100X9 Bench press...

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve serdar2 tarafından 30 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    Evet arkadaslar, daha onceki incline dumbell press videomda soyledigim gibi , bugun videoyu cektik. Hic enerjim olmamasina ragmen, 8 yardimsiz, 1 az yardimli olmak uzere toplamda 9 tekrar cikarabildim.Gene elimden geldigince nizami calismaya ozen gosterdim.

Bu videoda hic bir amacim yoktur, yani ben cok iyi basarim, cok gucluym felan gibi seyler dusunmuyorum, Bu sporda her gun yeni seyler ogreniliyor, ve ogrenmeye devam ediyorum. Sadece forumda degisik videolar gorelim diye paylasiyorum.Umarim begenirsiniz.

[YOUTUBE]XXrBF17OepI[/YOUTUBE]

HergeleSefa, Fitness&Model, dungean ve diğer 16 kişi bunu beğendi.
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Valla helal olsun. Nizami, temposu güzel kilo da hafife alınacak bir kilo değil. Serdar2 eminim çok daha iyi kilolarla bizleri yeni videolarla buluşturacaksın.

Tebrikler.

3. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Ewet begendik ve gaza geldik.:)
    Tebrik ederim.
    Paylaşım için teşekkürler.

sthammer ve serdar2 bunu beğendi.
  4. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya

umuyorum ki ilkbaharda 120x 6 cikarmayi hedefliyorum.Insallah basaririm. Disiplinli calisiyorum. ozellikle squatta cok zorluyorum. Bu kilolarin artmasini sagliyor. Buna kesin eminim.

draft, sthammer ve (silinen üye bunu beğendi.
  5. teamst

teamst Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Çok nizami, tebrik ederim, bugün sporumu yaptım, tekrar gidesim geldi. Teşekkürler.

serdar2 bunu beğendi.
  6. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    abi helal olsun nizami tekrarlar zor bir kilo bu arada bacaklar dikkatimi çekti baya sağlam calflara laf yok :D

serdar2 bunu beğendi.
  7. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Sporun hakkını veriyorsun gerçekten, gücün gerçekten muazzam natural e göre, bacaklar konusunda da seni tebrik ediyorum. Bizim salon bb tabirinde 'Chicken legs' dolu. Squat deadlift gibi hareketler uygulaninca zaten stres deli gibi artıyor ayrıca testo tavan yapıyor. Salonda seni örnek alırlar umarım, başarılar :)

draft ve serdar2 bunu beğendi.
  8. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Tebrik ederim son derece nizami ve ağır kiloda.Bu arada salon çok sessiz insana huzur verir öyle salon ya :)

serdar2 bunu beğendi.
  9. ayberk123

ayberk123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    tebrık ederım ben 4 tekrar 80 zor yapıyorum :)

ben bench yaparken dırseklerım en yulardayken kıtlemıyorum ben mı yanlıs yapıyorum yoksa bu vıdeo da kıtlemıyomu bana mı oyle geldı nedır dogrusu acaba ?

serdar2 bunu beğendi.
  10. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    Video güzel olmuş tebrikler..

Bench nedense en sevdiğim en çok hedef koyduğum hareket benim de

Başarılar :)

serdar2 bunu beğendi.
  11. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    Evet bacak calismalarini seviyorum, zaten calflarim bayagi parcali ve kutleli.Is yerinde bile bazen omzuma 60 70 kilo alip calf calismasi yapiyorum:)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:30 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:27 ----------

Evet bizim salonda da var. Cok oyle. 3-4 gun calisiyorlar ama bacak kimse calismiyor, calisanlarda yalandan calisiyor hemen belli ediyor.Cok ender goruyorum, squat leg press stiff leg deadlift calisanlari, ki ben bu 3unu ayni gun giriyorum. Ama zaten alistim. Sirf o duygu icin, yani calismadan sonraki gun bacaklarda olusan muhtesem bir dolgunluk duygusu icin, kesinlikle calismaya devam ederim.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:32 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:30 ----------

Salon sessiz , arada bi kac acayip tip gelip bozuyor ortami. Mesela biri geliyor , devamli makinelerde calisiyor ve hangi makineye oturursa otursun , hemen agirligi en sonra takip, bagira bagira hareketi yaptigini sanip aslinda, agirligi bile yerinden oynatmadan makineden kalkiyorlar, GErci benim kulagimda hep muzik var. Muzigin guc ve motivasyon artisina etkisi oldugunu dusunuyorum.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:35 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:32 ----------

Ben aslinda normalde asla tam kilitlemem, Burda da dikaktli bakarsan aslinda tam olarak hic bir zaman kilitlenmiyor. Eger kilitleniyorsa da gayri ihtiyari olmustur. Ama agirligin stresini eklemlerden cok gogus kasinin uzerine vermeye calisiyorum, Yani his meselesi. Bnu hissetmek gerekiyor. Ama kilitlemek stressi genelde gogusten alip , triceps ve eklemlere veriyor.

sthammer bunu beğendi.
  12. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    bu arada off topic olacak ama icimden geldi , eger sorun olmassa bacak resimlerini eklemek istiyorum, Soguk cekilmis resimlerdir.

Bu arada ufak bir not Yag oranim: yuzde 20 civarindadir. haziran gibi yuzde 12 lere cekmeyi dusunuyorum. hazirana kadar bulk devam edecegim.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 2 Aralık 2012
    sthammer bunu beğendi.
  13. AHOLOMAHO

AHOLOMAHO Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Helal olsun dan baska soze gerek duymadim :D

serdar2 bunu beğendi.
  14. LifeSteaLeR

LifeSteaLeR Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    100 le 2 tane felan anca yapıyorum böyle sayılara çıkabilirsem inş bende video koyarım

serdar2 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş