1.Kur (KURA BASLANGIC)

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve Guest tarafından 23 Ocak 2005 başlatılmıştır.

1. Guest

Guest Guest

selam!

Anabolik steroidlere baslama konusunda cok tartisma oldugu icin bu konuya aciklik getirmek istiyorum.

60kg ve 70kg arasindaki Sporcular(ektomorfi olmayan sporcular). ( Kesinlikle bu kilodaki sporculara tavsiye etmiyoruz.)

ÖRNEK-A-
    1.kur Deca200mg (10 hafta boyunca) 12.hafta clomid ile 5 haftalik kur.
    ÖRNEK-B-
    1.kur Testosteronpropionat her iki günde 50mg (10hafta boyunca) son injekteden 2-3gün sonra Clomid ve creatin ile 5-6 haftalik kur.
    ÖRNEK-C-
    1.kur TestosteronUndekanoat(Virigen) günlük 280mg (8-10hafta boyunca)
    son tabletten 1-2 gün sonra clomid ve creatinle 5-6 haftalik kur.
    ÖRNEK-D-
    1.kur Boldenon300mg (12 hafta boyunca) 14.haftada clomid ve creatinle 5-6 haftalik kur.
    ÖRNEK-E-
    1.kur TestosteronEnantat100mg (12 hafta boyunca) 14.hafta clomid ve creatinle 5-6 haftalik kur.
    ÖRNEK-F- (primocular icin)
    1.kur PrimobolanDepot 300mg (10hafta boyunca) 12.hafta clomid ve creatinle 5-6 haftalik kur.
    ---------------------------------------------------------------------------------
    60-70kiloluk ektomorfi yapili yani kilo almada asiri zorlanan zayif yapili sporcular. (Kesinlikle bu kilodaki sporculara tavsiye etmiyoruz)

ÖRNEK-A-
    1.kur Testosteronpropionat100mg her iki günde bir injekte ediliyor. (10 hafta boyunca) son injekteden 2-3 gün sonra clomid ve creatinle 5-6 haftalik kuru bitiris.
    ÖRNEK-B-
    1.kur TestosteronEnantat250mg (12-14 hafta boyunca) 14-16 hafta clomid ve creatinle kuru bitiris.
    ÖRNEK-C-
    1.kur Boldenon300mg+10mg Metadienon(dianabol) (10 hafta boyunca) 12.hafta clomid ve cretinle kuru bitiris.
    -----------------------------------------------------------------------------------
    70-80 kiloluk normal sporcular icin.

ÖRNEK-A-
    1.kur TestosteronEnantat250mg (14 hafta boyunca) 16.hafta clomid ve creatinle kuru bitiris.
    ÖRNEK-B-
    1.kur 200mgDeca+Testosteronpropionat 50mg her iki günde bir. (deca 9 hafta ve testo 12 hafta. son injekteden 2 gün sonra clomid ve creatinle kuru bitiris.
    ÖRNEK-C-
    1.kur 300mgBolde+100mgTestosteronEnantat(cypionat) 12hafta boyunca) 14.haftada clomid ve creatinle kuru bitiris.
    -----------------------------------------------------------------------------------
    80-90 kiloluk normal sporcular icin.

ÖRNEK-A-
    1.kur TestoEnantat250mg (16hafta boyunca) 18.hafta clomid ve reatinle kuru bitiris.
    ÖRNEK-B-
    1.kur TestosteronPropionat100mg+200mgBolde (Bolde 10 hafta ve testo 12 hafta boyunca) 2-3 gün son injekteden sonra clomid ve creatinle kuru bitiris.
    ÖRNEK-C-
    1.kur Boldenon200mg+15mgDianabol (bolde 12 hafta ve dianabol 8 hafta boyunca) 14.hafta Clomid ve creatinle kuru bitiris.
    90-100kiloluk normal sporcular icin.

ÖRNEK-A-
    1.kur TestoEnantat250mg her 5 günde bir injekte edilmelidir. (16 hafta boyunca) 18. hafta clomid ve creatinle kuru bitiris.
    ÖRNEK-B-
    1.kur Deca300mg+100mgTestoPropionat (deca 10 hafta ve testo 13 hafta boyunca) 2-3 gün son injekteden sonra clomid ve creatinle kura devam.
    ÖRNEK-C-
    1.kur TestoEnantat250mg+200mgDeca (deca 12 hafta testoda 16 hafta boyunca) 18.hafta clomid ve creatinle kura devam.
    ----------------------------------------------------------------------------------

70-85 kilo arasi sporcularda sadece bir kur yapipda bir daha kur yapmayacak olan sporcular yada her 2 senede bir kur yapmayi planlayanlar icin,

ÖRNEK-A-
    TrenbolonAcetat100mg+TestoPropionat100mg her iki günde bir injekte edilecek. (10 hafta boyunca) yapilan son injekteden 2-3 gün sonra clomid ve creatinle 5-6 haftalik kura devam.
    ÖRNEK-B-
    Boldenon400mg+TestosteronEnantat250mg (14 hafta boyunca) 816.hafta clomid ve creatin)
    ÖRNEK-C-
    TrenbolonEnantat(hexa..)300mg+TestoEnantat250mg (trenbolon 10 hafta ve testo 14 hafta boyunca) 16.hafta clomid ve creatin
    ÖRNEK-D-
    TrenbolonAcetat100mg+TestoProp100mg+Winstrol50mg her iki günde bir injekte edilecek. tren ve testo 10 hafta winstrol ise 5 hafta boyunca kullanilacak. winstrol kurun 5.haftasinda baslanilacak.

2. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    selam

ben hangisini alman lazim

yasim 27
    boyum 1.75
    kilo yalasik 82
    ve ben Endormph

3. Skdrewdriver

Skdrewdriver Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yahu yazdıgın kürleri gördümde sen bu işten ya anlamıyorsun yada bu sitedeki elemanlara bir garezin var.
    Neden diyecek olursan:

Bir kere şuraya yazmışsın:

1.kur TestosteronUndekanoat(Virigen) günlük 280mg (8-10hafta boyunca)
    son tabletten 1-2 gün sonra clomid ve creatinle 5-6 haftalik kur.

Öncelikle insan şunu yazmaya utanır. Hiç darılma hiç gücenme. İçindende bana küfür etme sakın :) Zira bu görüşte benimdir. İsteyen katılır isteyen cak cuk , vırt zırt konuşur. Nede olsa internette iki satır forumu okumaktan aciz , hazıra konayım diyerek el ayak ta.ş.k öpebilecek bir sürü şahsiyet var burada...

Sen ne diyorsun birader? senin 280mg Virgen , 40 mg den hesap et bakalım. Bir devlet büyügümüzün lafı vardır... Sen ya hesap bilmiyorsun ya dayak yememişsin. Tam 8 kapsül virgen eder. Bu kadar hapı 10 hafta boyunca yutmak demek , hem adamı maddi olarak çökertir hemde o insan hayatında bir daha hap kullanırken midesi bulanır. Çünkü bu kadar hapı yutmaya bir insan üşenir. Virgen 17 alfa olmayabilir ama genede bu kadar hapı yutmak değmez. Bir kutu hap çabucak biter milyonlarca liralık ilaç kullanmak gerekir.

ÖRNEK-E-
    1.kur TestosteronEnantat100mg (12 hafta boyunca) 14.hafta clomid ve creatinle 5-6 haftalik kur.

Bir kere ilk yapılan kür her zaman en iyi kürdür. Sen ilk kürde olan potansiyeli bu şekilde sadece 100 mg enentat ile harcama yoluna gidiyorsun.

İlk kür için öneriyor olabilirsin ama ilk kür bu derece düşük androjen madde ile yapılmaz. İlk kürden aldıgın hacim ve kuvveti daha sonra bir taraflarını yırtsan alamamassın. Bunu seninde bilmen gerekli.
    Eğer savunman , vay efendim bu tarz bir kür işte ekto mekto yapılı 60-70 kg arası şahsiyet için diyorsan ki demiyorsun onlara da ağır gelir diyorsun (70 kg lik adama 100 mg testo nasıl ağır gelebiliyorsa onuda anlamak mümkün degil ya hadi neyse) 75 kg lik şahsiyete 100 mg testo veriyorsun ve gelişim bekliyorsun.

Ahanda sana bir saçmalık daha.

ÖRNEK-B-
    1.kur Testosteronpropionat her iki günde 50mg (10hafta boyunca) son injekteden 2-3gün sonra Clomid ve creatin ile 5-6 haftalik kur.

10 hafta boyunca müthiş süper ağrılı propionat iğnesini her iki günde vurabilecek babayiğitler var demek ki. Sen vurdun mu hiç?
    Sen kullandın mı hiç bunları? Kaç kilosun sen kardeş?
    Yada vücut geliştirme şampiyonumusun?
    Yada body building antrenörümüsün?
    Boksör oldugunu zannediyorum gönderdigin mesajlardan birinde yazmışsın. Profiline baktım çünkü...

10 hafta boyunca 2 günde 1 olmak üzere propionat ı hangi body building
    sitesinde önerirsen öner bu küre hiç kimse sıcak bakmaz. Ha işe yaramaz demiyorum ama uygulanılışı zordur. Zira propionat iğneleri ağrılıdır , ağrılı olmasa dahi 2 günde bir vurulan iğne ile kıç delik değiş olur.
    Buda virgen hikayesine benzedi anlayacağın.

Gelelim 300 mg primobolan a gene olmadı kardeş.
    300 mg primobolan depot u da tek başına kullanmak akıl karı değildir.
    İlk kürde primobolan gibi zayıf bir madde yi kullanarak gene ilk kürün verecek oldugu avantajdan mahrum bırakıyorsun kullanıcıyı. 300 mg primobolan depot da ilk kür için iyi fikir değil anlayacagın.

ÖRNEK-A-
    1.kur TestosteronEnantat250mg (14 hafta boyunca) 16.hafta clomid ve creatinle kuru bitiris.

ÖRNEK-A-
    1.kur TestoEnantat250mg (16hafta boyunca) 18.hafta clomid ve reatinle kuru bitiris.

Yukarıda 70-80 kg için önerdigin kür ortada.
    Altınada 80-90 kg için test enentat 250 mg 16 hafta öneriyorsun
    diğerinede yani bundan 10 kg aşagı olan adamada 14 hafta öneriyorsun.
    Burada senin yazdıgın şey çok saçma. 10 kg fark büyük bir fark sayılır.
    Sen burada bu mg hesabını neye dayanarak yapıyorsun?
    Ayrıca 10 kg fark olan kişi 2 eksik iğne yada 2 fazla iğne vurunca mı zarar görecek? Yani 75 kg lik adam 14 testo kullanırsa 2 daha olursa gümleyecek ama 85 kg lik adam 2 iğne fazladan olursa gümlemeyecek.
    Aynı şekilde 75 kg lik vatandaş clomidi 14 hafta kullanırsa bişi olmayacak 18 hafta kullanması için illa 85 kg olması gerekecek. Neye dayanarak hesaplıyorsun bunu meraktan soruyorum biraderim?

ÖRNEK-A-
    1.kur TestoEnantat250mg her 5 günde bir injekte edilmelidir. (16 hafta boyunca) 18. hafta clomid ve creatinle kuru bitiris.

Ayrıca dikkat ediyorumda çok uzun süreler test. kullandırıyorsun.
    yani 16 hafta falan. Dozu yükseltip hafta yı kısaltmak daha akıl karıdır diye düşünüyorum. 16 hafta sana 4 ay eder. Kürler genelde 3 ayı geçmemelidir. Bu zarar riskini dahada arttırır. Testosteron bence 10 haftayı geçmemelidir. (Yanlız başına kullanılsa dahi)

Ayrıca test enentat çok su toplar. Sustanon ile elde edilen kas fazla su çekmeden elde edildigi için, test enentat dan daha iyidir.
    Ayrıca sustanon ekonomiktir , sahtelik şansı yoktur.
    Elin arabının arapça yazan (iran enentat) karaborsa ilacı degildir.
    İçinde ne oldugunu biliyorsun. Ayrıca kolay tegmin edilebilir.
    Ve sustanon 250 mg 10 hafta adam olana çok biledir. 1. kürde düşünebilecek en baba kürlerden birisidir bence. Yanına ilk 4 hafta Dianabol alınabilir. Böylelikle hem etki çabuk başlamış olur. Hemde sustanon esterlerindeki propionatın etkisi geçince de kanda belli oranda anabolizan madde yogunlugu sabit kalır. Diyeceksin şimdi efendim işte testo enenhat tek esterdir kan hormon levelları sürekli stabil olur.
    O yüzden enentat daha iyidir filan falan ama bunlar bilinen şeyler.
    Bunlarında çareleri vardır. Daha sık enjeksiyon olur. Daha kısa kullanım olur. Böylelikle yan etkilerde daha az olur. Yada sust. yanında başka bir ilaç alınır filan.

Daha bir sürü yanlış kür var orada. İyi kürlerde var aslında ama büyük bir bölümü pratik değil. Ve uygulanabilir degil.

Herneyse ayrıca sana soruyorum?
    Çünkü kim oldugun beni ilgilendirmese dahi bilgilerinin dogrulugu ve deneyimini + uğraştıgın spor dalını açıklamanı talep ediyorum.

Hafif siklet boksör falan mısın?
    Kaç kilosun?
    Body ile ne kadardır uraşıyorsun.
    Ve buraya yazdıgın önerdigin kürleri hiç kullandın mı?
    Yada kullandırttın mı?

Bence kullanan çok daha iyi bilir.
    Ve en azından neler hissettigini nasıl sonuçlar gördügünü bizzat kendi vücuduna bakarak anlayabilir.

Cevabını bekliyorum kardeşim.
    Neye dayanarak bu bilgileri veriyorsun? Ve vücut yapın nasıl?

Ve kürü 12 hafta tutuyorsun. Daha sonra clomid kullandırıyorsun ve diyorsun ki HCG maddesi ilerlemiş kişiler içindir yumurtalıklara zarar verir. Ağır kürler içindir diyorsun.

HCG maddesi bir kere çok sık enjekte edildigi zaman leydig hücrelerinde ki reseptörleri etkisiz hale getirir. Ve bir ömür boyu leydig hücreleri, GONAD hormonuna duyarsız hale gelebilir. Ama bu çok aşırı şekilde HCG kullanımında ortaya çıkabilecek bir durumdur. HCG maddesini düzgün şekilde kullanıpta leydig hücreleri zarar gören bir tane adam göstersene bana?

Clomid in bir takım yan etkileride vardır. Görme bozuklugu ile ilgili falan. Ayrıca haftalarca clomid kullanmakta ne derece mantıklı? 3 tane HCG iğnesi yeterde artar bile. Zaten HCG ve CLomid vücudun testo dengesini tam olarak onarmaz. Bu denge daha sonradan kendi kendine oturur.
    Bu ancak belirtileri hafif atlatmak için gereklidir. Ve testo yu bıraktıkdan sonra oluşabilecek , testosteron yetersizliginde ani kilo düşüşünü önlemek ve eğer herhangi bir testis küçülmesi yada benzeri durum varsa. Yumurtalıkları uyararak tekrar büyütmek amaçlı kullanılır. HCG maddesinden bahsederken bu ayrtıntılarada değin ki millet neyin ne oldugunu anlasın.

4. Skdrewdriver

Skdrewdriver Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nickimi yanlış yazmışım aceleden

5. Guest

Guest Guest

@Skdrewdriver

Kardes masallah üsenmeden uzun uzun yazmissin. Onun icin yazdikalrinin hepsine cevap verecegim. Yalniz kendi fikrini söylüyorsun anliyorumda bunu kesin olay böyledir diye söylemen hatadir. Madem kendi kanaatin o zaman o sekilde lanse ettirmelisin ve yazdiklarimi paradoks cercevesine itmemelisin. Bunun disinda amatör oldugun gayet acik cünkü yazdiklarinla kendini amatör kilmis oluyorsun kardes. Burada ben darilmam kizmam. Cünkü bu isi siteden yada kitabtan okuyarak insanlara yön veriyor degilim.
    uzun lafi kisasi sorularina cevap bulalim.

1. Virigen maddesi etkisini 6 kapsülde göstermemistir. cogu sporcular ancak 4 kilo alabilmistir. Onun icin spor camiasinda bu madde kullanilmamaktadir. zarari oldukca hafiftir ve dopoing testlerindede olumlu sonuc alinmaktadir fakat dozunu artirmadan tam etkisini görmek mümkün degildir. Standart doz ayari 240-280mg seklindedir. kilo arttikca doz ayarida degismektedir.
    Kardes fiyati pahali zaten onun icin kimse kullanmiyor Bende illede bunu kullanin demiyorum. Cebinde paran varsa kullanirsin. Olayi nicin bu kadar saptiriyorsun bunu anlamadim.

2. 100mg testo enantat maddesini önermenin sebebi genelde 60-65 kilolu sporcular icindir ve bu doz ayari gayet uygundur. 1. kur da gayet iyi tesir eden steroidler burada zarari minimum ama etkiside maksimum düzeyde etkisini gösterecektir. Androjen etkisi ilk 180mg a kadar maksimum düzeydedir. daha yukari cikildiginda androjenin artmasi ama vücudda östrojen hormonuna dönüsmesinden dolayi vücuda su depolama olayi vuku bulacaktir. 100mg doz ayarinda vücuda su depolama minimum düzeydedir. ben 70 kiloluk adama hemen öneri getirmedim. bu kuru yapacak sahislar 60 kilodan 70 e kadar diye yani genelde 60 ile 65 arasini daha cok ilgilendirir ve 70 e kadar yolu vardir demekdir.

3. Propionat maddesini ilk defa duyuyorsun sanirim. Bugün profesyonel camiada ve diet uygulamasi yapan sporcularda cok rastlanan ve kullanilan maddedir. Etkisi 8 saat icinde ortaya cikar ve 2 gün boyunca vücutta aktif kalir. Kardes bu madde etkisini cabuk kayip ettigi icin her iki günde bir vurulur. Winstrol-masteron-trenbolon acetat maddeleri de her iki günde bir vuruluyor. Bu sana nicin sacma yada garip geliyor anlamiyorum. Daha yenisin galiba. Injeksiyon sorun diyorsun, sorun olmasi icin hep arkadan vurman gerekir. bunun da cözümü var.
    1.gün arka sag+ 3.gün arka sol + 5.gün bacak sag + 7.gün bacak sol ve 9. gün yine bastan. Eh simdi bana bacakdan da ignemi vurulur diye soru sor bakalim. :)

4. primobolan maddesini bende tasvip etmiyorum. Ve zaten karsisina yazdim primo cular icin diye. Cünkü sitede primoya kafayi takanlar vardi ve illede yapmak isteenler vardi. bende bu sekilde plani ortaya koydum. Sen daha 3. yazin bu foruma ve bu sekilde direkt konuya girdin(hayret oda benim uzun yazima dek geldi) :D

5. testoEnantat maddesi 70 kilodan baslayip 90 kiloya kadar kullanimi ayni ölcüde tesbit edilmistir. Bununla ilgili analizler vardir. degisik sahislar üzerinde denenmistir. Vücuda en uyumlu steroid testosteron oldugu icin bu sekilde kilo ayarina tavsiye edilmistir. Burada ektomorfi yapili sahislar biraz etkilenebilir ama zaten 85 kiloluk ektmorfide zor görürsünüz.
    Yaptigin hesaplama benim ortaya koydugum gibi degildir. Ben genelleme yapiyorum. Illede 90 kiloya basmis birisi bu sekilde kuru yapacak demek degildir. Bu tür yazilari genelde orta yada lisede ögrenim gören ögrenciler gibi yazdin. Genellikle onlar mantik hesabina göre giderler ve illede bu böyledir hesabina yatarlar. Kardes bu konuyu insallah daha iyi ögreneceksin. Ama önce icindeki egonu kir ve sakinleserek dinleyerek arastirma planina gir derim.

6. Eskiden sporcular 6 hafta yada 8-10 hafta testo kullanirlardi ve 1-2 ay sonra tekrar kullanmak zorunda kalirlardi. Kardes ne kadar kis alirsan ve kuru yaparsan o kadar hizli bir sekilde kas ve hacim kaybi yasarsin. Bu böyledir. Amerika eskiden böyle yapiyordu ve simdi yani 30 seendir akillandi ve uzun kur yapiyorlar. Yada kisa yapiyorlar ama fazla steroid molasi vermeden tekrar kura devam ediyorlar. Öyle yapmaktansa 14-16 haftalik testo kuru yaparsin ve clomid ile kuru bitirirsin ve en az hacim kaybiyla isin icinden cikarsin ve bu sana rahatca 4 aya kadar bir zamana yetecektir ve hacmi muhafaza etmede cokda sorun yasanilmayacaktir. Denersen kendi üzerinde bunu fark edersin.

7. Testo enantat depot versiyondur ve su tutmasi dogaldir. Ama 250mg doz ayarinda su depolama olayi o kadar abartilacak gibi degildir. üstelik su depolama olayi birazda beslenmeyi ilgilendirir. Vücuda fazla karbonhidrat alipda yaninda az protein alindiginda vücut daha cok su depolar ve kas yerinde su ve yag ile daha cok genislemeye yada cabuk hacim kazanmaya sebeb olur. Sustanon maddesi daha saglam demissin. Burada yaniliyorsun ve sustanon hakkinda demekki yeterince salam bilgi almamissin. Sustanon enantat dan ancak 1 kilo belki daha az hacim kazandirir ve bu 1 kilonun hesbini büyük receteler halinde ortaya dökmekde yanlistir. Bunun disinda Türkiye ve misirdaki sustanonlarda doz ayari düsük oldugu tesbitz edilmistir. Acik analizler sonucu bu ortaya cikmistir. Enantat da tesbit eilmistir ve stgeril yönden olsun yada doz ayari yönden olsun saglam cikmistir. Tabi sen illede irandaki testoyu almak zorunda degilsin. Araplara karsi bir antipatin varsa o zaman yugoslavya da galenika firmasina ait testoyu kullan yada yunanistanon norma firmasinin ürettigi testoyu kullanirsin. Olayi carpitmaninda anlami yok. Sustanon ekonomik demissin. Sustanon bugün eczaneden yani tr den 3-4 euroya aliyorsun. testo ise 1 euro ya aliyorsun. Üstelik sahte degil. Ama sustanon he agri yapiyor hemde cebine zarar veriyor üstelikde zarari enantattan fazla vede doz ayari dengesizdir.
    Sustanonda 2 tane cabuk etki eden ester vardir ve bunun birisi 2 gün digeride 3 gün sonra tesiri gider. Senin her 3-4 günde bir sustanon vurman gerekir. Allah askina her 3-4 günde bir sustanon vurmak birinci kur icin sence idealmidir. haftalik vurursan testo seviyesinde dengesiz bir iletisim olacakdir. 3 gün sonra 2 tane esterin eseri bitecek ve sadece depot veriyon ile devam edecek. Sence bu mantiklimi? günümüzde uzmanlar buna yer vermiyor kardes.

8. Kardesim hcg ve clomid hakkinda genis bir malumatin yok. sadece kitabdaki tibbi bilgiler seni ileriye götürmez. Yillardir bu kullaniliyor. Profesyonel sporculari takip edersen daha iyi anlarsin. elbette yumurtaliklarinda kasilma ve agrilar ortaya bir cogunda cikmistir. Bizde burada mantiki boyutta gitmiyoruz. Sana mantikli gelen HCg ise o zaman kullanabilirsin. 3 kere injeksiyonla bu is olur demek olayi bir kenara atm,ak demekdir. Clomid 5 hafta uygundur. ilk haftalarda depreson olayi görülmezse daha fazla yan etki cikma ihtimali yoktur.

9. HCG maddesinide degin ki millet anlasin diyorsun. Clomid maddeside ayniu etkiyi gösteriyor ve bugün dünya gündeminde clomid daha cok kullaniliyor. Bir yil boyunc yada cok yüksek dozlarda kur yapanlar HCG kullaniyor. Simdi daha yeni kura baslayacak sporculara bu sekilde HCg tavsiye etmek boraz amatörce olur. Ilaclarin vücuttaki etkisini bilmelisin ve buna göre insanlara planini yada tavsiyeni vermelisin.

Kardes sunu söylemeliyim sana. benim kim oldugum önemli degil. beni bu forumda taniyanlar cok. Sen kendinden bahsette biz asil seni taniyalim. Sen bilgi ögrenmek yerine daha cok tartiusmaci bir tavirla ortaya gelmissin. Yazilarin hic yabanci gelmiyor bana. Bir baska arkadasa cok benziyor. Insallah yaniliyorumdur. Baska sitelerden döküman toplamakla bu is hakikaten cözülseydi o zaman ben bumeslegi birakirdim ve olayin basit yönünü secerdim. önümde 13 ayri steroid kitabi. 30 a yakin spor ile ilgili kitab ve 3 sitede yazi yazmam beni hakikaten bu yola götürmez kardes. Ya bu sporcularla kesmekes icerisinde olup arastirmalari takip edeceksin ve bu isin 24 saat yaninda olacaksin yada mantiki yönüle bu böyledir mantik altina girmeyeceksin.
    ben 2000 yilindan beri siteleri takip ediyorum
    2001 yilinda yardimci mod tum
    2002 yilinda avrupanin en büyük sitesinde mod luk görevi yaptim.
    daha sonra bir baska sitede odluk yaptim ve ordan da ayrildim.
    Yabanci siteleride takip eden arkadaslarimiz var
    olayin icini disini biliyoruz. ama bize modlugu öyle salla basi vermediler
    adam benimle yüz yüze gelip konusarak bana görevi verdi. Ve inan bana öyle disardan konusmakla bu is olmuyor.
    bende ilk basta cok mantik yürüttüm ama ileride bunun böyle olmadigini gördüm.

Saygilar
    PANZEHIR

6. Screwdriver

Screwdriver Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Virigen maddesi etkisini 6 kapsülde göstermemistir. cogu sporcular ancak 4 kilo alabilmistir. Onun icin spor camiasinda bu madde kullanilmamaktadir. zarari oldukca hafiftir ve dopoing testlerindede olumlu sonuc alinmaktadir fakat dozunu artirmadan tam etkisini görmek mümkün degildir. Standart doz ayari 240-280mg seklindedir. kilo arttikca doz ayarida degismektedir.
    Kardes fiyati pahali zaten onun icin kimse kullanmiyor Bende illede bunu kullanin demiyorum. Cebinde paran varsa kullanirsin. Olayi nicin bu kadar saptiriyorsun bunu anlamadim.

Tamam iyi o zaman, ama buradaki çogu kişi bilgiye aç ve her söyleneni yapma eğiliminde olan insanlar.
    Sen burada bilgi veriyorsun ve gördüğüm kadarıyla bu sitede sayılan bir kişisin. Yani burada abdurrahman çelebi sensin (yanlış anlama)

O zaman sevgili kardeşim bu şekilde bir kürü yazmayıver. Millet boşa kasmasın yapacagım diye. Yapmak isteyenler çıkabilir diye düşünerek, gerçek bir antrenor ve prof. tarzında konuştuguna göre öyle davranarak kişilerin neler yapmak isteyip neler yapmak istemeyeceklerinide hesaba katarak konuşmanı beklerim senden. Çünkü bu siteye giren bir şahıs senin orada yayınladıgın bu kürü görüp kullanmak isteyebilir.
    Ve ilk kürde hiç kimsenin hap manyagı olmasını istemeyiz değil mi?
    Kullanılmayan kürleri yazmayıver ne olur yani? Ayrıca,

Bana kitabi bilgiye bağlı kalıyorsun diyorsun ve amatör oldugun anlaşılıyor diyorsun. Peki o zaman 8 adet andriol'ün etki edebileceği bizzat denemelerinle mi saptandı senin tarafından? 8 adet andriol ancak ve ancak kitabi bilgilere dayanan bir öneridir. Bu ilacın 6 kapsülden aşagısının tesir etmeyecegini zaten her internet sitesi yazıyor değil mi? ;)

propionat maddesini ilk defa duyuyorsun sanirim. Bugün profesyonel camiada ve diet uygulamasi yapan sporcularda cok rastlanan ve kullanilan maddedir. Etkisi 8 saat icinde ortaya cikar ve 2 gün boyunca vücutta aktif kalir. Kardes bu madde etkisini cabuk kayip ettigi icin her iki günde bir vurulur. Winstrol-masteron-trenbolon acetat maddeleri de her iki günde bir vuruluyor. Bu sana nicin sacma yada garip geliyor anlamiyorum. Daha yenisin galiba. Injeksiyon sorun diyorsun, sorun olmasi icin hep arkadan vurman gerekir. bunun da cözümü var.
    1.gün arka sag+ 3.gün arka sol + 5.gün bacak sag + 7.gün bacak sol ve 9. gün yine bastan. Eh simdi bana bacakdan da ignemi vurulur diye soru sor bakalim.

Propionat maddesini neden ilk defa duyayım ki. En hızlı etki eden testosterone esteridir. Ve bu ester oldukça ağrılı bir enjeksiyona sahip.
    Kullandığım için biliyorum oradan buradan siteden bilgi toplamıyorum.
    Bunun etkisi tabi ki 2 günde kaybolur ve gene vurman gerekir. Ama uzun esterli bir ilacı kullanmak daha rahattır. Bana diyorsun ki koldan bacaktan arkadan önden ağızdan burundan vurulur bir şey olmaz :D diyorsun.
    Yahu neden delik deşik olayım ki? Kim ister bu kadar fazla iğne yemeyi??
    Bu sence bir dezavantaj değilmidir yani? Testosteron Propionat bence kick start olarak kullanılmalı. Kürü başlatmak amacıyla kullanılıp daha sonra uzun esterli başka bir steroid e geçilmelidir. Benim görüşürüm budur yani.
    Ve 12 14 hafta boyunca sadece propionat kullanılmasını saçma buluyorum. Bir çok kişininde bu konuda benimle aynı fikirde olacagından adım gibi eminim.

4. primobolan maddesini bende tasvip etmiyorum. Ve zaten karsisina yazdim primo cular icin diye. Cünkü sitede primoya kafayi takanlar vardi ve illede yapmak isteenler vardi. bende bu sekilde plani ortaya koydum. Sen daha 3. yazin bu foruma ve bu sekilde direkt konuya girdin(hayret oda benim uzun yazima dek geldi)

Tamam buna olabilir diyebiliriz. Ama bir insan yada bazı şahıslar hayır gelmeyecek bir maddeye kafayı takıyor diyede onlara bunu kür olarak önermek yanlıştır. Sen dogru bilgilerini söylersin dinleyen dinler, dinlemeyen dinlemez ve gider body yerine bale yapar filan. Yada spor dalı değiştirir. Uzun mesafe koşucusu olur, yada bisiklete falan biner ne bileyim yani :) Hayır gelmeyecek maddeden sırf insanlar kolay bulunabiliyor diye yararlanmak istiyorlarsa ve sen bu maddenin bir bok a yaramayacagını biliyorsan o zaman yazmayıver kardeşim.
    Ben sana şimdi desem ki dogum kontrol hapı kullanacam kür yapacam al kullan mı diyeceksin. Bence ilk kürde her zaman testosteron alınmalı.
    Tamam primo da anabolizandır dogum kontrol hapı örnegi saçma gelebilir, fakat ben o ilaçtan nefret ediyorum. Ve hayatımda kullanmayacagım yegane ilaçtır.

Eskiden sporcular 6 hafta yada 8-10 hafta testo kullanirlardi ve 1-2 ay sonra tekrar kullanmak zorunda kalirlardi. Kardes ne kadar kis alirsan ve kuru yaparsan o kadar hizli bir sekilde kas ve hacim kaybi yasarsin. Bu böyledir. Amerika eskiden böyle yapiyordu ve simdi yani 30 seendir akillandi ve uzun kur yapiyorlar. Yada kisa yapiyorlar ama fazla steroid molasi vermeden tekrar kura devam ediyorlar. Öyle yapmaktansa 14-16 haftalik testo kuru yaparsin ve clomid ile kuru bitirirsin ve en az hacim kaybiyla isin icinden cikarsin ve bu sana rahatca 4 aya kadar bir zamana yetecektir ve hacmi muhafaza etmede cokda sorun yasanilmayacaktir. Denersen kendi üzerinde bunu fark edersin

Arkadaşım ben 10 hafta testo kürü yapmamış bir insan değilim. Kürü bıraktıktan sonra öyle anormal bir kilo kaybıda yaşamadım. Bence 16 haftalik bir testosteron kürü çok fazla. 16 haftadan sonra kişinin testislerinin neye benzeyecegini düşünemiyorum bile. Ayrıca bu kadar hormon alımında yan etki çıkma olasılıgı bence çok yüksektir. Bana kalırsa uygun ilaç kullanımı 10 hafta ile sınırlı tutulmalı ve 500 mg den fazla testo alınmamalıdır. 750 mg sustanon kullanan şahıslar var. Ve 500 mg dan fazla sustanon hem zararlı oldugu gibi + olarak çok yüksek dozlarında avantajı bulunmamaktır. Tıpkı bazı diğer ilaçların etki alanlarının miligram ı yükselterek artmadıgı gibi.
    Benim bilgim gene bu yönde ve söylemeden geçemeyecegim.
    Yani ilk kürde 16 hafta olayına katılmıyorum. 2. 3. kürde olabilir.
    Ama 1. kürde 16 hafta olayına katılmam ve görüşümü açıkça dile getiririm hakkımdır çünkü.

Bunun disinda Türkiye ve misirdaki sustanonlarda doz ayari düsük oldugu tesbitz edilmistir. Acik analizler sonucu bu ortaya cikmistir. Enantat da tesbit eilmistir ve stgeril yönden olsun yada doz ayari yönden olsun saglam cikmistir. Tabi sen illede irandaki testoyu almak zorunda degilsin. Araplara karsi bir antipatin varsa o zaman yugoslavya da galenika firmasina ait testoyu kullan yada yunanistanon norma firmasinin ürettigi testoyu kullanirsin. Olayi carpitmaninda anlami yok. Sustanon ekonomik demissin. Sustanon bugün eczaneden yani tr den 3-4 euroya aliyorsun. testo ise 1 euro ya aliyorsun. Üstelik sahte degil. Ama sustanon he agri yapiyor hemde cebine zarar veriyor üstelikde zarari enantattan fazla vede doz ayari dengesizdir.

Yahu doz ayarından bahsediyorsun ama kardeşim bu ilaçların hepsinin şu an için underdose oldugunu nereden biliyorsun? Bir aralar öyle çıkmış olabilir fakat firma sürekli bunları 250 mg yerine 190mg üretiyor gibi bir saplantı neden kaynaklanıyor? Yani sen hergün bir ampul mü test ediyorsunda bütün sustanonların yada bütün enentatların mutlaka underdose oldugunu iddia ediyorsun? Bu düşüncen gene yanlış arkadaşım.
    Mantıklı bir adamsın ağzın çok iyi laf yapıyor ve sempatik bir kişisinde ama bence takıntılı ve saplantılı bir adamsın. Ve kafandaki şeyler değişmiyor. Yani şimdi bu analizler her an mı yapılıyor? Adam yapmıştır analizi 2003 senesinde şimdi olmuş yıl 2005 ne biliyorsun yeni sustanonlarda hala doz ayarının düşük çıkacağını?

Kardesim hcg ve clomid hakkinda genis bir malumatin yok. sadece kitabdaki tibbi bilgiler seni ileriye götürmez. Yillardir bu kullaniliyor. Profesyonel sporculari takip edersen daha iyi anlarsin. elbette yumurtaliklarinda kasilma ve agrilar ortaya bir cogunda cikmistir. Bizde burada mantiki boyutta gitmiyoruz. Sana mantikli gelen HCg ise o zaman kullanabilirsin. 3 kere injeksiyonla bu is olur demek olayi bir kenara atm,ak demekdir. Clomid 5 hafta uygundur. ilk haftalarda depreson olayi görülmezse daha fazla yan etki cikma ihtimali yoktur.

Şimdi bak sen diyorsun ki 16 hafta boyunca test enentat kullanın.
    Daha sonra clomid takılın. Peki yapıldı diyelim bu adamların, testislerinde hiç mi küçülme olmayacak? Testisler çok sağlam yerinde mi duracak yani.
    Sen 4 ay boyunda dışardan iğne ile hormon alıyorsun. Ve vücudun kendi üretimini dogal olarak durduruyor. Buna bağlı olarak da testisler ufalıyor. Burada testislere en iyi gelecek ilaç HCG dir. Geçenlerde 25 yıldır body yapan değerli bir hoca ile konusuyoruz. Kendiside bana HCG nin her zaman clomid den daha iyi oldugunu iddia etti. Bence ufalmış yumurtalıklara HCG en idealidir. Ve HCG enjeksiyonuda abartmamak lazım. Bana göre ilk hafta 5000. I.U sonraki 2. hafta bir 5000 I.U daha ve sonra ki hafta 3000 I.U yeterlidir. Sen kalkıp diyorsun ki HCG ağır kürlerde lazımdır. Ama 16 hafta testo kullanmak da pek hafif sayılmaz.
    Bu durumda ufalacak olan testisleri büyütmenin en iyi yolu HCG dir ve Clomid e göre daha önce tercih edilecek bir ilaçtır ben gene bunun böyle oldugunu iddia ediyorum.

Kardes sunu söylemeliyim sana. benim kim oldugum önemli degil. beni bu forumda taniyanlar cok. Sen kendinden bahsette biz asil seni taniyalim. Sen bilgi ögrenmek yerine daha cok tartiusmaci bir tavirla ortaya gelmissin. Yazilarin hic yabanci gelmiyor bana. Bir baska arkadasa cok benziyor. Insallah yaniliyorumdur. Baska sitelerden döküman toplamakla bu is hakikaten cözülseydi o zaman ben bumeslegi birakirdim ve olayin basit yönünü secerdim. önümde 13 ayri steroid kitabi. 30 a yakin spor ile ilgili kitab ve 3 sitede yazi yazmam beni hakikaten bu yola götürmez kardes. Ya bu sporcularla kesmekes icerisinde olup arastirmalari takip edeceksin ve bu isin 24 saat yaninda olacaksin yada mantiki yönüle bu böyledir mantik altina girmeyeceksin.

Falan filan demişsin.

30 tane steroid kitabından bahsetmişsin. Yahu kardeşim bana diyorsun başka siteden yazıyorsun diye ama sende kitaba bakıyorsun demek ki bakmıyorsan o zaman neden önümde kitap var diyorsun? Sende de kitabi bilgiler çogunlukta verdigin kür örneklerinden anlaşılıyor zaten.

Kardeşim ben başka sitelerden döküman toplamıyorum. Şu anda sana yazarken başka bir iş ilede meşgul değilim. Senin kadar serin kanlı bir insan olmayabilirim. Ve şu anda da yüksek dozda dianabol + sustanon kullanıyorum. Ve uzun seneler boyunca da kullandım. Kim oldugumu merak ediyorsan seni türkiye ye , Ankaraya davet ederim. Konuşuruz sonrada gider bir spor salonuna takılırız. Ha senin gül cemalini görmek için kalkıp Almanya'dan gelemem diyorsan, türkiyeye işin düştügü bir vakit eğer yolun ankaraya düşerse misafirim olursun.
    Bir adama çay ikram etmek zor bir olay degildir :)

Yazıların bilmemkime benziyor demişsin. O konuda da yanılmışsın.

Beni bu sitede tanıyorlar demişsin.
    Tanıyor olmak demek bilgileri ortaya dökmek demek değildir.
    Benim sana sordugum olay bambaşka anlamamışsın demek ki.
    Yada anlamak istememişsin.
    Bilgili olabilirsin ben 3 mesaj atmışım sen 300 küsür mesaj.
    Bu kadar mesajı atan birinin kendini daha detaylı olarak izah etmesi gereklidir. Herneyse izah etmek istemiyor olabilirsin. Kafana silah dayayacak halimiz yok. Benim kim olduguma gelince ben 10 yıldır bu işle uğraşan birisiyim. Derecelerim var ve halada çalışmaya devam ediyorum.
    Çünkü body building benim için bir yaşam tarzı. Ve özür dilerim ama ukalalıga ve insanlara saygı duymadan birden kalkıp ters konuşmalara kendime yapılmasa dahi katlanamıyorum. Bu benim hayat görüşüm ve kişiligim gibi birşey. Sana bir önceki mesajımı yazarken , belki kötü kelimeler sarf etmiş olabilirim. ama başka başlıklar altında okumuş oldugum bir takım konular asabımı bozdu ve böyle bir ortama girdigim zaman birden kan beynime sıçradı desem yeridir.

Bana vermiş oldugun serin kanlı ve sakin cevap direk beni ilgilendirdiginden bu tutumunu beğendim.
    Ama hala bir takım konularda bence sabit fikirlisin.
    Ve şu kadar sporcu üzerinde denedim falan diyorsun.
    Bunların ispatı yok. Bana bunları ancak bir şekilde ispat edebilirsin.
    Beni bizzat almanya ya davet ederek! Bende seni türkiyeye davet ediyorum. Çünkü buradan istedigim kadar yazıp çizeyim bu delil değildir anlıyormusun? Aynısı senin içinde geçerli. Ne sen bana buradan 2304023 kişiyi çalıştırdım desen ben sana inanırırm nede ben buradan şampiyonum desem sen bana inanırsın onun için birbirimizi yerinde görebiliriz. Ben sana kim oldugumu gelirsen gösterecegim aynısını sen bana yaparmısın bilemiyorum. (Laf ta kalmayacagından emin olabilirsin)

7. Guest

Guest Guest

kardes lafi uzatmanin bir anlami yok. Olayi hikaye gibi uzattik.

Son defa yaziyorum ve eger yine tatmin olmazsan o zaman rica ediyorum pm den devam edelim.

Ben buraya kuru uygulayin diye yazmiyorum. Alternatiftir bu ve yanlis degildir. Bunu anlamada ne kadarda zorluk cekiyorsun. herkesin bütcesi bellidir ve zaten kullanmak isteyenler mutlaka thread acip bu konuyu sorar. Cünkü nasil kullanilacagi hakkinda tam bilgi almak ister. Bunun disinda Virigen kullan diye yada cok iyi kur olacagini burada acikca dile getirmis degiliz. 8 kapsül o kadarda gözde büyük görmemelisin. Bu tür asamalr coktan yasanmistir. Türkiyede daha yeni yeni bilgiler ulasiyor.

Kardesim propionat konusunda sana illede vur diyen olmadi. Madem bu kadar delik desik oluyorsunda o zaman kendin nicin kullandin? Isteyen kullanir isteyen kullanmaz. Delik desik oldugunu kim söylüyor. Profesyonel yada arkadaslarim(kuvvet sporculari) günlük vuruyorlar. Ayni bölgeden üst üste injekte etmedikten sonra hic bir zarari olmaz. Olayi abartmanin anlami yok. burundan agizdan felan gibi.
    Zaten bende kimseye propionat vur demiyorum. Eger yazilarimi forumda iyi takip edersen anlayacaksin ki birinci kurda genelde ve %90 testodepot tavsiye ediyorum. lbette propionat olayi zahmetli istir. Kimseye zorla bunu kullan diyen yok. Ben ortaya steroidlerin alternatif seklini sunuyorum. Bir gün birisi propionat konusu acarsa o zaman yazdigim bu plan aklinda bulunsun. Propionat sana 14 hafta kullan diyen yok. 10-12 hafta sinirdadir. 14 hafta kullanim sadece kombinasyon yani yaninda depot versiyon aldiginda gerceklesebilir. Uzman sahislarla bir görüsme yapmani tavsiye ederim.

Primo kullanin diyen yok. Sen ne kadar burada kullanma sudur budur desen bile arada bazilari cikiyor ve kullanmaya basliyor. Ya haftada bir ampül(100mg) yada dozunu her seferinde artirip 4 ampül (400mg ) kadar cikiyor. Yada 4-6 hafta gibi kücük bir kur yaparak etkisini maximum düzeyde göremiyor ki zaten etkisi düsüktür. Bunu önlemek icin bazilarini en azindan yokustan düz yola sokmaya calismak herhalde sence de yanlis degildir.

sen 750mg sustanondan bahsediyorsun. Burada profesyoneller daha dogrusu genel anlamda profesyonel vücutcular 2000mg dan asagi testoyu zor kullanirlar ve bu kadar yksek dozda sustanon kullanan profesyonel hic bulamazsin. Cünkü her iki günde bir 500mg injekte edecek olan susta bu adama hemen zararini gösterecektir ve nitekim daha önce profesyoneller bunu yasadilar. Bu olayi ileride uzun bir sekilde kaynaklariyla anlatacagiz.
    250mg testo 2 sene önce bir cok sporcu tarafindan test edildi ve yilardir spor camiasi kullaniyor. Sustanondan zarar görenler testo enantat dan zarar görmemistir. hatta cok ilginc bir analiz daha var. Karacigeri sustanon , enantat a oranla daha cok etkilemistir. Bunun sebebini arastirmaci doktorlar icindeki hizli etki eden propionatlarin hizli cikisi ve ani inisleri oldugunu söylemislerdir ve icindeki yüksek benzil alkol de buna etki edebilecegini söylemistir. Vücut ani inis cikislarda karacigere olumsuz etki yaptigini söylemislerdir. Bu konuyuda ileride genis manada kaynaklariyla aciklayacagiz insallah.

Sustanon maddesi 2 kere underground lab da ve 1 kere de SMK özel laboratorda analiz edildi. kisacasi 3 kere 3 ampül analiz edilmis oldu. Ve bu 3 ampüller farkli tarihlerde üretilmistir. 2 sene fark la.
    en son 2004 sustanonlari test edildi ve hele sükür 2004 de biraz düzelme olmus ama yinede doz ayari düsük. 250mg ihtiva etmesi gereken sustanon maaleshef 220 lerde geziyor. Bugün senin analiz ettirmen bir özel laboratpora herhalde 100 eurodan baslar kisacasi para gereklidir. Onun icin ben sana test den ziyade iki ayri sustanonu karesilastirmani tavsiye ederim ve sonunda bana hak vereceksin.
    1. türkiye sustanonu al ve kur yaptir.
    2. ingiltere+italya sustanonu al ve kur yaptir. iki sonucu aradaki farki göreceksin. Tabiki test olunan sahislar ayni düzeylerde olmali. biri sisko digeri zayif yada vücutta dengesiz hatta birisi yeni baslamis spora digeri 1 sene olmus ise yine etkiler degisebilir. Sonucu görünce beni daha iyi anlarsin. Yoksa daima benim salladigimi düsünürsün.

her an mi yapiliyor diyorsun. kardes üretim nasil oluyor sen hic fabrikayi gördünmü? üretimler bilgisayardan oluyor. kisacasi adamlar programliyor ve icindeki miktarini belirliyorlar. ve ampüllere ne kadar firecegini tesbit edip icine maddeleri koyuyorlar tabiki degisik islemlerden geciyor o ayri konu. Mesela 1. günde 5000 ampül üretildi ve bu ampüllerin hepsinin dozu ayni seviyede üretilmistir. ertesi günü belki 250mg lik üretilmistir bu olabilr yani dengeleyebilirler. ama 3 ayri üretim yapildi ve test edildi diyorum ben sana. ve bunun tarihleri ayri. Sen 3 kere agzin yandikdan sonra hala ayni hatayi yapmak istermisin ve ya simdi iyi cikarsa hesabi sayisal loto gibi her seferinde risikoya girmek istermisin?

kendin agzinmla diyorsun ki HCG ufalan testislerde faydalidir. 16 haftalik kurda testisler ufalmaz. ama propionati 16 hafta yaparsan ufalma ihtimali vardir buda genelde 1. kurlarda görülmez. depot testolar etkisini 4-5 hafta tutarlar. Buna göre etkiside o sekilde kaybolur. depot verisiyon testislere hemen saldirip etkisini saglamadigi icin ve yavas yavas bu etkiyi gösterdigi icin zararida yavas olur ve cabuk negatif yüzünü gösterez. propionat hizli etki ettiginden o konuda farkli gölrüsler vardir.
    HCg clomidden daha iyi etki ettigi dogru iste bizde onun icin diyoruz ki cok kuvvetli etkisi oldugu icin yumurtaliklarin asiri zarar görmesini engellemek ve sarkmasi olsun yada yumurtaliklarin sperma üretiminde kendi dogal yönünün kullanmasi olsun bu etkiyi saglatir. Fakat normal kurlarda bu gereksizdir. Tabiki sen 250mg haftalik, 16 hafta boyunca yapilan kuru fatzla gördügünm icin aklinda celiskeler olusuyor. Vücut plazmasinda ve testislerde depot versiyonun etkisi ortaya ikmistir ve bu durum yillardir vardir hatta tibbi sitelerde mevcuttur. almanca sitelerde vardir herhalde ingilizce olanida vardir. arastirmani tavsiye ederim.

bu konu 6 sene önce tartisiliyordu ve hatta 1994+1998 yillarinda cikan bazi steroid kitablarda HCG ye yer verildi ve o tavsiye edildi. Ama bu son 5 senedir uzmanlar clomidi normal kurlarda kullanmasi gerektigini söylüyorlar. Cünkü HCG nin normal kurlarda yani testislerin zarar görmemis seklinde iken HCg kullanilmasi testislere zarar verecegi asikardir. Bunu ben degil doktorlar söylüyor. Ileride genis capta bu konulara yer verecegim.

felan filan meselesine gelelim:)

bence bu konuyu gece vakti yazmasan iyi olurdu. Yazimi iyi okuyup anlamamissin :D

Bak yazdigim hatta senin pastelledigin yaziyi bir kerede ben pastelliyorum ve tekrar okuyup ne anladigini bana ciddi olarak söyle. hakikaten ben kitabi aciyorumda bende söylüyorums eklinde yazi varmi yada ona uygun yaklasim? yoksa ben türkceyi unuttumda insanlara anlatmada zorlukmu cekiyorum?

*Baska sitelerden döküman toplamakla bu is hakikaten cözülseydi o zaman ben bumeslegi birakirdim ve olayin basit yönünü secerdim. önümde 13 ayri steroid kitabi. 30 a yakin spor ile ilgili kitab ve 3 sitede yazi yazmam beni hakikaten bu yola götürmez kardes. Ya bu sporcularla kesmekes icerisinde olup arastirmalari takip edeceksin ve bu isin 24 saat yaninda olacaksin yada mantiki yönüle bu böyledir mantik altina girmeyeceksin. *

Kardes bu sekilde tartisma acan sahislar hep belirli niyetlere maruz kalmislardir. Ciddi bir sporcu damgasi altinda olanlar bu sekilde tartismaya yani iki kisilik bir ortak tartisma faslina girmezler. Daha cok bilgiler ön plana cikar.
    senin almanyaya gelemeyegin normaldir. Ben gelirim yazin görüsmek sorun degil. Bu arada kimligimi kesinlikle ortaya koymamaya karar verdim bu ileride bana ters etki yapacagindan eminim.

Sahsim hakkinda kisaca bilgi vereyim sana. Umuyorum ki mantikli ortaya laf atmadan ziyade bilgileri paylasmayi uygun görüyorum ve bunun böyle olmasini tavsiye ediyorum.

ben spor academi okulundan mezunum ve spor fitness stüdyosunda bas antrenörüm. Beslenme+fitnes dalinda uzmanlik lisansim var. 4 senedir forumlarda görevliyim. evli degilim ve profesyonel boks yapiyorum. vücutgeliostirmeyi basta yapmistim simdi daha cok kuvvet artirici programim var . Buarad stüdyoda profesyonel sporcularla beraber calisiyoruz ve onlari yarismalara yönlendiriyorum ve yardim ediyorum. Bosk olsun yada futbolcu olsun stüdyoda herkese yer var bu isi genis capta yapiyoruz. haftada bir uzman sahislar bir araya gelip konusmalar yapiyoruz. 2004 senesinde doping üzerine calismalarimda bana lisans verildi. Yalniz bu lisans avrupa ünitesinde farkli konumda inceleniyor. Karisik bir durum bunu özel sorularda ancak anlatirim.
    Doktorlar ve arastirmacilarla beraber calisiyorum. Istedigim maddeyi test edebiliyorum(belirli tarihlerde). maddeleri yada bazi durumlari köln üniversitesi yada berlindeki özel lablarla yada tanidigim yakin SMK özel laboratorlarda testler yapiyoruz. sonuclarini paylasiyoruz.
    www.bbszene.de sitesinde yapilan calismalari siteye yerlestiriyorlar(site almancadir). bunun disinda www.androgen-steroid.com siteside ayni durumdadir.

benim sahsimi göstermede sorunum yok sadece bilgileri gösterelim ve bunu görmekle sanirim ikna olmus olursun kardes.
    Ama ileride site yenilencek ve belgelerle ve analiz sonuclariyla acikca hersey göz önünde olacak. O zamans anirim bazilarini ikna etmis olabiliriz.

8. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    selam PANZEHIR

ben testo enant 16hafta yapmak istiyorum.bana hemen bir güzel kür plan yap.Artik ben kürlenmek istiyorum

9. Tornavida

Tornavida Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardes lafi uzatmanin bir anlami yok. Olayi hikaye gibi uzattik.

Selam kardeşim. Öncelikle pm den paslaşalım demişsin :)

Benim amacım , seninle bir tartışma ortamına girmek olabilir. Fakat sana asla bok atmıyorum. Eğer sana bok attıgımı düşünüyorsan yanılıyorsun.
    Seninle tartışmamda ki amaç, seninde şu satırlarda yazdıgın gibi:

Kardes bu sekilde tartisma acan sahislar hep belirli niyetlere maruz kalmislardir. Ciddi bir sporcu damgasi altinda olanlar bu sekilde tartismaya yani iki kisilik bir ortak tartisma faslina girmezler. Daha cok bilgiler ön plana cikar.

Bu konuda yanlış düşünüyorsun, çünkü burası bir body building forumu ve burada steroid konularında ahkam kesme yetkisi sadece bir insanın tekelinde değildir. Tabi ki admin ne kural koydu bilemem. Onun düşüncesi nedir bilemiyorum. Adam kayırıyormu bilemem çünkü arkadaşı tanımıyorum...

Fakat genelde gerek bir takım steroid forumları olsun, gerek antrenman ve program ile ilgili başlıklar olsun. Sırf bir kişi ahkam kesecek diye kural yok. Ben sana burada senin bilgilerin yanlış derken, sana sanki bok atıyor gibi olabilirim. Ama açıkça görülüyor ki kulagını tersten göstermeyi seven bir arkadaşsın... Senin burada bazı konularda uygulanması zor kürler vermeni ve bazı kürlerde de insanları yanlış yönlendirmeni kabul edemem.

Ve buraya yazmayı kendime ödev bilirim. Demişsin ki ciddi sporcu tartışmaya girmez bilgi paylaşır bizim yaptıgımız nedir bilgi paylaşmaktır
    şu anda bilgi paylaşıyoruz seninle. Paylaştığımız bilgi de vermiş oldugun kürlerin bazılarının işe yaramayacagını iddia etmemdir.
    Bu tıpkı şeye benziyor adamın birisi resim yolluyor diyor ki nasılım?
    Bir insan çıkıyor göğüslerin iyi değildir diyor, diğer insan çıkıyor hayır göğüsleri yeterlidir diyor. O zaman sen göğüsleri yeterli değildir diyen adamı afaroz et yada bunun o şahsiyete bok atıyor oldugunu düşün.Kaldı ki bir insanın resmini yorumlamak bile bir profesyonellik ister.
    Yani steroid konuşmak , kimyevi madde konuşmak ile resim konuşmak bir değildir diyebilirsin. Bilgi sahibi olmayan insan da o resimi yorumlar falan diyebilirsin. Ama kardeş tıpkı steroid konularında konuşuldugu gibi bir insanın kaslarını ve vücudunu konuşmakta belli bir tecrübe ister belli bir bilgi birikimi ister. BU her konuda böyledir. Yani verdigim örnek pek saçma kalmıyor aslında burada.

Ben burada bana yanlış gelen şeyleri yazarım.
    Sen beni ikna etmek zorunda değilsin ister ikna etmeye uğraşırsın ,ister uğraşmassın. Ben burada sana saygı çerçevesinde bunu ilettigim zaman
    sende saygı çerçevesinde cevap hakkını kullanırsın veya kullanmassın. Bence bilgi paylaşımının kralı budur.
    Burada kitabi bilgiler altında kür örnekleri yayınlayarak bilgi paylaşımında bulunmaktansa , yayınlanmış kürlerin üzerinde tartışmak yorum yapmak çok daha iyidir.

Ben buraya bir kür yazarım sen eğer istersen o yazmış oldugum kürü istediğin gibi eleştirirsin
    Bende çıkar cevap veririm sende çıkarsın cevap verirsin uzadıkça uzar. İsteyen okur isteyen okumaz :)

Ben buraya kuru uygulayin diye yazmiyorum. Alternatiftir bu ve yanlis degildir. Bunu anlamada ne kadarda zorluk cekiyorsun. herkesin bütcesi bellidir ve zaten kullanmak isteyenler mutlaka thread acip bu konuyu sorar. Cünkü nasil kullanilacagi hakkinda tam bilgi almak ister. Bunun disinda Virigen kullan diye yada cok iyi kur olacagini burada acikca dile getirmis degiliz. 8 kapsül o kadarda gözde büyük görmemelisin. Bu tür asamalr coktan yasanmistir. Türkiyede daha yeni yeni bilgiler ulasiyor.

Kürün yanlış olduğunu söylemedim bunu kullanan faydasını görür.
    Ama görene kadar hap manyağı olur. Orası başka. Zaten bunun böyle oldugunu belirttim. Senin vay efendim açtıgım başlıga 2 kür fazladan yazayım daha kabarık dursun diye düşünerek bu uygulanması zor ve mantıksız kürü yazman hataydı bunu kabul etmeni beklerim senden.
    Bence 8 kapsül büyük bir rakamdır.kardes lafi uzatmanin bir anlami yok. Olayi hikaye gibi uzattik.

Selam kardeşim. Öncelikle pm den paslaşalım demişsin :)

Benim amacım , seninle bir tartışma ortamına girmek olabilir. Fakat sana asla bok atmıyorum. Eğer sana bok attıgımı düşünüyorsan yanılıyorsun.
    Seninle tartışmamda ki amaç, seninde şu satırlarda yazdıgın gibi:

Bu konuda yanlış düşünüyorsun, çünkü burası bir body building forumu ve burada steroid konularında ahkam kesme yetkisi sadece bir insanın tekelinde değildir. Tabi ki admin ne kural koydu bilemem. Onun düşüncesi nedir bilemiyorum. Adam kayırıyormu bilemem çünkü arkadaşı tanımıyorum...

Fakat genelde gerek bir takım steroid forumları olsun, gerek antrenman ve program ile ilgili başlıklar olsun. Sırf bir kişi ahkam kesecek diye kural yok. Ben sana burada senin bilgilerin yanlış derken, sana sanki bok atıyor gibi olabilirim. Ama açıkça görülüyor ki kulagını tersten göstermeyi seven bir arkadaşsın... Senin burada bazı konularda uygulanması zor kürler vermeni ve bazı kürlerde de insanları yanlış yönlendirmeni kabul edemem.
    Ve buraya yazmayı kendime ödev bilirim. Demişsin ki ciddi sporcu tartışmaya girmez bilgi paylaşır bizim yaptıgımız nedir bilgi paylaşmaktır
    şu anda bilgi paylaşıyoruz seninle. Paylaştığımız bilgi de vermiş oldugun kürlerin bazılarının işe yaramayacagını iddia etmemdir.
    Bu tıpkı şeye benziyor adamın birisi resim yolluyor diyor ki nasılım?
    Bir insan çıkıyor göğüslerin iyi değildir diyor, diğer insan çıkıyor hayır göğüsleri yeterlidir diyor. O zaman sen göğüsleri yeterli değildir diyen adamı afaroz et yada bunun o şahsiyete bok atıyor oldugunu düşün.
    Böyle bir şey olamaz. Ben burada bana yanlış gelen şeyleri yazarım.
    Sen beni ikna etmek zorunda değilsin ister ikna etmeye uğraşırsın ,ister uğraşmassın. Ben burada sana saygı çerçevesinde bunu ilettigim zaman

Kürün yanlış olduğunu söylemedim bunu kullanan faydasını görür.
    Ama görene kadar hap manyağı olur. Orası başka. Zaten bunun böyle oldugunu belirttim. Senin vay efendim açtıgım başlıga 2 kür fazladan yazayım daha kabarık dursun diye düşünerek bu uygulanması zor ve mantıksız kürü yazman hataydı bunu kabul etmeni beklerim senden.
    Ayrıca sana yazdıgın bütün kürler yanlıştır demedim. Sana %60 ı mantıksız ve kötüdür dedim. İyi kürlerde var orada uygulanabilir mantıklı şeylerde var.

Kardesim propionat konusunda sana illede vur diyen olmadi. Madem bu kadar delik desik oluyorsunda o zaman kendin nicin kullandin? Isteyen kullanir isteyen kullanmaz. Delik desik oldugunu kim söylüyor. Profesyonel yada arkadaslarim(kuvvet sporculari) günlük vuruyorlar. Ayni bölgeden üst üste injekte etmedikten sonra hic bir zarari olmaz. Olayi abartmanin anlami yok. burundan agizdan felan gibi.
    Zaten bende kimseye propionat vur demiyorum. Eger yazilarimi forumda iyi takip edersen anlayacaksin ki birinci kurda genelde ve %90 testodepot tavsiye ediyorum. lbette propionat olayi zahmetli istir. Kimseye zorla bunu kullan diyen yok. Ben ortaya steroidlerin alternatif seklini sunuyorum. Bir gün birisi propionat konusu acarsa o zaman yazdigim bu plan aklinda bulunsun. Propionat sana 14 hafta kullan diyen yok. 10-12 hafta sinirdadir. 14 hafta kullanim sadece kombinasyon yani yaninda depot versiyon aldiginda gerceklesebilir. Uzman sahislarla bir görüsme yapmani tavsiye ederim.

Ben kullandım ama delik deşik olmadım. Çünkü ben kürü başlatmak açısıyla test propionat kullanıp, daha sonra uzun esterli bir steroid e dönüş yaptım. Böylelikle kıçım başım kevgire dönmedi. Profesyonel yada arkadaslarim(kuvvet sporculari) günlük vuruyorlar. Ayni bölgeden üst üste injekte etmedikten sonra hic bir zarari olmaz. Arkadaşlarının prof. oldugunu söylüyorsun. Bu sitedekiler prof. degil ki..
    Almanyada 2 tane kulagını tersten gösteren arkadaşın, 12 hafta boyunca kendini propionat iğneleri ile delik deşik etmesi bunun kullanılabilir ve mantıklı bir kür oldugunu ispatlamaz. Aynı bölgeden injekte etmek tabi ki zararlıdır ben aynı bölgeyi söylemedim ki. Ama sen çıkıp
    bana hakaretvari konuştum kardeş. Bacaktan iğne yapılırmı diye sorarsın şimdi diyerek beni küçümsemiş gibi oldun :) Ben Biceps , Omuz , ve bacaktan kendime iğne yapıyorum. Hatta kendime kalça bölgesinden de injekte ediyorum. Ama aynı bölgeden vurulmasada 2 günde bir yada hergün propionat iğnesini 12 hafta kullanmak demek eğer günde bir iğne yapıyorsan 84 kere delinmek demektir. 2 günde bir yapıyorsun 42 kere delinmek demektir. Neden 20 - 25 kere delinmek varken yada daha az delinmek varken kendimi 84 kere yada 42 kere deldireyim? Mantık çok basit
    ne olursa olsun isterse beni Gunter yapsın kendimi şahsi görüşüm olarak 84 kere deldirmem. Bunun üzerine ara verip senede 3 kür yaptıgımı düşünürsen ve o kürde hadi uzun esterli testo olsun kendimi toplamda sene boyunca 150 kere deldirmek can sıkıcı bir durum.
    Sen bu basit mantıgı bile kabul etmiyorsun. Yani kardeşim burada söyledigim şey propionat enjeksiyonu 14 hafta yanlız başına akıl karı değildir.

Primo kullanin diyen yok. Sen ne kadar burada kullanma sudur budur desen bile arada bazilari cikiyor ve kullanmaya basliyor. Ya haftada bir ampül(100mg) yada dozunu her seferinde artirip 4 ampül (400mg ) kadar cikiyor. Yada 4-6 hafta gibi kücük bir kur yaparak etkisini maximum düzeyde göremiyor ki zaten etkisi düsüktür. Bunu önlemek icin bazilarini en azindan yokustan düz yola sokmaya calismak herhalde sence de yanlis degildir.

Buna tamam diyorum.

sen 750mg sustanondan bahsediyorsun. Burada profesyoneller daha dogrusu genel anlamda profesyonel vücutcular 2000mg dan asagi testoyu zor kullanirlar ve bu kadar yksek dozda sustanon kullanan profesyonel hic bulamazsin. Cünkü her iki günde bir 500mg injekte edecek olan susta bu adama hemen zararini gösterecektir ve nitekim daha önce profesyoneller bunu yasadilar. Bu olayi ileride uzun bir sekilde kaynaklariyla anlatacagiz.
    250mg testo 2 sene önce bir cok sporcu tarafindan test edildi ve yilardir spor camiasi kullaniyor. Sustanondan zarar görenler testo enantat dan zarar görmemistir. hatta cok ilginc bir analiz daha var. Karacigeri sustanon , enantat a oranla daha cok etkilemistir. Bunun sebebini arastirmaci doktorlar icindeki hizli etki eden propionatlarin hizli cikisi ve ani inisleri oldugunu söylemislerdir ve icindeki yüksek benzil alkol de buna etki edebilecegini söylemistir. Vücut ani inis cikislarda karacigere olumsuz etki yaptigini söylemislerdir. Bu konuyuda ileride genis manada kaynaklariyla aciklayacagiz insallah.

Ya inişleri çıkışları bir kenara koymak lazım. Burada çalışan ve kür yapan sporcular genelde hobi sporcuları. Müsabaka düşünceleri yoktur
    Onun için olaya 2000 mg sustanon kullanmayıp bilmem kaç bin mg enentat kullanan profesyonel ve bu işten milyon dolar götüren olimpia tarzı adamları örnek vermemek lazım. Testo enentat dan zarar görmediyse görmemiştir. Ama ufak doz ayarlarında 500 mg ilk ikinci hatta 3. kür için yeterlidir. Burada 7-8 kür yapmış insanların oldugunu zannetmiyorum. Ayrıca bana bir belge gösterirsen burada yazdıgım şeyleri geri alırım.
    Ama sağlam bir belge olmalı. Altında en az doktor imzası olmalı ve resim olarak görmeliyim. Yoksa ben burda desem ki 10 mg fare zehiri
    araştırmalara göre siyanürden daha zehirleyici özellige sahip. Analiz edilmiştir test edilmiştir desem. Rapor gösteremesem bilgi
    tamamen değersizdir.

O yüzden sustanon un doz ayarının enentat a göre daha tehlikesiz oldugu inişsiz çıkışsız oldugu. Tek bir esterden türedigi için kan hormon seviyesinin normal kalacagı falan filan gibi şeyler buradaki arkadaşları çok ilgilendirmez düşüncesindeyim.

her an mi yapiliyor diyorsun. kardes üretim nasil oluyor sen hic fabrikayi gördünmü? üretimler bilgisayardan oluyor. kisacasi adamlar programliyor ve icindeki miktarini belirliyorlar. ve ampüllere ne kadar firecegini tesbit edip icine maddeleri koyuyorlar tabiki degisik islemlerden geciyor o ayri konu. Mesela 1. günde 5000 ampül üretildi ve bu ampüllerin hepsinin dozu ayni seviyede üretilmistir. ertesi günü belki 250mg lik üretilmistir bu olabilr yani dengeleyebilirler. ama 3 ayri üretim yapildi ve test edildi diyorum ben sana. ve bunun tarihleri ayri. Sen 3 kere agzin yandikdan sonra hala ayni hatayi yapmak istermisin ve ya simdi iyi cikarsa hesabi sayisal loto gibi her seferinde risikoya girmek istermisin?

Peki bu durumu şöyle ele alalım o zaman. Buradaki
    vatadanşların çoğu daha 1. kürünü dahi yapmamış kişiler. Hadi onu bırak sen bu maddeleri daha 1. kürde öneriyorsun işte boldenon yada test. enentat yada deca. İyide şimdi sen piyasada ne kadar sahte ilaç var biliyormusun? Ben şahsım adına konuşuyorum,
    bana hiç kimse sahte organon holland sarı kapaklı deca yutturamaz. Hayatımda bunlardan o kadar çok gördüm ki , en ufak ayrıntının dahi gözümden kaçmayacagından emin olabilirsin. Fakat hayatında daha deca görmemiş onu bırak steroid görmemiş bir insanın kalkıp da 1. küründe sadece 30 mg daha fazla diyerek arap malı test. yada canada malı test. kullanmasını + aramasını bekleyemessin. Burada alıp kazıklanacagı sahte ilaç yerine gidip eczaneden sustanon kullanırsa kendisi için çok daha hayırlı olur. Zira 1. kürünü yapmamış bir adamın underdose sustanona denk gelip fayda görememesinin riski, arap malı yada canada malı test. enentat veya sahte üretim deca kullanma riskinden daha azdır. Onun için böyle acemi kullanıcıları ilgilendirecek 1. kürde kullanılacak maddelerde , prof. sporcuların tercih ettigi yada edecegi tarzda ürünler önermen dogru değildir.

Bak yazdigim hatta senin pastelledigin yaziyi bir kerede ben pastelliyorum ve tekrar okuyup ne anladigini bana ciddi olarak söyle. hakikaten ben kitabi aciyorumda bende söylüyorums eklinde yazi varmi yada ona uygun yaklasim? yoksa ben türkceyi unuttumda insanlara anlatmada zorlukmu cekiyorum?

Hayır kadeşim türkçen son derece iyi durumda. Hatta senin almanyada yaşadıgını dahi anlayamaz hiç kimse. Gayet güzel laf yetişriyorsun ve türkçeye hakim durumdasın. Fakat benim burada sözünü ettiğim şey.
    Her ne bakımdan diyorsan de , o kitaplara bakarak yazmıyorum desen dahi 30 tane steroid kitabın varsa yada bilmemne almanyada anabolik vırt zırt sitesinin moderatrisi olmuşsun. Sen bu bilgileri sıfırdan bir çırak gibi yetişerek eğitilerek, eğiterek mi öğrendin? sana onu soruyorum başkalarına diyorsun kulaktan dolma bilgi sahibi diye yada internet sitelerinden bilgi taşıyor diyorsun. Fakat sen bu tarz bilgiye sahip değilsen neden bana 30 tane anabolik kitabım var diyorsun. Bunları herhalde ısınmak için sobada yakmıyorsun değil mi? Bunları okumuşsun. Diyorsun ki bunları okumuş olmak bu yola götürmez bunun yanında bir sürü araştırma yaptım sporcu egittim. Yani bunları okudum fakat bunlarla olacak işler değil bunlar diyorsun. Ama bende sana diyorum ki , bu bilgilerin tümünü bahsettigin şekilde studyo da sporcu eğiterek falan filan öğrenmiş olamassın. Mutlaka bir temel bilgin vardı ve bunlar kitabi bilgilerdi.
    Kitabi bilgi diyerek de bu bilgileri yabana atmamanı öneririm.

Benim bilgilerimde üzerimde uygulamış oldugum kürlerin ve bir yıgın ilacın bana vermiş oldugu deneyimdir. Çünkü ben bundan daha gençken , günde 7 tablet anapolon yuttugumu da biliyorum. Bana bilinçsiz falan diyebilirsin fakat ben bu işe başlarken kelle koltukta başlamıştım. Ve 7 adet anapolon hapının zararını görmezden gelerek başlamıştım. Gençtim deliydim vs. Bu beni ilgilendiren bir durum.
    Aslında.
    Ve bunun benim bilgisiz oldugumu kanıtlamaz. Bu benim psikolojik durumumla bağlantılı bir şeydi
    ve ben yan etkileri görmezden gelerek kullandım.

Tabi ki zarar gördüm hatta hastaneye bile gitmek durumunda kaldım. Tedavi de gördüm. Ama sen burada bir doktor edası ile şu kadar kg lik insana bu kadar mg dir demen ilginç. Yani sen bunun doz ayarından tut bilmemnesine kadar bilemessin. Hiç bir zaman bir insanın dışına bakarak onun hakkında yorum yapma kardeşim. Yanılabilirsin. Kimi insan daha sağlamdır kimi insan yan etkilere daha dayanıksız. Bu sadece kg hesabına göre mg hesabından geçmez. Ortalama olarak düşünebilirsin bilebilirsin kime hangi ilacın ne doz da uygun düşecegini. Ama senin anapolon dedigin ilaç bile akdeniz anemisinde çok yüksek dozlarda kullanılıyor. Öyle 1 adet 2 adet değil anlayacagın. Ve buna benzer bir sürü daha çelişki içerisindesin.
    Test. enentat denen madde çok tercih edilen bir steroid değildir bir kere. Sustanon her zaman daha fazla benimsenmiş bir ilaçtır. Ha enentat son yıllarda popüler olmuş olabilir. Ama elinin altında bulunuyorken ve erişmek kolayken deneyimsiz ve fake , gerçek ayırımını ustaca yapamayacak insanlara
    taaa allahın avustralyasında icat edilmiş at steroidini ilk kürde önermek yanlıştır. Sakın bana boldenon hayvan hormonu değildir demeye kalkma. Boldenon denen madde hayvan için üretilmiştir. İnsanada olur
    fakat kutunun üzerinde öküz resmi vardır. Hayvan hormonu diye bir şey yoktur. Fakat hayvana göre dozajlanmış ve hayvanlara uygun üretilmiştir. Zaten veteran ilaçlarda her zaman için çok steril ve homojen olmuyorlar. İnjekte methandienon u hayvan için paketlemişlerdir. Yada deca durabolin in hayvan versionu vardır madde aynıdır evet. Winny nin köpekler için olan versionu da vardır.

Madde aynıdır ama boldenon un insan için üretilmiş ve piyasaya sürülmüş bir halini gösterebilirmisin?

http://www.milliyet.com.tr/2000/11/04/spor/spo04.html

Şahsi görüşüm bu madde her ne kadar deca durabolin ayarında orta karar androjen yüksek anabolik se de
    üzerinde öküz resmi olması bir çok kişiye tuhaf gelecektir. Bunu yarış atlarına yaparlar. O yüzden gene burada olan çömez tabir edilen 1. kürlerden bahseden yolun çok başında olan insanlara önermemek gerekir.

Bakmadan geçmessin umarım...
    Onlara kalsa anapolon sustanon ve insan için üretilen hormonlar da zararlı ama genede altını çizmişler olayın. Ayrıca şunuda söylemek zorundayım ki boldenon denen ilaç diğer tüm steroidlerden çok daha pahalıdır. Biraz da ekonomik olup uçmamanı öneriyorum sana.

senin almanyaya gelemeyegin normaldir. Ben gelirim yazin görüsmek sorun degil. Bu arada kimligimi kesinlikle ortaya koymamaya karar verdim bu ileride bana ters etki yapacagindan eminim. Demişsin.

Bende diyorum ki:

Almanya ya neden gelemeyeyim. Zaten canım avrupa seyahati istiyor. Geldigim zaman sanada uğrayabilirim böylelikle bana o büyük stüdyonu gösterirsin. Ve bu konuları güzelce yüz yüze konusuruz.
    Ha istemiyorsun israr yok. Çok meraklısı değilim senin buraya gelmende olabilir tabi ki.
    Benim sakladıgım bir şey yok kardeşim. Bende kimligimi tam olarak açıklamak istemiyorum.
    Ama sana kim oldugumu cidden anlatabilirim.

Son olarak dedigin gibi muhabbet fazla uzadı. Bunun altına cevap yazacaksan yaz çok önemli bir durum olmassa sana tekrar cevap vermeyi düşünmüyorum. Çünkü işlerim var ve bu kadar fazla zaman kaybedemem internet başında. Yazıyı yazmak uzun sürüyor çünkü.

Sana spor hayatında başarılar diliyorum.
    Saygılarımla...

10. Tornavida

Tornavida Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eheheheheheehehehee

Bu arada ip adresime ban atılmış galiba.
    Gerçekleri konuşanlar nedende her yerden kovulurlar.
    Siteye girişte sistem şifre soruyor.
    Az akıllı olun adam gibi eleştirilere tahammül edin.
    Reklam yapmıyoruz ilaç satmıyoruz.
    Bu gibi ucuz numaralar ile benimle tartışmaktan kaçmaksa niyetiniz.
    Başarılı olamazsınız!!!...

11. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    178
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim virigen hakkında ben bile bilgi sahibi oldum. bu ilacın yan etkileri çok az anladığım kadarıyla. Takılma noktalarında hiç kür yapmamış kişilere iyi gelebilir. 8 tane hap yutmak hiçde zor değil. 10 tane irenç kokulu kocaman amino asit haplarını yutuyorsunda , onun yarısı kadar virigen mi yutamıycaksın.

12. Guest

Guest Guest

Sporcular virigenin etkisini ayni metandienon(dianabol) gibi görmüsler. Ona benzetmisler. Yalniz o sporcular 320mg dan fazla aliyorlar. yani günde 10 tablet civarinda.
    Birinci kur icin ve normal kilo düzeyindeki sporcular icin 8 tablet ancak dogru dürüst etkisini gösterir. Zaten amerikada bayanlar günde 5 kapsül aliorlar. ben simdi 6 kapsül diye adama söylesem ve adamda o kadar para verip kurunu yapsa sonra benimle kavga edip verdigin kur plani ise yaramadi derse o zaman sonuna kadar hakli cikar bir sey diyemem.

Maaleshef virigen zarari cok az ama 8 tabletten sonra zarari artiyor. Kisacasi 8 tablet alanlarda zarar mefhumu görülebilir.

13. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.081
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka

Eheheheheheehehehee

Bu arada ip adresime ban atılmış galiba.
    Gerçekleri konuşanlar nedende her yerden kovulurlar.
    Siteye girişte sistem şifre soruyor.
    Az akıllı olun adam gibi eleştirilere tahammül edin.
    Reklam yapmıyoruz ilaç satmıyoruz.
    Bu gibi ucuz numaralar ile benimle tartışmaktan kaçmaksa niyetiniz.
    Başarılı olamazsınız!!!...

Bu konuyu simdilik okumadim, yanliz scim yaptim, görebildigim kadariyla ters bisey demedin. Ben su an kimsenin IP´sini Banlemedim. Sadece BIO MAX´in ipsini banlemistim.. Sen bu siteden kovulmadin kovulmus olsaydin ayni isimle giremezdin. Ayrica sitede sadece ben ban yapabiliyorum, onun icin diger arkadaslar yapmistir deme.

14. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.912
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    panzehir merakımdan soruyorum 80-90 kilo arası olanlara niye tek deca kürü yazmadın yetersiz gelir diyemi yoksa başka nedeni mi var cavaplarsan sevinirim

15. Guest

Guest Guest

Saydam;

evet kardes yetersiz gelir. Bu kuru yapan sporcu genelde memnun kalmiyor. Ve kisa süre sonra tekrar bir kur yapma derdine giriyor.
    Ama yapamaz degildir. O kilolardaki sahis yine yapabilir. Yalniz ben o zaman 300mg haftalik almayi uygun görürüm.

Birde sunu söylemem gerekir.
    Mesela 180 boyunda olupda 85 kilo olan sahisla 169 boyunda olup 85 kilo agir gelen sahis ayni degildir. burada aslinda boy farklarinida belirtmek gerekir. Insallah ileride bunu genis manada aciklariz.

Sayfayı Paylaş