12 hafta kür planım nasıl eksikler neler?

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve gakkos tarafından 17 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    637
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    aslında benim planım

1. hafta : 400 mg primabolan + 500mg test enant + 25mg /gün anapolon

2. hafta : 400 mg primabolan + 500mg test enant + 25mg /gün anapolon

3. hafta : 400 mg primabolan + 500mg test enant
    .................

8. hafta : 400 mg primabolan + 500mg test enant

9. hafta : 400 mg primabolan + 500mg test enant + wistirol (birer gün ara ile 100 mg )
    10. hafta : 400 mg primabolan + 500mg test enant + wistirol (birer gün ara ile 100 mg )
    11. hafta : 400 mg primabolan + 500mg test enant + wistirol (birer gün ara ile 100 mg )
    12. hafta : 400 mg primabolan + 500mg test enant + wistirol (birer gün ara ile 100 mg )

ve bitti
    sizden istediğim buna pct olarak ne yapıla bilir ve bu kür işe yararmı?bench_O

veveve bunu beğendi.
  2. DumanG

DumanG Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    1 aydan sonra tamox kullanabilirsin ama yinede primabolandan fazla bisey beklememek lazim

3. deniz21

deniz21 Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    400 mg primodan ilk kürde ne beklemesi lazım peki?gayette işe yarar. anapolonsuz kickstart please.

gakkos bunu beğendi.
  4. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    195
    Ödül Puanları:
    53
    ilk kürünmü? ilk kürünse fazla agir bence... boy kilo ve yasini belirtirsen daha saglikli yorum yapilabilir.

5. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    637
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    ilk kür yaş 27 kilo 84 boy 170
    kol 39
    omuz 120

veveve bunu beğendi.
  6. DumanG

DumanG Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    fazlami agir neye göre çok agir acaba aciklarsaniz bizde bilelim Steroidler okadarda abartilicak seyler degil etkili dozu en az 400 mg olabilir ama ne kadar etkili olur tartişilir anapolonda almasin masin enantat d a alma erkek ligin filan gider elden belki boşver bence kürü sen bi türlü yapamadin zaten

7. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    195
    Ödül Puanları:
    53
    ilk kürde haftada 500 mg testo e 400 mg primo agir degilmi yani? tansiyonun yükselecek hormon dengelerin altüst olacak kalbin daha hizli atmaya baslayacak testislerin kücülecek steroid kullanmadik ama yan etkilerini bizzat kendim gözlemledim.. tabi canim steroidler hic abartilacak seyler degil herkes ozaman ilk küründe vursun haftada 500mg testo 500mg primo nasil olsa yan etkisi yok degilmi vurun gitsin.. amacim kimseyi rencide etmek yada kücük düsürmek degil fakat sanki aspirin aliyormus gibi abartilacak birsey degil diyorsun...

Son düzenleme: 17 Şubat 2010
    veveve ve deathlifter bunu beğendi.
  8. onurelibol

onurelibol Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    primabolanın etki dozu 400mgdir forumda çok tartışıldı zaten.

veveve bunu beğendi.
  9. DumanG

DumanG Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    minimum etki ediceği doz 400 mg dir yani gözle görülür bi fark görmek istiyosa ki genelde kür yapmanin amacida odur 400 mg nin üstünde alması gerekir primabolan kürü normal kürlerden daha pahaliya gelir ve etkili sonuç alinamaz kişi kendi biliceği sey tabi yapsinda görelim 400 mg da nasil bi patlama yasicak arkadaş bana kalirsa farkli bi kür yapip illa primabolan kullanicasa kür sonu kas kaybi olmasin diye kullanabilir

10. onurelibol

onurelibol Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    bence 400mg primobolan yerine 12-16 hafta 400-600mg boldenone daha etkili olur

11. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.747
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Steroidler okadarda abartilicak seyler degil

peki bunları abartmadık, igf veya insulini abartabilir miyiz

12. DumanG

DumanG Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    ooo hsg Deathh yazmiyinca dedim yok heralde bu akşamm sen herseyi abartabilirsin problem yok o açıdan

13. XxBody

XxBody Üye

Beğenileri:
    182
    Ödül Puanları:
    0
    500 enantat ve 400 primo ilk kur için guzel. bana gorede ideal dozlar. ancak anapolon u senin yerinde olsam kesinlikle kullanmam. ilk kurde değil hic bir kurumede koymam. winstrol belki ilerleyen kurlerde olabilir ( orj i bulunabilirse...) ama bence ilk kur için sadece 500 enantat ve 400 primobolon yeterli.Baslıgında neler eksik demişsin. steroid olarak ve testo olarak tamamda. bunun yanına koruyucular , vitaminler , ve supplementlerde en az ilaclar kadar onemli. onlarında tam olması lazım.
    saygılar.

gakkos bunu beğendi.
  14. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.747
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    anaplon konusunda bir örnek vereyim,
    salondaki hoca bu işe 20 yıldan fazlasını vermiş birçok yurt içi şampiyonlukları olan ve dereceleri olan biri. tahmin edeceğiniz üzere almadığı ilaç yok. growth olsun insulin olsun. hepsinin alasını kullanıyor. bilirsiniz ki insulin son noktadır. hem fayda hem risk açısından.
    kendisine anapolonu sordum meraktan, işim olmaz dedi karaciğer böbrek lazım bana dedi. ben fikir olması açısından yazdım, lütfen yanlış anlaşılmasın. sonuçta gakkos un ilk kürü yanılmıyorsam. bir de dozajlar da önemli anapolonun. ha şunu da biliyorum tatile gelen yabancı turistler kutularca anapolon alıp gidiyorlar, ayrıca bir sürü tableti kırıp whey ile karıştırıp içenler de var bunlar da gerçek. ama ilk kürde gerekli mi gerçekten?

15. onurelibol

onurelibol Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    anapolonu hayatımda bir kere kullandım yaklaşık 4 sene önce ondada geçici sarılık oldum ve aldığım kgnin nerdeyse tamamı suydu malum ilacı bıraktıktan sonrada hepsini kaybettim.

16. XxBody

XxBody Üye

Beğenileri:
    182
    Ödül Puanları:
    0
    Bende deatlifter ın yaptıgı gibi aynen salondaki hocama sormustum ilk basta. Benim sordugum kişide bu işe 15 20 senesini vermiş turkiyede dereceler almıs birisi. Bana , Hayatımda gordugum en berbat ilac anapolon demişti. kullandınmı diye sordugumda evet kullandım ama kesinkle tavsiye etmiyorum dedi. Bu arada onurelibol sarılık olman cok normal zaten içindeki birleşende sarılıgı taşıyor anapolon :)

17. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    637
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    DumanG
    kür yapmak kolay değil benim için ilacı ilaç olarak kulanmak kolay ama bilinçli kulanmak daha iyidir o yüzden sık dokuyum yavaş eliyorum.

XxBody
    evet dediğin gibi suplement olarak ve vitamin olarak hemen hemen herşeyim var.

18. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    637
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    anapolonu çıkarıp yerine birşeyler eklemelimiyim yoksa primo ve enant yeterlimidir?

19. emrah_yazgan

emrah_yazgan Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38

Dianabol ilave edilirse süper olur. en düşük 15 mg. başlama dozu ile max 40 mg. a kadar çıkılır. 6 hafta yeterli olur. 2 enjekte ilaç birde tablet iyi etki verir.

20. XxBody

XxBody Üye

Beğenileri:
    182
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum ilk kurun zaten bırak ekleme oral olarak hic birşey bundanda istedigin sonucu alırsın. 2. kurunde eklersin.

jenya bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş