1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

12 aylık ev çalışması yaş 23 - 92 kg

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve alistanblue tarafından 1 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. alistanblue

alistanblue Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    İstanbul
    yaklaşık 1 yıl önce aldığım bir çift dambılla başladığım evde vücut geliştirme çalışmamın 1 yıl sonraki sonucu. İlk başta 82 kg dar omuzlu hantal bi vücuda sahipken 1 yıl sonra kendi çapım ve çabalarımla bu hale gelebildim. Bu süre boyunca kesinlikle hiç bir protein tozu ve ilaç kullanmadım tamamen doğal beslendim. ilk 2 ay sadece internet ortamındaki iki siteden (************ - bodyforum.com) öğrendiğim bölgesel egzersizlerle sadece dambıllarla çalıştım daha sonra evime bir ağırlık istasyonu aldım ve bir düz bir s-z bar. Mutlaka çok eksiğim var (yada fazlam:)) ama şunuda unutmamak gerekirki hiç bir prof. yardım almadan ve kendi çabalarımla çalıştım bu nedenle saygı sınırlarını aşmadan yapıcağınız yorumlar benim ilerki dönemlerim açısından faydalı olucaktır. (bu arada kıllı vücudumdan doğan görüntü kirliliği için özür dilerim :D ) yaş: 23 boy:180 kg:92 sadece kol ölçümü biliyorum, soğuk:38

Ekli Dosyalar:

2. sofa

sofa Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Tüy dökücü kullansaydınız keşke pek belli olmuyor kıllarınızdan vücudunuz.

3. siyahkuşak

siyahkuşak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    evde çalışmanın zorluğunu sizde de görüyoruz...vücudunuz çok çok yağlı....karın bölgesine doğru incelen ve kalçaya doğru tekrardan kalınlaşan şekilsiz bir görüntü var...gögüs,omuz ve kanatlarda ağırlıksız yapılan çalışmanın eksikliği çok çok fazla...1 senedir evde çalışmanıza helal olsun der,varsa imkanınız acilen bir salonda spor disipilini içerisinde çalışmanızı öneririm...

4. alistanblue

alistanblue Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    İstanbul
    tüy dökücü kullanmadım sağlık yönünden pek güvenemiyorum açıkçası ve traş olma konusundada tedirginim daha sık ve kalın çıkıcak ve en az bikaç haftada bi kesmem gerekicek diye...

5. F50

F50 Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    boşver zaten tüy dökücüyü falan. en fazla yazın tatilde plaj da kullanırsın. bu arada salona geçsen daha iyi tabiki ama azmin için de tebrikler evde 1 yıl devamlı yapmak kolay olmasa gerek disiplin açısından.

6. alistanblue

alistanblue Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    İstanbul
    siyahkuşak dediğin gibi bel bölgeme doğru kalınlaşan bi şekil var çay bardağına benzetiyorum resmen. bunun sebebi belin yan kısımlarındaki yağlanma yediklerime çok dikkat ettiğim söylenemez ama çok sağlam yiyorum :). birde pek ağırlıksız çalıştığım söylenemez aslında 15 er kg lık dambıllar kullanıyorum şuanda bench presste 65 kg ı 10 tekrar yapıyorum bana göre iyi enazından :) teşekkür ederim inş. kısa zamanda salona gidicek zamanı bulup başlarım.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:40 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:36 ----------

f50 teşekkür ederim kısa zamanda salona geçmeyi düşünüyorum, bide şu var insan severek yapınca bu sporu evde yazlıkta dağ başında heryerde yapası geliyo bu işi

7. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Salona gıtseydı yaglanmayacaktı dıye bırsey yok, yıne aynı beslenmesını uygulasa ve yınen aynen cardıo yapamsa yıne yaglı olurdu pek bır sey degısmezdı..

Tamam salon onerelım ama salona gıtseydın yaglanmazdın demek yanlıs, bu beslenme ve cardıo ıle ılgılı.. ;)

8. alistanblue

alistanblue Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    İstanbul
    saolna gitmeden beslenmeme dikkat etsem yağ tüketimini azaltıp protein tüketimini artırsam ve kendim kardio egzersizlerini yapsam yeterli olurmu acaba ?

9. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Nıye olmasın ki, salonun havasını soluyunca yag mı yakıyor ınsan..

Orada da cardıo yapman ve beslenmenı yenıden yapılandırman gerekecek..

Ha tamam sey derler artık salona gec altyapını olusturmussun orada daha cok serbest agırlık, daha cok makına var.. Hocalar var.. Rekabet ortamı var.. Tamam boyle denılse anlarım ama "evde yaglanmıssın salona gıtseydın yaglanmazdın" anlamını veren cumleler kurmak anlamsız..

10. skull

skull Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    38
    Yağın salonla ilgisi yok.Sadece estetik merkezi salonlarında yağı emmek sureti ile fayda sağlayabilirler :)

Bence çok da sıkı çalışmamışsın.Sonuçta insan salonda siğerlerini görünce ağırlık arttırımına daha kolay gidiyor.Daha sıkı çalışıyor.

1 yıllık azminizi kutlar.Üstüne daha da koymanız ,için salona gitmenizi öneririm.

11. alistanblue

alistanblue Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    İstanbul
    anladım. valla bu işi severek yaptığım için salona gitsem dahamı çok disiplinli yada hırslı olurum bence hayır ama tabi ordaki alet ve egzersiz çeşitliliğini evle kıyaslayamayız. ozaman ben bundan sonra en azından haftasonu sapancaya gittiğim zamanlarda bisiklet ormanda koşu gölde yüzme gibi kardio egzersizlerime başlıym artık daha sıkı tutmak lazım işi :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:37 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:35 ----------

bu arada istanbul fatih yada fatih ilçesine yakın bildiğiniz iyi ve önerebileceğiniz salonlar varmı ?

Sayfayı Paylaş