10 Tane şınavı zor çekiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Başar tarafından 18 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Başar

Başar Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    10 bile değil 8 tane çekiyorum sonra tak yerdeyim şubat 2014 de askere gidicem en az 30 40 şınav çekmem lazım tek seferde ve ne yapıcağım hakkında hiç bir fikrim yok, vicuduma bakınca kendime acıyorum bunca sene neden böyle boş boş oturdum kendime eziyet ettim bilmiyorum keşke zamanında bir spora bir vicut geliştirmeye başlasaydım

yaş 19
    boy 1.71
    kilo 59

kollarım çok zayıf ve şubata kadar başarmam gerekiyor bu işi en az 40 şınav çekmem gerek.Bildiklerinizi öğretin bana lütfen :(

bench_O

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 06:04 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 05:50 ----------

mesela şınav çekmek için triceps kasları daha mı önemlidir yani şınav sayısını arttırmak için şınav çekmek yerine 2 tane dambıl alıp triceps kaslarını güçlendirmeye mi çalışmalıyım ?

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    one hundred push ups - welcome Bu linkte 6 haftada 100 şınav programı var uygulamanızı öneririm program haftada 3 kez şınav çektiriyor.6. haftanın sonunda şınav sayınız artmış oluyor.Ben 4. haftaya kadar gelip body programıma dönmüştüm.Ama şınav sayım artmıştı.

Başar bunu beğendi.
  3. koskor4141

koskor4141 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    1gün aralıklı hergün çekebildiğinden 1 fazla artır 100 akadar gıder :D bi gun 10 2 gun sonra 11 falan oyle olye :D

Başar bunu beğendi.
  4. Başar

Başar Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    6 haftada 100 şınav programına başladım 3 4 ayım var 30 şınava çıkmaya çalışıcam her gün düzenli olarak şınav çekıyorum askerden sonra vicut geliştirmeye salona yazılıp profesyonel destek alarak devam edicem cevaplar için sağolun arkadaşlar.

5. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Verdiğim link yabancıydı anlayamadıysan.
    https://www.facebook.com/notes/spor...adan-100-şınav-çekmenin-sırrı/442625055850363 burda türkçe anlatımıda var.

Sayfayı Paylaş