1 senenin sonunda yaşadiğim değişiklikler

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve etzel tarafından 23 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. etzel

etzel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar;

bugün itibariyle 1 seneyi geride bırakmış bulunmaktayım.Kilo almak amacıyla başladığım bu süreci sizlerle de paylaşmak istedim

Öncelikle

Spora başlamadan önce
    Boy:1.93
    Kilo:72
    Yağ Oranı:%8

Kol:30 cm
    Göğüs:Tam olarak emin değilim ama 88 yada 90 civarı birşeydi
    Omuz:104
    Kas Oranı:%48 50 gibi birşeydi
    ------------
    Şu anda

Kilo:85
    Yağ Oranı:%13.4
    Kol:39,5
    Göğüs:104
    Omuz:124
    Kas Oranı:68,5

Almam gereken günlük kalori ise 3000 küsür.Şu anki halimin resmini koyuyorum gerçi loş ışıktan hatlar tam belli olmamış ama yeni resimler eklerim .

Not:Bu arada arkadaşlar gelişmem sayısal olarak artmasına rağmen,idmanlarda da ağırlıklarda bu gelişmeyi görmeme rağmen görsel olarak ben tatmin olamıyorum .Sizin de gördünüz eksiklerim varsa söylerseniz sevinirim.

Okuyan yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

2. royjones

royjones Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ölçülerini doğru aldığına eminmisin? ölçülere bakılırsa devasa bi gelişim söz konusu. çünkü ben 29cm kol ile başladım 1 yılın sonunda 35cm kolum olmuştu göğüs 91 başlamıştım 95 bitirdim 111 omuz başladım 118 bitrdim. tebrik ederim sıkı çalışmışsın.

3. enter33

enter33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Ne gibi antrenman uyguladın ve beslenmen nasıldı kısaca yazabilirmisin. Bende 7. ayımdayım çok fazla kilo ve hacim alamadım özellikle ÜST GÖĞÜS ve diğer yerler. . .

4. etzel

etzel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yazmayı unutmuşum kusura bakmayın.Benim yaklaşık bir 8 9 senelikte bir basketbol geçmişim vardı.Vücudum kas yapmaya elverişliydi.O yüzden sanırım hızlı gelişim oldu

Ölçülerim doğrudur fakat an itibariyle gelişimim durdu sanırım.Bir süredir aynı ölçülerdeyim çünkü.

Antrenman programım ise ilk 3 ay haftada 3 gün ,günde 2 bölge.3 aydan sonra tek bölge haftada 5 gün olmak üzereydi.tabi suplement destegi ve doktor tavsiyesi de aldım beslenme konusunda.

Sayfayı Paylaş