1 yıldır evde çalışıyorum. (yanlışlarım hakkında)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Zwei tarafından 17 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Zwei

Zwei Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese merhabalar.1 yıldır evde vücut geliştirme yapıyorum.Bazıları bu işin evde olmayacağını söylediler ama 1 yılın sonunda bayağı bir gelişme gösterdiğim herkes tarafından söylendi.Ancak çalışırken bazı hatalar yaptığımı farkettim çünkü profesyonel destek alamadan çalışıyordum.

İlk olarak nefes konusunda.Kasılırken nefes verip rahatladığımız zaman alacağımızı duymama rağmen bunu uygulayamıyorum.Çünkü uyguladığım zaman nefessiz kalıyorum.Bunu halen çözemedim.(Kastıra kastıra ve yavaş yavaş çalıştığım için)

İkinci olarak biceps antremanım sadece sol veya sağ kolu arkaya atıp dirseği diz hizasına koyarak çalışacağım yere hafifçe eğilerek kaldırıp indirmek.Başka bir antreman gerekli mi ?

Üçüncü olarak antremandan sonra süt mü yumurta mı yemeliyim. (protein tozunu araştırdım ve doktorlara sordum genelde desteklenen bişey değil)

Son olarak spor salonu illaki gerekli mi ? Çünkü oturduğum yerin yakınlarında pek yok.

Teşekkürler.

2. HouseMafia

HouseMafia Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Bence evde çalışacaksan bir ay da olsa salona gidip profesyonel yardım almalısın.

Sayfayı Paylaş