117 Kilo İle 15 Gün Önce Başladım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Kardanadam88 tarafından 11 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Kardanadam88

Kardanadam88 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba arkadaşlar 116 kilo ile 15 gün önce diyete ve cardio'ya başladım. Yıllardır her gece yediğim birbirinden leziz fast foodları bir çırpıda bıraktım ve düzenli beslenmeye günde 3 öğün yiyerek akşam 20:00'dan sonra ağzıma birşey sürmemeye ve ana,ara öğünlerimde de sağlıksız beslenmeyi kestim. 25 yıldır tutku ile bağlı oldugum Kola'yı 15 gündür ağzıma sürmüyorum sadece su içiyorum.Spordan önce l-carnitine kullanıyorum. Hergün nabzı kontrollü tutarak ve düşürmeden min. 5km cardio yapıyorum. Mekik ve ağırlık çalışıyorum. Bu 15 gün sonunda 109 kiloya düştüm ölçümlerimde kas kütlemin az da olsa arttığını ve kilomun büyük bir kısmını yağdan verdiğimi saptadım. Zaten göbeğim anlamsız bir şekilde birden ufalmaya başladı. 116 kilo iken bile çok fazla göbeğim yoktu benim belden altım biraz daha kalın ve bacaklarım inceldi. Acaba doğru yolda ilerliyormuyum bunu sizden öğrenmek istedim. Forumda çok fazla faydalı bilgi var ama insan sormadan teyit almadan da edemiyor. Bu arada spor salonuna gitmiyorum evde kurdugum ve geliştirmeyi hedeflediğim odamda spora devam ediyorum bu yüzden ciddi anlamda tecrube görüşüne ihtiyacım var. İlgi ve alakanıza çok teşekkür ederim.

2. canomer

canomer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bir Profesyonel Değilim Ancak Biraz Araştırdığıma Göre Hızlı Kilo Vermek Yerine Uzun Bir Zamana Yayarsanız Verdiğiniz Kilolaları Daha Geç Alacağınızı Düşünüyorum..15 Günde 7 Kilogram Biraz Fazla Gibime Geldi..

3. Kardanadam88

Kardanadam88 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    Istanbul
    Benimde amacım hızlı hızlı vermek değil ama öyle verdim nedenini bilmiyorum ama çok su içtiğim için belki vücutta oluşmuş ödemi de atmış olabilirim ama son günlerde düştü kilo verme oranlarım haftada 2-3 kilolara kadar veriyorum.

4. Push-Up

Push-Up Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    l-carnitin markası nedir?

5. Kardanadam88

Kardanadam88 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    Istanbul
    Power System 3000

Daha eskiden bir ara spor yaparken başka marka kullanmıştım ama bu çok cabuk terlememe ve yorulmamama neden oluyor? Başka herhangi bir takviye almam gerekli mi?

Push-Up bunu beğendi.
  6. brhmcr

brhmcr Guest

7. Push-Up

Push-Up Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    içinde 3000mg carnitin içeriyor ne kadar alıyorsunuz bılmıyorum ama diğer markadakı carnitin içeriği az olabilir

8. hugocuk

hugocuk Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    kilonuz fazla olduğu için ilk aylar hızlı gider zamanla yavaşlar beslenmenizde yeterliyse sporda varsa halledersiniz

9. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    kilosu fazla olduğu için 15 günde 7 kilo vermesi normal çünkü giden kilonun çoğu fazla su miktarıdır.

Sayfayı Paylaş