10 haftada plaj vucudu mümkünmü sizce biyerde okumuştum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Aslann tarafından 5 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    uvfitness ta paylaşılmış 10 haftada plaj vucudu programı diye bi program paylaşılmış sizce böyle bişey mümkünmü

2. Gkhan_D

Gkhan_D Guest

Üzerine alınma ama hep bu tarz konular açıyorsun genelde nedense bilmem :)

3. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    plaj vücudundan kastın cılızlıktan çıkan six packlerse mümkündür.

cılız kaslarıyla fit olunduğunu sanan arkadaşlarımda var da..

tabi kastettiğin vücud resimdeki gibiyse 10 haftada olması imkansız..

Ekli Dosyalar:

• as.jpg
      as.jpg
      Dosya Boyutu:
      11,3 KB
      Görüntüleme:
      792
    Son düzenleme: 5 Eylül 2013
    Aslann bunu beğendi.
  4. brhmcr

brhmcr Guest

Cok sacma bir soru olduugnu sende biliyorsun :)

5. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    vücudun kendinden adelesi varsa olabilir. Yani kas geliştirme değilde olan kası pump hale getirme gibi, birazda yağ yandımı neden olmasın.

Aslann bunu beğendi.
  6. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Hadi kahinler arkadaşa yardımcı olun plaj vucudu yapıp kız tavlıcak :)

mma- bunu beğendi.
  7. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Dalga geçen mükkemel üstü vucuda sahip olan arakdaşlarım haklısınız sizin için dalga hoş bişey zaten bunu ben demdim o yüzden sadece tartışma konusu açtım ve sizin yaptıgınıza bakın

Evet kahinler söz sizde flandı filandı bla bla bla neyse dedigim gibi bu sadece bi tartışma konusu eger yazıyı bulursam bi dk aracam şimdi kısacası size burada aa arkadaşlar bu vucuda 2 ayda ship olmak istiyorum demiyorum uvfiness sitesinde olan bi antreman programı hakkında düşünceleriniz
    EVET GERÇEKTEN SİNİRLİ BİRİSİYİM

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:53 ----------

Al bakalım zeki dostum bi kahinlik yapta bizde görelim acaba neden bu yazıyı paylaşmışlar

Plaj Vücudu Serisi (Zayıflama, Kas Geliştirme) | UVFİTNESS

8. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Vucudumuz mu var diyoruz biz ? Herkes biliyor 10 haftada birşey olmucagını sen onlara inanıyorsan yap 10 hafta at görelim bizde tebrik edelim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:03 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:01 ----------

Sen vucud fotolarını at ben sana derim 10 haftada olur olmaz sonuçta kahinim ya ;))

9. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Ozaman dalga geçmeceksin düzgün bi şekilde yaz bende sana insan gibi bi yazı yazayım yazın umrumda olmasa bile teşşekür butonunu kullanırım sonuçta ugraştın senin kimseyle dalga geçmeye hakkın yok varya böyle ters cevaplar yüzünden body den nefret etmeye başladım okudugum lisede de böyle bodyciler var bide hepiniz böylemisiniz kaslarınıza güvenip güçsüzü ezip kendinizi kral paşa sanıp onu geçtim benim kasım var sendn üstünüm düşüncesi içindemisiniz dostum 7. sınıfa kadar hekrkes sen obez olacaksın dedi bu nedemek biliyormusun sen tabi bu duyguyu yaşamadıysan bilmezsin onlara inat gittim kilo verdim şimdi göbek çok az belli oluyor hepsi soruyor diyetmi yaptın diye dedigim gibi ciddi cevap vericekseniz verin eger makara yapıcaksanız aslan isimli üyenin başlıgına yazmayın öteki arkadaşlarım belki bunu iyi bi şekilde karşılar ama ben karşılamam işte dedigim gibi sinirliyim abi ben çabuk sinirleniyorum evet 1 saat sonra girip decem belki kalbini kırmış olabilirim ama dalga geçmeye gelemem bu yüzden 30 yaşında adamla 16 yaşındayken gırtlak gırtlaga girdik abim olmasydı belki dayak yecektim ama tahamülüm yok böyle konularda

10. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Bu yazıyı tık almak için paylaşmışlar. 10 haftaya yağlı başlıyorsan, sağlam bir miktar yağ yakabilirsin. Eğer fazla yağ miktarın 5-7 kilo gibiyse bunlardan 10 haftada kurtulabilir ve altta yatanı çıkartabilirsin. Eğer yağın altında sağlam, önceden yıllarını harcadığın bir kas tabakan yoksa 10 hafta sonunda kas kütlesi inşa etmesi gereken sıska biri olursun.

Zayıfların hiç şansı yok, kas kütlesi inşa etmek yağ yakmaktan daha uzun sürer. 10 haftada ancak belli belirsiz biraz hipertrofi olur.

Şişmanlar bir miktar zayıflayabilirler ama plaj vücudu hala hayal.

Aslann bunu beğendi.
  11. Gkhan_D

Gkhan_D Guest

Bikini antrenman serisi bile vermiş adamlar :)

12. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum kas kütlesi var ama öyle abartılcak bişey degil 1 yıl önce 5 ay kadar karın gögüs ve kol çalışmıştım ama agırlık aynıydı 5 kg dumbell bide nakliyat şirketinde çalışıyordum yardım amaçlı

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:23 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:21 ----------

hahaha dostum güldürdün bu halde body forum gibi site yok ya orada tüm konular aynı yerde burada ne güzel her bölüm ayrı istedigin bilgiyi 15 dklık bi gezintide buluyorsun :D

13. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Dostum ne dalga geçicem senle sen sinirlisen ben daha sinirliyim sakin ol önce onlar yalan şeyler bunu diyorum neyse fazla uzatmayım konudan cekiliyorum iyi geceler

14. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Diğer başlıklarından anladığım kadarıyla da biraz daha somut yanıt vfereyim sana. Lyle Mcdonald isimli bir uzman var. Kas edinme potansiyeli hakkında bir makale yazmış. Uzun lafın kısası vardığı sonuç şu, herşeyi doğru yapan bir insanın bazı faktörlere bağlı olarak çalışmasının ilk yılında edinebileceği kas kütlesi 9-11.5 arasında. 2. yıl 4.5-5.5, 3. yıl 2.5-3, 4. yıl ise 1-2 kilo. Makalesinde başka uzmanların da görüşlerine yer vermiş, bir çoğu yaklaşık aynı rakamlarda anlaşıyor.

Attığın linkteki fotoğraftaki eleman başlangıç seviyesini geçmiş ve daha sonra da genetik yapısı mükemmel değilse fiziğindeki eksikleri gidermek için yıllarını vermişe benziyor. Fazla yağlarını yakmak için ne kadar zaman harcadığını ise başladığında yanında olmadığımız için bilemeyiz.

Hep benzer konular açıyorsun, açmana gerek yok. Salona henüz yazılmadıysan yazıl, beslenmeyi öğren. Bu işin çoğu beslenmek. Kilo almaktan çekinmeni anlıyorum ama kilo almadan kas kütlesi edinemeyeceğini anlaman lazım. Önemli olan kiloyu doğru miktarda ve doğru şekilde almak. Bunun için çok oku, sık yediğin besinlerin kalori değerlerini öğren, vücudunun günlük kaç kaloriye ihtiyaç duyduğunu en azından yaklaşık olarak öğren ve kendine buna göre beslenme planı çıkart. Az önce linkini verdiğin site gibi ciddiyetsiz, magazin sitelerinden ve vaatlerinden uzak dur.

Aslann ve (silinen üye bunu beğendi.
  15. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    İyi geceler kahin flan dedin ya ona sinir oldum üstede belirttim uvfitness ta belirtmişler diye neyse dostum iyi geceler

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:34 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:30 ----------

Teşşekür ederim dostum 10 gün sonra salona yazılıcam pazar günü salonlara bakıcam hangisi iyise ona yazılıcam tabi fiyatta önemli :)

16. BODYBULDER

BODYBULDER Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Muğla
    Aslann niye hep böyle konular açıyorsun lütfen şunu bi cevapla

17. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Merhaba
    bu 10 haftada plaj vucudu yada 4 haftada bikini giyin gibi verilen programlar tamamen dergillerin internet sitelerinin reklam amaclı yayınları. 10 hafttada sporun biraz ucundan ilgilenmis birisi bile hicbir değişikliğin olmayacagını bilir.
    Maalesef biseyleri istiyoruz ama cok kısa zaman icinde olsun istiyoruz ama bunun icin ne kadar emek gerektiğini dusunmuyoruz.
    Ben Aslan arkadasımızın konularını takip ediyorum ve heycanına veriyorum. Cok isitiyor belki ve zaman icinde anlayacaktır sporun uzun yol oldugunu ve sporun spor icin yapılması gerektigini. Yanlız uslubunla ilgili birsey soylemek istiyorum. Sinirliyim kızgınım benim babam senin babanı dover seviyesinde yazısmayalım.
    Kimse kimseyi ikna etmek zorunda değil burada ama deneyimini yada fikrini paylasırsın katılan katılır sana katılmayan katılmaz.
    benim fikrim 10 hafta da plaj vucudu olmaz :) daha dogrusu vucudun simdi neyse belki bir ufak detay kadar daha iyi olur. ama 10 ay sonra dersen olur derim :)

rockybalboa7 bunu beğendi.
  18. Vpro

Vpro Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Hayır yıl olmuş 2013 artık her evde adsl var ve hala bu sorular soruluyor Klavye eline yapışıyor insanların araştırmaya başlayınca hiç gördün mü "10 haftadaki transformasyonum."

19. TheProject

TheProject Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    16
    Bence sende vucudla tavlamaya caliş cünkü profil fotografdaki halinle işin cok zor yani o tiple bence deneme bile direk plaj vucuda sar sen

Aslann bunu beğendi.
  20. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Benim öyle bir sorunum yok,senin varsa öyle yap fotografın yok ama çok güveniyorsan kendine kat fotograf görelim senide aslan parçası orda eline alıp klavyeyi insanları yargılama armut

Sayfayı Paylaş