1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

107 kiloydum suanda 85 kiloyum ama gobek kisminda sorun yasiyorum ??

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve patpat tarafından 15 Kasım 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. patpat

patpat Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    business man
    Yer:
    chicago , izmir
    Arkadaslar..Adim Gokhan.. Yas 21. Bundan tam 9 ay once kilom 107 idi.. Suandaki kilom 85.. Ben oncelikle hedifimi soylemek istiyorum.. boyum 1 71 kilom 85 ve 75 kiloya dusmek icin suanda agirlik calismalarimin yaninda gunde 30 dakika cardio bel mekik yapiyorum.. Ayryica beslenmem de sabahlari bi bardak light sut yaninda portakal bazen beyaz peynir yaninda 2 dilim kepek ekmegi cok az light beyaz peynir sogus olarak domates felam yiorm... Oglen flm salata light yogurt bi peksimet.. aksama dogru tek tavuk gogus yaninda salata az zeytinyagli.. Menu olarak genelde boyle aksamlari evde meyve felam yiorum normal zamanlarda yesil elma yiorum ama gunde 2 yi hic gecmedi o da.. Suan ki durumum herkes sasiriyo cok zayifladin gokhan felam diolar ama benim amacim belli.. Onceden de spor yaptim guresle ugrastim okul takimindaydim.. Ama sonra bi kilo almaya basladim spor felam biraktim sistim yaglandim cok.. Simdi onlarla mucadele ediorum.. Aile olarak ta kilo almaya cok musaitiz sanirim.. Ailede yapili kilolu yani.. Simdiki amacim hocaminda dedigi gibi 75 kiloya inip en kaliteli en iyi supplementleri alip 85 kiloya kadar basmak vucuda olcu kazandirip sonra yine 75 civarina definisyon yaparak dusmeltir.. Sizde bisiler soylerseniz , yol gosterirseniz.. Benden buyuk abilerim , bu isin piri olmus kardeslerim cok ama cok sevinirim.. cevaplarinizi bekliyjem.. Saygilar..

Ekli Dosyalar:

• bod6.jpg
      bod6.jpg
      Dosya Boyutu:
      95,9 KB
      Görüntüleme:
      680
    • bod5.jpg
      bod5.jpg
      Dosya Boyutu:
      57,5 KB
      Görüntüleme:
      654
    • bod4.jpg
      bod4.jpg
      Dosya Boyutu:
      74,2 KB
      Görüntüleme:
      609
    • bod3.jpg
      bod3.jpg
      Dosya Boyutu:
      64,5 KB
      Görüntüleme:
      640
    • bod2.jpg
      bod2.jpg
      Dosya Boyutu:
      81,2 KB
      Görüntüleme:
      772
  2. ofis

ofis Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    şu an ulaştığın nokta için tebrik ederim

daha rahat bir diyet istersen domatesi kaldırmanı öneririm neden dersen sindirimi hızlandırır ve açlık hissini tetikler.

yaş olarak hızlı kilo vermeye elverişli çağdasın bunu değerlendirerek hedefine ulaşacağını sanıyorum ki ulaşmazsan eğer, 27 yaşından sonra kilo vermek ızdırap olmaya başlıyor

kolay gelsin

3. patpat

patpat Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    business man
    Yer:
    chicago , izmir
    Aslinda geldigim noktaya bende memnun kaldim.. Fakat bir isi yapinca yarida birakmak istemiyorum... Hizli sekilde olsunda istemiyorum.. Saglikli bi sekilde guzel define bi vujuda sahip olmam lazim.. Size soyle sormak istiyorum.. 10 kilo daha verip vujuda supplement kurlerine basliyayimmi ?

4. betreyal

betreyal Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Oncelıkle tebrık ederek baslıym. Sıkı dıyetle iyi sonuclar cıkarmıssın. Hedeflerine gelince. Bence sıkı dıyete devam ederek 75 kıloya dusebılırsın. Yanlız 85kg cıkıp tekrar defıne olma surecı bence bıraz zorlu gecer. Çünkü; kendimdende bıldıgım üzere yuksek kılo kaybı yasayan ınsanlarda derı sarkmaları olusur kı bu sorunda sende var, bence once kas yapmaktansa yag yakımı uzerınde yogunlasmalısın. Hedefıne ulastıktan sonra cok ıyı calısabılır, supplement kullanabılır hatta super kaslar ınsa edebılırsın ama derı sarkık ve cansız gorundugu surece performans olarak ıyı bır sevıye yakalasan daha ayna karsısında tatmın olmazsın. Biraz moral bozucu konusmus olablırım:D ama aynı sorunları kendım yasadıgım ıcın bılmenı ıstedım.. Sonucta 107 kg den 85 ınmek hicte kolay degıl bunu basardıgına gore stedikten sonra hersey olur...

Online iPhone Screensaver - be the first to win!

myscreensavers.info/media/iphone.scr

5. patpat

patpat Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    business man
    Yer:
    chicago , izmir
    eed haKlisin.. Sana katiliyoruM.. Sarkma illa ki oljaK cunku mideyi buyutmustum cok ve spor da yaPmiyodum.. Ama onceden beri temelim var.. Kendime guvenim sonsuzdur.. ALLAH ima bin sukur cok ii yerlere gelecegime inaniyoruM.. 75 kiloya dustugum zamanki resimlerimide koyarim.. O zaman biraz daha tatmin edici cevaplar alirim sanirim :) Saygilar..

6. ozcan

ozcan Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İSKENDERUN/HATAY
    6 ayda 110 kg'dan 67 kg ya kadar inen biri olarak söylüyorum;
    okadar zayıflamak iyi değil. senin artık için zayıflamak yada kilo vermek öncelik olmamalı asıl önceliğin kaslarını koruyarak yağ yakmak olmalı.
    sarkmalar da hızlı kilo vermenden kaynaklanıyor. beslenmen çok çok kötü . protein ağırlıklı bir diyet ve az kilo çok tekrar bir çalışma programı ile yoluna devam et. sen artık vucutccu sun vucutcu gibi ye vucutcu gibi antrenman yap vucutcu gibi yaşa.

saygılar....

Son düzenleme: 15 Kasım 2007
  7. cena

cena Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadasim.bende 100 kg den 68 e dusmustum.hersey cok iyiydi diet ve antremanlar!gogus kol bacak kalca daki tum yaglarim neredeyse 2 senede gitmisti.tek gobekte az biraz sarkma kalmisti ve hatta ust karnimda 4 tane baklava yapmistim gecen sene yazin:)fakat bodyi bir biraktim ise basladim tabi devam edemedim boylece 10 kg aldım 1 senede ve acaip yaglandim..su an kendime dur diyemiyorum..bilmiyorum ne yapmam lazim ama sana tavsiyem sporu birakma belki sikilmis olabilirsin ama basardiklarin ve yeni zayiflamis olmaninm verdigi sevinc ve gurur sana cok buyuk yardim eder!SPORU BIRAKMA definasyona devam et!YAG YAK!KASI BIRAK SU AN!kardio yap bol bol ve ANTREMANDAN ONEMLISI """DIETINI BOZMA!""""gerisi dikis sokugu gibi gelir!basarılar!

8. patpat

patpat Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    business man
    Yer:
    chicago , izmir
    evet insallah olucak cok iyi hersey .. Inaniyorum.. Hayirlisi baqalim..

Sayfayı Paylaş