1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

10 ay sonunda resimlerim

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve remzituna tarafından 23 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. remzituna

remzituna Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    İlk başladığımda 3 ay kardio kilo verme programı uyguladım başladığımda 98 kiloydum daha sonra ağırlık çalıştım da sonradan spor salonunu değiştirdim ve yeni spor salonunda 2 ay daha kardio çalıştım şu anki kilom 85 toplam 5 aya yakın kardio uygulaması yaptım şimdi ağırlık programı uyguluyorum ve sizin yorumlarınızı bekliyorum nasıl bir sonuç elde etmişin veya daha ileride nasıl bir program uygulayabilirim
    belitmekte yara görüyorum şu anda hala biraz göbişim var :confused: andığım bilgilere göre eğer ağırlık programında kışın kendimi şişirmeye devam edersem ve yaza doğruda sıkı bi diyet yaparsan artık yağlarımdanda kurtulabileceğimi söylüyorlar bunun içinde bi bilgi istiyorum eğer mümkünse

[​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG]

2. rodenward

rodenward Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    boy kaç ? 5 ayda 13 kilo vermissin saglıklı bir sekilde bu guzel.

3. remzituna

remzituna Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    boy : 178 evet olbildiğince sağlıklı vermeye çalıştım

4. haqoo

haqoo Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    0
    vücudun dengesiz gibi durmuyor düzenli şekilde rejim yapmaya devam etmelisin sağlıklı biçimde acele etmeden kilo vermeye devam et ortaya çok güzel vücut çıkaracağına emin ol...
    süreyi kafana takma aceleci olma bu şekilde sabırla devam etmelisin inanmak başarmanın yarısıdır...

5. remzituna

remzituna Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

teşekkür ederim zaten inceden inceden rejimimi de yapıyorum zaten ilk mesajımda da dediğim gibi kışın pek sıkı tutmuyacağım yaza doğru kendimi bi sıkıcam ortaya ne varsa çıkıcak bu şekilde yapmayı düşünüyorum siz ne dersiniz

6. aydın aslan

aydın aslan Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    personal trainer and 2.kademe vücut geliştirme ant
    Yer:
    istanbul
    kolay gelsin.benim tavsiyem sabahları aç karnına yada bir kahve içtikden sonra açık havada 45-50 dk.tempolu yürüyüş yada bisiklet çevirmenizdir.kardio çalışması ile istediğiniz forma ve adale kalitesine ulaşırsınız.haftada 3-4 gün yapmalısınız.he birde beslenme çok dikkat sakın kaçırmayın.şekersiz,yağsız,ekmeksiz,kolasız,çikolatasız,cipssiz ve alkol den uzak bir diet yapmalısınız formumuzda bu beslenme şekli mevcut.saygılarımla sağlıklı yaşam için fitness yapın...

7. remzituna

remzituna Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

teşekkür ederim bilgiler için

8. mert671

mert671 Yeni Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    0
    Bence kardiyo devam et birazda

9. haqoo

haqoo Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    0
    yaza doğru definasyon çalışması yaparsın bi yandan da kardiyo yaparsın hem fazla kilolardan kurutlur hemde yağların altında gizlenen kaslarını meydana çıkartırsın...

10. lionking35

lionking35 Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Satış Müdürü
    Yer:
    İZMİR
    10 Ayda güzel sistemli bir şekilde kilo vermişsin. Diet programını kas kaybetmemek için protein ağırlıklı devam ettir. Hem kazandığın hemde önümüzdeki yaza kadar ilave kazanacağın kaslar için protein ağırlıklı beslenme şart. Kışın nasılsa yazın kilo veririm diye çok fazla bulk olmaya bakma. Definasyon çalışmalarında beslenme ve antreman programını sistemli yapamazsan, kaybettiğin kilolar emek verdiğin kaslarından gidecektir. Sitemizde her konuda yardımcı olucak arkadaşlarımız var. Bende hergün yeni birşeyler öğreniyorum. Sağlıklı, spor dolu günler dilerim.

11. remzituna

remzituna Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

bilgiler için teşekkür ederim
    zaten bu aralar yediklerime seninde dediğin igib içok dikkat ediyorum karbonhidrattan uzak durmaya çalışıyorum olabildiğince tamamen protein ağırlıklı bi beslenme izliyorum thums:

12. skilful

skilful Yeni Üye

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    bence dahada iyisini yapabilirdin 10 ayda ama yinede azmin yeter yinede iyi bir gelişme.

13. mmuratt

mmuratt Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Bence cardiyoya devam etmelisin. Sen de fotolarını incelersen bize hak vereceksin. Eğer hacim istiyorsan araya cardityo da sıkıştırmalısın. Ya da bir süre daha sadece cardiyo yapmalısın. Ama takdir edilecek bir çalışma gerçekleştirmişsin. Hem sabırlı davranmışsın,hem de sağlıklı bir şekilde kilo vermişsin.

14. abkhazia81

abkhazia81 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Düzce
    Azmini tebrik ediyorum ama 10 aylık çalışmaya göre sonuç daha iyi olabilirdi bence. Yani durmak yok cardio ya devam..

15. haqoo

haqoo Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    0
    herkesin genetik yapısı ve metabolizma hızı farklıdır vücudun gelişime de zayıflamaya da tepki süresi kişiye göre değişir bu yüzden daha iyi olabilirdi demen bence yanlış...

16. 4BringMeT0LiFe

4BringMeT0LiFe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    biraz kilo fazlan var.Onlarıda verirsen çok daha ii olucak :)

Sayfayı Paylaş