1.M.R Powder(BPI Sports Presents)

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve ataberkim tarafından 7 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

61,7%
  2. Orta karar

34,0%
  3. Başarısız

4,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 43 üye.
  1. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    There are other so called strong and concentrated pre-workout formulas. They say 1 scoop per serving on the panel yet tell you to take 3 scoops. How is that strong? How is that concentrated?

This is real simple. One scoop of 1.M.R equals one serving. No tricks. One scoop. One insane workout! Now that is what I call EXTRA STRENGTH!

MAKE YOUR NEXT WORKOUT, YOUR BEST WORKOUT!

Go ahead make everyone stare. 1.M.R™ is what separates you from everyone else. It's what helps make your muscles stronger, veins wider, and reps shorter. Boost your energy and maybe, just maybe you have what it takes. This is an energy driven formula.

AN ULTRA-CONCENTRATED PRE-WORKOUT FORMULA!
    Dietary Supplement, Energy, Strength, Pump, Focus, Intense non-stop vascularity & energy! Ultra concentrated serving,3x more potent per serving size,1 MR delivers a non-stop dose of blood pumping vascularity which pulls and stretches each vein allowing for a constant muscle feeding frenzy. With every 1MR serving, Creatine Ethyl Ester Malate is deposited straight into your muscles. There is no bloating, no cramping, nothing left over, but muscle. Now, with 1MR, you are locked and loaded. Your body and mind are going 120 miles per hour with no other cars on the road. Every workout is your hardest, every workout is your best. Pre-Workout Monster Energy and Pump Matrix (5,558mg) (Proprietary): L-Arginine Alpha Ketogluterate, Beta Alanine, L-Taurine, L-Tyrosine, N-Acetyl L-Tyrosine, Creatine Monohydrate, Caffeine Anhydrous, Guarana (30%), Yerba Mate, (25%), 1,3-Dimethylamylamine, Schizandra A (9%), Niacin, Grape Seed Extract, Vitamin C (Ascorbic Acid), Red Wine Extract.

PRODUCT INFO
    NUTRITION INFO
    CUSTOMER REVIEWS
    NUTRITION FACTS
    Serving Size: 1 scoop
    Servings Per Container: 28
    Amount Per Serving
    % Daily Value
    Calories
    5.6
    Calories from Fat 0
    Total Fat
    0g
    0%
    Cholesterol
    0mg
    0%
    Total Carbohydrate
    1.8g
    -1%
    Sugars 0g
    0%
    Protein
    0g
    0%
    Niacin 139
    139%
    Ascorbic Acid -1
    -1%
    Fiber 0g
    0%
    Trans Fatty Acids 0mg
    0%
    Total Caffeine 300mg
    Pre-Workout Monster Energy and Pump Matrix (Proprietary) 5,558mg
    *percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet.

Ingredients:
    Other ingredients: Maltodextrin, N&A Flavors, Acesulfame K, Citric Acid, Sucralose, FD&C Red.

*These statements have not been evaluated by the Food and Drug Administration. This product is not intended to diagnose, treat, cure or prevent any disease.

Directions

Use on training days only. This is an extremely powerful workout tool that is to be consumed on workout days only. Take 1 serving (scoop) 15-30 minutes prior to training with 6-8 ounces of cold water or beverage. Avoid eating food or drinking a protein shake within an hour after consuming 1MR.

Details

Dietary Supplement, Energy, Strength, Pump, Focus, Intense non-stop vascularity & energy! Ultra concentrated serving,3x more potent per serving size,1 MR delivers a non-stop dose of blood pumping vascularity which pulls and stretches each vein allowing for a constant muscle feeding frenzy. With every 1MR serving, Creatine Ethyl Ester Malate is deposited straight into your muscles. There is no bloating, no cramping, nothing left over, but muscle. Now, with 1MR, you are locked and loaded. Your body and mind are going 120 miles per hour with no other cars on the road. Every workout is your hardest, every workout is your best. Pre-Workout Monster Energy and Pump Matrix (5,558mg) (Proprietary): L-Arginine Alpha Ketogluterate, Beta Alanine, L-Taurine, L-Tyrosine, N-Acetyl L-Tyrosine, Creatine Monohydrate, Caffeine Anhydrous, Guarana (30%), Yerba Mate, (25%), 1,3-Dimethylamylamine, Schizandra A (9%), Niacin, Grape Seed Extract, Vitamin C (Ascorbic Acid), Red Wine Extract.

Ekli Dosyalar:

• unnamed.jpg
      unnamed.jpg
      Dosya Boyutu:
      11,5 KB
      Görüntüleme:
      664
  2. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    Bu urunu yeni bb.com da buldum.jack3d nin daimi kullanicisiym ama degistirmek istiyorum. 1 kasiginin jack3d nin 2 kasigina esit oldugunu yaziyor. Kullanim sekli sadece antreman gunu 15 veya 30 dakika once soguk su (veya baska bir icecekle) ile tok karnina ve ancak antremandan 1 saat sonra yemek veya protein shake alinabilecegini belirtiyor.

forumlarda 8.2 ortalama almis.yeni bir urun icin fena degil bence.Daha once jack3d kullananlarin cogu mennun bu urunden.. jack3d nin kullanicilarinda degisik tepkiler verdigini forumumuzdan biliyoruz. sanirim bu urun de oyle bence..

Sanirim 1 hafta sonra kullanmaya basliyacagim..etkilerini paylasagim.Bilmem belki de kullanan vardir, bilemiyorum..

tesekkurler..

omrbrk bunu beğendi.
  3. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    Bu gun siparisini verdim. Birkac gun sonra elimde olur.2 haftalik jack3d var. Ondan sonra kullanacagim..

Altintop bunu beğendi.
  4. omrbrk

omrbrk Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumların benim için çok değerli olucak ataberkim çünkü jack3d'den istediğim verimi alamadığım için şuan yeni bir preworkout ürünü araştırması yapmaktayım..

5. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    ben bu gun bsn no exp.nt nin ornek paketini denedim. dus kirikligindan baska bir sey degil. normal bsn no bundan daha iyi idi benim icin.tabii ki jack3d den once.....

6. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi aynı, bünyeden büyeye farklılık gösteriyor. yaptıkları iş aynı olduğu için içerikleride hemen hemen aynı

7. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    sonunda jack3d bitti. bugun 1.M.R (one more rep)i deniyecegim.

8. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    Hazirsaniz baslayalim.jack3d bitmeden 1.M.R kapagini acmamistim. Ustundeki bilgilere gore 1 kasik digerlerin 3 kasigina esit oldugunu gosteriyordu.Ama ufak bir sorun var,1 kasik zaten jack3d nin 1,5 kasigina karsilik geliyor.(bizzat denedim, olctum).jack3d de hic 2 kasigin ustune bugune kadar(4 kutu bitirdim) cikmadim sadece son zamanlarda biraz sorunlarim olmaya baslamisti.
    Ilk baslardaki o karincalanma olmuyordu ve artik bir guc artisi olmamaya baslamisti.Ve bugun kapagi acip ve kasigin boyutundan sonra ki saskinligimdan sonra tatli bir koku beni karsiladi. 1.M.R. nin buyuklugu ayni jack3d gibi. Tadi ise daha iyi(Fruit Punch), suyla karisimi cok hizli.bsn xp den de daha iyi bir tadi var.Gerci tad konusunda hic arayisim olmamistir farketmez benim icin.Ve 15 dakika sonra hafif bir his basladi acikcasi daha fazla bir sey bekliyordum ama iste oyle bir sey....
    30 dakikanin sonunda gym de idim isinma kosumdan sonra calisma basladim. Biraz sinirlarimi asmak istedim ornegin Incline Dumbbell Flyes calisirken kendimi biraz zorluyarak 40 pound each ile basliyim, 45 ve 50 ile bitiriyorum.Bu gun ise direkt 50 ile baslayip 65 pound ile bitirdim ve bir sey anlamadim desem yalan olmaz...
    Diger calismalarimda oyle oldu ilk seferde daha fazla agirliklarla calistim ve bir yorgunluk olmadi cardio haric 55 dakikanin sonunda gayet normal bir sekilde gym den ayrildim...
    sonuc ... bu gune kadar kullandigim urunler sirasi ile soyle...

bana gore bsn noxplonetnt en basarisiz urun
    onu diger bsn xp izliyor.
    Musclepharm bunlarin icinde 3 uncu bence.
    ikincilige eski arkadasim jack koyduktan sonra birincilige 1.M.R koyuyooooorum. gercekten iyi ,degisiklik arayanlara iyi ve yeni bir alternatif... insallah denedikten sonra mennun kalirsiniz. Bendeki sonuclari boyle....
    sadece gym gunleri kullanildigi icin de avantajli bir durumda,fiyati da makul ulasilmayacak bir rakam degil...
    sevgiler butun forumculara...
    bench_Obench_Obench_Okasik esittir..bench_O1 .M.R

dachosen bunu beğendi.
  9. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    SP 250 kullandın mı peki ?
    Kullandıysan sıralamanın içindeki yeri nedir ? :)

10. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    doqukaaN bunu beğendi.
  11. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    İlginç bir sıralama olmuş. Çoğunluğun beğendiği SP250 ile NT son sırada.
    MP Assault hakkında iyi şeyler duyuyordum, burda da 1. sıraya yerleşmiş. Demek ki boş ürün değil.

Ama neye göre yapılmış acaba bu sıralama?
    NO ürünleri kişiden kişiye farklılık gösterebiliyor, ondan sordum.

12. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    flex isimli bir bb dergisine aboneyim burada.. bu sayida 1.M.R icin cok iyi seyler yaziyordu.. bu arada firma birkac urun daha cikarmis..

13. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    su ana kadar butun girdigim agirliklar arti..urunden baya mennunum...2 . kutu yolda...

14. ForzaBeşiktaş

ForzaBeşiktaş Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    Ürünü ne kadara aldığını da söylersen ya da nasıl tedarik ettiğini.
    Yardımcı olması açısından?

15. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
  16. realscorpion

realscorpion Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Peki ataberkim overal ratingide yüksek olmasına rağmen bu ürün Top 50 de yok ama Jack3d 1 numarada. Sence neden böyle? Pazarlama taktiği mi?

17. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    Cok yeni urun. ben jack3d ye nisan ayinda basladigimda hic kimse bilmiyordu bu urunu Turkiye'de.Amerika'da da 5 aylik bir urundu.. Su an butun bb dergilerinde boy boy reklamlari cikiyor.. Yakinda tam yerine oturur.. Benim butun agirliklarim jack3d ile arti ve sonra ayni yerde kaldim. Simdi agirliklarim daha da arti..Tabiki bunyeden bunyeye degisen bir urun.Herkes de boyle olacak diye bir sey yok...Forumlar da jack3d den mennun kalanlar bu urunden mennun kalmislar..
    Tesekkurler..

18. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    en cok satanlar listesinde 33 .cu sirada su an...daha da yukarilara cikacak bir urun....

19. realscorpion

realscorpion Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    30. sıraya çıkmış görünüşe göre üst sıraları zorlayacak. Bende 1 kutu jack 3d bitirdim. şimdi ara verdim 10 gündür. Elimde 1 kutu daha var onuda bitirip bu ürünü almayı düşünüyorum.thums:

20. anac10da

anac10da Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    dszd

1 ölçek kac grm tam olarakbench_O

Sayfayı Paylaş