daha önce bir konu hakkında birşeyler sormuştum. Dün, 120 Cm Halter Bar'ı, 2.5 Kg, 3 Kg, 0.5 Kg X2 Ağırlık plakası satın aldım, toplam ağırlıkları 17/20 Kilo civarı. Evde 5 Kg X2, 1 adet 3 Kg dambıl ve 1 Adet Koşu Bandım var. Önce yavaş yavaş çalışmalara başlayıp diyet ile birlikte kilo vermeyi hedefliyorum. Kütlem epeğ ağır olduğu için şuanda bacak hareketleri (otur kalk, barfix, şınav) yapamıyorum. Sizce nasıl bir program izlemem gerekir bu ekipmanlar ile?

2. Avukat38

Avukat38 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Hocam merhaba bende 21ime yeni girdim ve 100 kiloydum ocak 18de ancak çok araştırdım kilo vermek için öncelikle sadece ağırlık çalışmalarıyla bu iş olmuyor.Yağ yakımı için yüksek şiddet az tekrar HIT cardio yapmanı öneririm.Ve tabiki sıkı bir diyetle mümkün oluyor.Öncelikle ağırlıkları biraz rafa kaldır.Ve koşu,yüzme,bisiklet(ekl) dahil yüksek efor harcatan sporları yapmanı öneririm.ben kendi uyguladıgım spor ve diyet sayesinde 20 günde 8 kilo verdim sarkmasız kas kaybı cok az oldu :) Ve önceligin spor degil beslenme ve uyku alıskanlıgı olsun :) Fazla emirli konuştuysam kusuruma bakma bende çok çektim ve ben yaptıysam herkes yapabilir diyorum :)

Sayfayı Paylaş