1 senedir spor yapıyorum fakat takviyeleri bilmiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve V-Power tarafından 16 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. V-Power

V-Power Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Aşço
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba arkadaslar ben dun kesvettim bu forum sitesini ve gercekten cok guzel bilgiler var okumaktan basım dondu kafam cok karıstı ismini bilmedigim ne cok sey var bana biraz bilgi verirseniz cok sevinirim

boyum : 188 kilom : 76

1 senedir spor yapmaktayım ve takviye almadım sadece yeteri kadar beslenmedigimi dusundugum gunlerde protein tozu aldım (Mussletech Nıtrotech)
    ama burda cok farklı takviyelerin ve beslenme cesitlerin oldugunu gordum ve okuduklarıma dayanarak kendimi cok yorgun hissediyordum toparlıyamıyordum ve bugun gidip bcaa 8000 ve glutamin aldım ilk gunden cok iyi hissettim kendimi gercekten cok enerji doluyum altına giremiceğim agırlık yok sanırım oyle hissediyorum ama vucudum da %5 oranında bi yag var cok olculerime gore son zamanlarda ne olduysa alt gobegim olustu bildiginiz simit gibi duruyor ve cok itici beni pskolojik olarak cok kotu etkiliyor :( ust karın cok iyi ama alt cok kotu kas kutlemi artırmak icinde agır antreman yapıyorum hocam ın onerisi uzerine benim duzeli olarak izlemem gereken takviyeler nelerdir ve bu altmide icin ne yapmam gerek gercekten cok uzucu :(

2. brhmcr

brhmcr Guest

Bosver supplement filan senin sikintin beslenme biraz forumda takil beslenmeni toparla.

3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    bencede düzenli sporcu beslenmesi gerekli size forumda araştırın ek besinler mucize ürünler değildir

mehmetanil bunu beğendi.
  4. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    bir film izlemıstım adam kucukken space jam dıye jordan oynuyordu takım yenılıyordu soyunma odasında herkes ölmus bıtmıs bugs bunny gıdıyordu bır sıseye su dolduruyor ustunee extra güç verır yazıyordu ve ıcenler delı gıbı oynamaya baslıyorlardı hele duffy duck ı görmelıydınız . bende supplementlere ö gozle bakıyorum dunyanın seyını ıcıyorum ama bana faydasının yok denecek kadar az oldugunu bılıyorum ama onları alınca ınsan bır anda olsa kendını daha guclu ve daha ıyı hıssedıyor egerkı psokolojık destek ıstıyorsan al derım bu supplementler ek besın takvıyesı degıl ek psıkolojı takvıyesı bence :D

rockybalboa7 ve avengeren bunu beğendi.
  5. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Ben de hatırladım o sahneyi. Gerçekten psikoloji hayatın her alanında insanı olumlu ya da olumsuz etkiliyo.

6. V-Power

V-Power Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Aşço
    Yer:
    İstanbul
    Ben spora basladigim da 68.7 kiloydum 1 sene gecti tam olarak suan 75.9 kilo oldum gozle gorulecek bir sekilde degisiklik oldu fakat son zamaanlar da kilo alamiyorm ve gobegim cikiyor anliyamadim , oneriniz icin tesekkur ederim beslenmeme daha dikkat edicem arastiric ama ben yumurta yemeyi sevmiyorum yutamiyorum cok zorlars 2 yada 3 tane yiyorum sabah kahvaltimi misir gevregi yulaf ezmesi yagsiz sut muz bal ve bir yemek kasigi protein tozu karistirarak yapiyorum yumurta sart mi :( ve aldigim glutaminim etkisi ilk gunden fark ettim diyebilikm psikolojik mi bilmiyorjm ama ari gibi hissediyorum kendimi :)

Sayfayı Paylaş