+110 KG'den -84 Kg a:)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve zgrkrdnz tarafından 3 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. zgrkrdnz

zgrkrdnz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba Arkadaşlar
    Boyum 1.83 suan 84' kg yım. Biotestte girdiğimde yağ oranın yüzde 14 tü 10 şubatta.

Diyete başlamam 2012 eylül gibiydi. kendi kendime ekmek şeker cips kola vs şeyleri keserek birazda az yiyerek(bilgisizlikten) kilo vermiştim. 93.9 kg ile 1.ocakda spor salonuna başladım yağ oranı 23 kas 69 du. suanda kg olarak 84 yağ oranı 13 küsürdü(10 subat verileri Şuanda haftada 6 gün çalışıuyorum. 4 gün kardio artı kassal çalışma 2 gün sadece kardio yapıyorum. Hocamla konuştum bu konuda sorun yok.
    Zaten o kadar kilo verince doğal olarak göbek çevresinde sarkmalarım oldu.bunları geçirmek için herşeye dikkat ederek çalışıyorum dinlenmeme uyumama özen göstererek. Beslenme programım şu şekilde

Sabah.
    beyaz peynir 4 kibrit kutusu(yumurtaya alerjim olduğundan yiyemiyorum)
    8 10 tane zeytin
    domates salatalık su
    bazen çok erken okula gidiyorum kalkıp orda kepek ekmekli sandiwich alıyorum. içinde peynir salatalık domates

Öğle yemeğim
    tavuk şiş
    bulgur pilavı(yanında verilen)
    salata

ara öğün elma yada muz

Akşam
    evde olduğumdan sebze yemeği ve az pilav yada salata yiyorum.

antreman programım hocam tarafından hazırlandı. bi gün göğüz pazu arka kol diğer gün bacak sır omuz vs. tüm anteraman günlerinde en son olarak
    Yarın mekin 30 tane sağ sol esneme 20 mekik 12 tane 4 set
    9.5 km hızla 15 dk koşu bandı

spora başlıyalı 2 ayı geçti. Karın bölgemde sarkmalarım var onlar tam olarak ne zaman düzelir. ama artık sporu bırakmıyacam. kilosuz olmak çok güzel sizden tavsiteler bekliyorum . diyetime ve sporuma sadıkım :) 3 haftada bir kacamak yapıyorum bir öğün. geçen cuma günü bir tane big king yedim 5 -6 tane patates kızartması ile :) böyle şeyler olunca tekrar spora gidesim geliyor.weightlifter
    Ek olarka. Gluetamine bcaa ve whey protein tozu kullanıyorum

Sayfayı Paylaş