1 Senedir vücut yapmaya çalışıyorum ancak istediğim vücudu yapamadım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve enesby48 tarafından 14 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. enesby48

enesby48 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaklaşık 1 senedir evde1 adet dambıl ile kol, göğüs ve karın çalısıyorum... Ek hareket olarak mekik, şınav, yarımekik, tek ayak şınavı gibi tekniklerde kullanıyorum. Ama istediğim kalitede vücudum olmadı. Mesela karın kaslarım var ama normal durunca gözükmüyor. Karınımı sıkınca gözüküyor.. Yardımcı olabilecek, ek hareketler önerebilecekler var mı? bench_O

2. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    1 tane dambıl ile nasıl vücut bekliyordun zaten? Yaşın uygun mu bilmiyorum ama sana tavsiyem hemen salona başla. 1 tane dambıl ile olacak iş değil bu.

3. enesby48

enesby48 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki kardeşim şimdi ben 18 yaşındayım ve lise sondayım... okuyorum doğal olarak. Sadece yazın boşlugum oluyor. Yaz tatili 3 ay. 3 ayda vücuduumu salonda istenilen şekle sokabilir miyim?

4. _zgr_

_zgr_ Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Çanakkale-İstanbul
    Sanırım üniversite sınavına hazırlanıyorsun. Eğer öyleyse yinede spor yapabilirsin; sporun stres azaltıcı, odaklanmayı arttırıcı vb yararlı etkileri bilinen olgular. Sana tavsiyem sporu hayat tarzı olarak benimsemen 3-5 aylık periyotlar etki gösterse bile devamlılık olmadığı için anlamlı olmaz.

TorettoEA ve 2157 bunu beğendi.
  5. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    sadece formunu korursun başka birşey bekleme ( bahsettiğin alet ve vücut ağırlığı hareketlerle) Şınav ve mekik karın ve göğüste gelişme gösterebilir ancak kollarda,omuzlarda birşey bekleme.

Danny Boy bunu beğendi.
  6. enesby48

enesby48 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yani ben zaten evde çalışıyorum iyi kötü ama dediğim gibi belirgin değil.. örneğin daha karın kasım var daha baklava değil. ben sadece sorduklarında baklavalarım var demek istiyorum :) bu arada haftanın her günü sabah 6 da 15-20 dakika boyunca koşuyoruz daha sonra burdan 2 km falan bisiklet sürüyoruz ( bisiklet sürmeyi hafta sonu daha fazla arttırıyoruz) yani olmaz mı şimdi istediğim kalitede vücudum?

7. _zgr_

_zgr_ Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Çanakkale-İstanbul
    Diyetle vücut yağ oranını düşürürsen ve var olan karın kaslarını biraz da ağırlıkla çalışırsan daha belirgin hale getirebilirsin.

8. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Bekleme süresini ihlal edip ilgili kural maddelerini ihlal ederek özellikle başka bir bölüme başlık açtığınız için başlığınız içeriğine bakılmaksısın kilitlenmiştir.

Lütfen başlık açmadan önce 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkürler.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş