%100 detaylı boldenon+testo kurum.

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve XxBody tarafından 18 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. XxBody

XxBody Üye

Beğenileri:
    182
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle konuma baslamadan önce bana yardımcı olan guardbody , ve bozokaydin a tesekkur ediyorum.Bu konuda yaptıgım kurun tum detaylarıyla sizinle paylasmak istedim.

Acıklama: Kurum 14 hafta surucek ve ben suan 5. haftatayım bu 4 hafta boyunca ilium boldenon kullanmsıtım ve yanındada 500 enantat ancak boldenonların etkisini gormedigim için boldenon u değiştirim yerine optimum pharma 400 mg koydum ve buda 10 hafta surucek. toplamda 14 hafta tamamlanacak. Ve bu ilk kurum.

Öncelikle kur boyunca kullandıgım tum urunler : Optimum pharma 400 mg boldenon , İran Testosteron enanthate , Ventolin tablet 4 mg , Glifor tablet , Ultimate whey prostar , Universal Amino 2700 , Weighter BCAA , Ultimate Glutamin , Universal Animal Pump , Gnc MilkThistle , Apikobal B compleks , Radexon cigneme C vitamini , Zinco Çinko ve E vitamini

Örnek gun içerindeki beslenme ve supplement . tablet kullanısım ;
    Sabah: Aç karnına 30 gr whey protein (250 ml su ile)+ 5 gr glutamin ve 4 mg ventolin tablet
    2 sarılı beyazlı yumartalı omlet , bal , 100 gr beyaz peynir , 3 ince dilim esmer ekmek , taze sıkılmıs meyve suyu. üstüne 500 mg glifor tablet ve 1 adet zinco çinko ile 250 mg C vitamini.
    Oglen: Ton balıklı ekmek veya Yagsız ekmek arası et doner .Ayran, Eti form pirinç patlagı ogunden sonra 500 mg glifor tablet. 4 mg ventolin tablet.
    Antremandan önce : Bir tabak pilav yada makarna. 4 adet amino 2700 amino acid ve Universal Animal Pump bir poşet. Ve 4 corba kaşıgı pekmez
    Antremandan hemen sonra: 30 gram whey protein ( YARIM LİTRE ÜZÜM SUYU İLE VE YANINADA 500 MG GLİFOR TABLET) , 4 adet bcaa. Pilavlı tavuk yada yarım kızarmış piliç bir dilim ekmekle.
    Aksam: bana uygun az yaglı evde yapılan yemek neyse o. (Et , tavuk , balık , sebze yemegi , corba, pilav , makarna vs vs gibi ) üstüne 4 mg ventolin tablet. ve 500 mg glifor tablet.
    Yatmadan önce:30 gram protein tozu ( 250 mg yagsız süt ile ) . bir gün bir , bir gun iki adet olmak uzere milk thistle. 4 adet amino acid. 1 adet zinco cinko , 1 adet apikobal ve 250 mg c citamini ve bir adet e vitamini.
    Haftann 5 günü calısıyorum. Off gunlerimde bcaa . amino acid ve pump alımını kesiyorum. diğer kullandıklarım aynen devam ediyor.

Gelelim steroid ve testo kullanıma:
    Haftanın pazartesi ve persembe gunleri olmak uzere. O gunlerde 250 mg testo enantat ve 0.5 ml (200 mg) optimum pharma boldenon. Yani toplamda haftada 500 mg enantat ve 1 ml (400 mg) boldenon kullanıyorum.
    Kur boyunca gunde 12 mg ventolin tablet.Alıyorum bu tabletleri yukarıda belirttigim gibi belli saatlerde alıyorum. Bir tanesi antremandan 2 saat önceye denk getirecek sekilde alıyorum. Bu antreman esnası performans saglıyor. Glifor tabletide gunde 4 defa 500 mg olarak alıyorum. 3 tanesini ana ogunlerden sonra ve bir taneside antremandan hemen sonra yarım litre uzum suyu ile birlikte. (bozokaydinın tavsiyesi uzerine)

Yan etkileri : Suana kadar gordugum cok fazla bir yan etki olmadı. Gordugum en buyuk yan etki sırtımda cıkan akneler. aşırı derecedede olmasada akneler cıkıyor.Bunun dısında Glifor tablet biraz şişkinlik ve gaz yapıyor. Boldenondan dolayı iştah baya bir acılıyor. Bazen kendinizi tutamıyorsunuz...
    Gelişmeler: Gozle gorulur vucutta gelişme söz konusu , agırlıklarda rutin bir sekilde duzenli olarak artıyor. Ama gerek optimum a yeni baslamıs olmam gerekse ventolin ve glifor a yeni baslamıs olmam bende kurun max etkisini 5 hafta sonra gosterecegini dusunuyorum. suana kadar gordugum gelişimi testodan aldıgımı dusunuyorum.

Evet Arkadaslar herşeyi tam anlamıyla acıkladıgımı dusunuyorum.Yorumlarınızı bekliyorum.Umarım bazı arkadaslarında bu yazdıklarım işine yarar.

Saygılar Dilerim...

2. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.747
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    yumurta az geldi bana bence en az günde 10 tane ye. sarısı sana kalmış ta madem kürdesin aban yumurtaya da.
    bir de testleri yaparsın umarım karaciğer + böbrek.
    bir de suyu yazmamışsın en az 3-4 litre saf su iç. saf su diyorum aldığın meyve suyu, çay buna katılmıyor. 3-4 litre saf su al mutlaka böbrekler için.
    bir de madem böyle ağır bir küre giriyorsun umarım doğru bir antrenman programın vardır, onu da ya burada ya da başka bir yerde paylaşırsan tecrübeli kişiler yorumlar, ama içinde deadlift squat bench press barbell row lar vardır herhalde.

Son düzenleme: 18 Şubat 2010
  3. XxBody

XxBody Üye

Beğenileri:
    182
    Ödül Puanları:
    0
    Yumurta yiyemiyorum malesef ondan tiksindim. Kur sonunda pct yi yaptıkdan sonra yaptırıcam testleri. Suyu unutmusum yazmayı. Evet gunde zaten en az 3 litre su içiyorum.

4. NBA

NBA Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    __ NBA ACTİONS__
    Bak şöyle yap:

sabah 1 ölçek whey - 100 gr yulaf - 1 bardak süt - vitamin paketi - 4 mg ventolin

ara:meyva-yoğurt(yğasız)

öğle:200 gr tavuk - 100 gr pirinç - az salata

ara:meyva - kuuryemiş 50 gr

akşam 200 beyaz et(tavuk hindi balık) - sebze yemeği(yağsız)

gece(idman sonrası whey 1 ölçek) - yatmadan 5 yumurta beyazı.

not:şeker margarin salça tız kızartmalar cips ekmek kesinlikle yok(süt ürünleri olrak az yağlı olanları tercih et)

( Gnc MilkThistle , Apikobal B compleks , Radexon cigneme C vitamini , Zinco Çinko ve E vitamini): sabah kahvaltıda ve 2. öğünde alırsın

Universal Amino 2700 idmandan:45 dk önce
    Animal pump:30dk önce 1 paket
    whey:sabah - idman sonrası
    bcaa:glutamin:bcaa idman sonu glutamin gece yatmadan 1 er porsiyon alırsın.

glifor:idman sonu 1 tab meyva suyuyla.
    ventolin:2-2-4 tablet şeklimde toplam 32 mg.
    testo:500 - boldenon 400 ü patesi perş mix yapıp çakarsın.

ama söyliyim suppların çoğu gereksiz.bnce onları kür sonuna sakla.

iyi idmanlar....

5. XxBody

XxBody Üye

Beğenileri:
    182
    Ödül Puanları:
    0
    Yumarta yiyemiyorum yada içemiyorum. Ventolin i toplamda 32 mg cok fazla benim için. glifor ve ventolin i bozokaydın ın tavsilerine gore duzenledim. Ama yulaf tavsiyeni denicem sabahları 100 gr da yulaf eklerim. Tsk ler :)

6. Sahoo

Sahoo Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ne diyelim inş vücuduna az zarar vererek istediğini elde edersin

7. XxBody

XxBody Üye

Beğenileri:
    182
    Ödül Puanları:
    0
    İnş Sahoo bende öyle umuyorum :)

Son düzenleme: 22 Şubat 2010
  8. Göktan

Göktan Üye

Beğenileri:
    337
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    İstanbul
    xxbody selamlar , ayrı ayrı vitamin alacağına supradyn alabilirsin ne yaparsan yap 1 gram c vitamini al günde. ayrıca saçların için bi öneri vermek isterim ..3 günde veya 2 günde bir ketoral şampuanla yıkayıp gün aşırı veya 2 günde bir minoxil sprey kullanırsan olası saç kaybından kendini bi nebze koruyabilirsin..Akne sorunu için imex sabun öneriyorum. Bana çok iyi gelmişti bu dediklerim.

Güzel bir kür yapıosun planlı programlı bilinçli gitmene çok sevindim.
    mct ve pct ni takip eden sonraki ay Dhea Zma ve Hmb kombinesi yaparak kür sonrası düşüşün önüne bi nebze geçebilirsin.Dhea ve zma için kaizen markasını öneririm hem ucuz hem iyi (bizzat tecrübe ettim) Hmb daha kullanmak nasip olmadı ondan marka tavsıyesı veremıyorum. Kolay gelsin

9. XxBody

XxBody Üye

Beğenileri:
    182
    Ödül Puanları:
    0
    Göktan tavsiyelerin için tsk ederim. C vitaminin 1 gram a cıkartıcam zaten. Allah a sukur sac dokulmesi yaşamıyorum ama zaten ketoral sampuanı kullanıyorum banyo yaparken. Sivilceler içinde ketorol ü surup bekletiyorum sırtımda. su son 3 gundur su alımını arttırdım ve sanki sivlcelerde azalma oldu gibi geliyor bana. dhea ve zma ı arastırıcam tekrardan tsk ler.

10. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    herşey güzel olucak aslanım şimdi yapman gereken tek şey sabretmek herşey iyi gidiyo

XxBody bunu beğendi.
  11. XxBody

XxBody Üye

Beğenileri:
    182
    Ödül Puanları:
    0
    Eyw ufk abi , arkandan geliyoruz :)

12. Göktan

Göktan Üye

Beğenileri:
    337
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    İstanbul
    dhea ve zma yüklemesini bir çok sporcu kür sonrası dönemde yapar ,kas yıkımının biraz önüne geçmek için keza müsabıksan 2 haftada bir nispeten hafif anabolizanlar kullanabilirsin düşük dozda

13. therion

therion Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    xx body sesın cıkmıyor kürün ne alemde?

14. XxBody

XxBody Üye

Beğenileri:
    182
    Ödül Puanları:
    0
    selam therion kur hala suruyor 10 hafta diye basladıgımız kur cıkktı 16 haftaya :) yani önceki iliumlarıda hesaba katarak 16 hafta diyorum. suan optimum un 5. haftasını bitirmek uzereyim. ve kollardan 1.5 cm daha aldım suan soguk 40.5 oldular. aslında totale bakıcak olursak optimumdan önce 4 hafta testo ve ilium kullanmıslıgım oldugu için sadece optimumdan aldıgım olcuyu yazdım ama kure girmeden önceki kol olcum soguk 37.5 38 di.totalde 2.5 3 cm kadar aldım.Sırtta cıkan ufak ve sık akneler dısında bir sorun yok.kur içi bir kac gune kadar nano vapor hard core ekleyecigim. ve 2 hafta sonrada oxandrolene a baslıyorum 5 hafta haftada 30 mg kullanıcam.Optimum a basladıgımdan beri agırlıklarda bir artıs yok ama önceden testo nun artıtırdıgı agırlıklara ekstradan bir artıs olmadı. ama oxandrolene a ve vapor a basladıgım zaman biraz daha bi artıs bekliyorum.

therion bunu beğendi.
  15. therion

therion Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    tskler dostum ama agırlıklardakı artısın takılı kalması entersan geldı. ılk 4 hafta dısında 5 haftada dıger markayı kullandıgın goz onune alınırsa.
    neyse akneler en azından yuzunde cıkmamıs sırtta problem degıl.
    ölçü basarılı gozukuyor nekadarı su bılemıyorum tabı ama sımdılık ıyı almıssın. boldenon un vucuda olan etkısını merak ettıgımden seni bunu kullanırken bırebır gozlemlemek ve senden detay almak ıstedım.

saygılar......

16. onurelibol

onurelibol Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar boldenondan tek başına anabolizan olarak çok fazla bi etki beklemeyin boldenon bi trenbolon kadar kuvvetli bi ilaç deildir ve dozajını biraz fazla girmek gerekli bence tabi bu benim görüşüm boldenon az su tutar temiz kas yapar ama birden bi güç artışı aşırı derecede ölçü alımı yapmaz bence bi kürde tek başına anabolizan olarak zayıf kalabilir yani trenbolonla kombine edilirse deca ile kombine edilirse çok çok daha fazla etkili olur bunlar benim kendi deneyimlerim ve kendi şahsi görüşüm saygılar....

Son düzenleme: 18 Mart 2010
    therion bunu beğendi.
  17. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.586
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    bende boldenone ile ilgili tecrübelerimi aktarayım.kuvvet olarak gözünüzde büyütecek bir etki yaratmıyor (testo veya trenbolone kıyasla).fakat ölçü alımında üçüncü hafta dolmadan etkileirni görüyorsunuz.ayrıca naturel olarak over traınıng korkusu ile giremediğiniz antrenmanlarıda rahatlıkla çıkarıyor ve programdan maximum verim alabiliyorsunuz.bende iştah açma özelliği ilk 5 haftada çok fazla oldu ama daha sonra normale doğru yaklaştı.deca kullandığım döneme göre yağlanma oldukça düşük.

therion ve onurelibol bunu beğendi.
  18. XxBody

XxBody Üye

Beğenileri:
    182
    Ödül Puanları:
    0
    Rica ederim therion burdan bilgileri vermeye devam ederim senin için :) Onurlibol evet boldenon zaten tam anlamıyla bir steroid bile değil. Ama bu benim ilk kurum oldugu için boldenon ve enantat ile yetindim sonunada ekstradan oxandrolne koyucam aynı zamanda vapor danda bir takım beklentilerim var. salonda deca kuru yapanları goruyorum ve cok guzel gorunus elde ediyolrar ama kuru bırakınca ne olur onu bilemem. Zaten dozaj olarak haftadada 600 mg kullanıyorum bu dozajdan fazlasını prof olmayan sporculara onermiyorlar zaten. Tren , dece vb steroidleri onumuzdeki yıllara bırakmayı istiyorum direk en zararlılarından başlamak bana yanlıs geliyor.

therion bunu beğendi.
  19. onurelibol

onurelibol Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    ilk kür olarak boldenonu seçmen çok mantıklı dediğin gibi o deca kullananların çoğu kürleri bittiğinde aldıkları kgnin yarısından fazlasını kaybedicekler

XxBody bunu beğendi.
  20. XxBody

XxBody Üye

Beğenileri:
    182
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar kur bitiminden sonra pct su sekilde olucak. kur bittikden ssonra hemen 3 hafta boyunca gunde 20 mg tamoxifen e baslıyacagım ondan sonra bir hafta gectikden sonra kur bitiminden , 5000 ünite prengy yapıcam sonraki hafta gene 5000 üi pregnly yapıcam. pct e girer girmez definasyonada giriyorum. pct bitene kadar ilacsız kardio ve agırlık calısmalarını sürdürücem. tabi agırlık kiloları dusecek tekrar sayıları artıcak. tamoxifen in bitmesinden hemen sonra (doğal olarak 3 haftalık pct bitmiş oluyor) haftada 250 mg wintsrol cyp. baslıyacagım 4 hafta boyuncada onu kullanıcam. ve 4 hafta bittikden sonra 1 hafta daha dietle definasyon calısmasına devam edicem ve 8 haftalık definasyon kuru bitmiş olucak. Umarım anlatabilmişimdir.
    Saygılar

deathlifter bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş