1. Hardline Classic Yarismasi

Konusu '***Duyurular***' forumundadır ve saydam tarafından 5 Nisan 2006 başlatılmıştır.

1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    yarisma federasyon dilekcesi yüzünden iptal olmustur.yetkililer yarismanin yapilmasi icin girisimlere baslamislar.

2. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Saydam cehaletimi mazur gör.Dilekçenin içeriği nedir?Anlayamadım.Hani şöyle bişeymi: Bu yarışma insanları dopinge teşvik ediyor. ----- Yada 'Bu yarışmanın yapılabilmesi için gerekli sportif şartlar sağlanmamış.Yani sebep nedir.Bomba ihbarı yapar gibi bazı insanların çok önem verdiği bir yarışmayı iptal ettirmenin arkasında ne gibi bir mantık var.Merak ettim.

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    benim suan icin edindigim bilgiler bu kadar daha fazla birsey ögrenirsem buraya yazarim.

4. mucteba

mucteba Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    23 nisandaki nutrimax cup de iptal "BÜYÜK FEDERASYONUN büyük başkanı" sağolsun.

5. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    hocamın kızı melek ekinden edindiğim bilgiyi aktarıyorum...

ayrıca hardline genel muduru kemal beyde aynısını bizzat bana soyledi

Pazartesi gunu federasyon baskanı Ahmet Okumus Genclik Spor İl Mudurlugune (gsgm)yarısmanın iptal olması yapılmamması icin sikayet dilekcesi bildiri yazıyor.
    Gsgm AHMET OKUMUS un bildirisini alınca mecburen islem yapmak durumunda kalıp emniyet mudurlugu ve valilige bildiri sunup fuarda yapıcagımız tum aktivitelerin durdurulma emrini veriyor.Nedense fuara 3 gun kala:(.oysa kasım ayından beri haberi var kendilerinin.
    Ayrıca gsgm in mantar panosunda ve duvarlarında organizasyonun posterleri cok uzun 1 suredir asılı yani haberdarlar ve kostek olmuyorlar takiii baskan yapılmasını onaylamıyorum dilekcesini verene kadar.
    Ahmet Okumus yazılı dilekcesi sonucu kimseyi show yapmakicin bile podyuma cıkaramıyoruz kesinlikle izin vermiyor
    Cuma gunu kimse podyumda yer almayacak sadece step aerobic ve benzeri dersler yapılacak
    Suan organizasyon iptal diye kesin bisey yok...Carsamba gunu 17.00 da kesinlesicek

6. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Arkadaslar,

Acıkcası cok uzuldum, en azından bu bransta bır aktıvıteyı seyretme ımkanımız olacaktı ulkemızde.

Konu ıle ılgılı yazılanları okuyunca bu sorunun tıpık turk zıhnıyetınden kaynaklandıgını sanıyorum. Yanı bır federasyon var,
    ve bu federasyon oldugu surece yapılacak bır yarısmanın ıznının alınması gerekıyor. Nasıl kı herhangı bır odullu yarısma cekılıs yapılınca Mıllı pıyango ıdaresınden ızın alınması gerekıyorsa , veya bır yerde senlık yapılacaksa valılıkten emnıyetten ızın alınması gerekıyorsa buda gayet normal bır durum.

Nasıl olupta organızasyonu duzenleyenler bunu yapmamıslar ve tıpık turk mantıgı ıle ben yaparım olur dıye dusunmusler hayret, buyuk ıhtımallede federasyon son ana kadar kendılerıne bır basvuru yapılmasını beklemıstır.

Acıkcası duyuru yapılıp ınsanlar hazırlandıktan sonra ıptal edılen bır yarısmanın katılacaklar ıcın buyuk bır darbe oldugunu dusunuyorum, yazık o kadar emege, paraya, zamana.

Body ulkemızde bır darbe daha yemıstır, ve bu kadar ustuste darbeden sonrada uzun sure daha belını pek dogrultamaz.

Hadı bızler seyırcı olarak gıtmeyıverırız, ama mılyarlarca para harcayıp hazırlananlar ne olaack.

Federasyonun yaptıgıda bıraz vay sen bana sormazmısın , gor bakalım bende sana yaptırtırmıyım o yarısmaları demek gıbı bır sey.Ancak suda bır gercek kı bır organızasyon yapmak bıraz daha etraflı dusunulmesı gereken bır ıs.

7. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    valla ben yarismaya katilacak insanlara cok üzüldüm.adamlar kasimdan beri hazirlaniyorlar o kadar emek hepsi çöpe gitti yazik :x

8. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    ahmet okumuş içinde bi başlık aç saydam temennileri olanlar vardır mutlak hakkında :x başkada yorumum yok zaten cnm sıkıldı bu spor öyle yada böyle ilerleyecek ergeç gitmek istediğimiz yere ulaşacağız

9. mucteba

mucteba Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    -gsgm sitesinde hangi federasyonun web sitesi yok senelerdir.
    -hangi federasyonun organizasyonları en geç duyuruluyor
    yaşımında etkisi ile 3 yıldır bu sporun içindeyin yani çaylaklardan biriyim ama bu sürede federasyonla alakalı gördüğüm şeyler yarışmaların ve organizasyonların sürekli ertelenmesi veya iptal edilmesi, sporculara değil destek sürekli bir engeller çıkartılması olmuştur. kendi yaşadığım bir örnek olarak 2 sene önce salondaki abilerimizden biri türkiye şampiyonu oldu ve milli takıma seçilip balkan şampiyonasına gitti kendisinden herkes ordada şampiyon olmasını bekliyordu döndüğünde içimiz rahat olarak sorduk yani çok iyiydi hem vücut olarak hem poz olarak yetenekli idi yarışima ne oldu diye cevabı verirken gözleri yaşlanmıştı aynen aktarıyorum:
    -podyuma çıkmaya hazırlanıyodum ısınmamı bitirmiştim federasyondan görevliler yanıma gelip podyuma çıkamayacağımı söylediler nedenini daha sonra öğrendim gerekli prosedürleri yazılkarı eksik yapmış federasyon.
    ya böle bir laçkalık isgüzarlık nasıl olabilir düşünsenize milli takım brezilyayla maça çıkıyor tam nihat kahveci oyuna girecek birisi çıkıp diyorki sen dur evraklarını eksik bildirmişiz oynamayacaksın
    o adamıda o adamı oraya yollayanı o federasyonu orda tutarlarmı hiç
    senelerdir söyleniyor futbolda baskette vs şike var diye futbolcular en çok dopin kullanan sporcularda listesinde ilk 10 da diye ne yani bikaç kişi şike yaptı yada doping kullandı diye maçlar iptal mi edilecek denir. doğruda ceza ile bu iş olmaz insanları eğiticeksin. Alınan müsabaka iptal cezası bubun için çok iyi bir dönemdi kardeşim madem dopingle mücadele edeceksin ozaman önce bunun zararları hakkında semineleri çoğalt herkesi bilinçlendir ve deki biz müsabaka öncesi ...üniversitesi ile enlaştık testlere doktor da getirecez poliste fedesayon yetkiliside yani 10 kişi ile numune alıcaz dopingli çokanıda yarışmaya girmeden tespit edip lisansını geçici el koyucaz o zaman olur bu iş hem özel yarışmalara karışamazsın madem karışıcaksın yaptımama yetki var o zaman son güne kadar beklemek...neyse zaten herkes şu an aynı şeyleri hissediyor daha fazla yazmıcam.

10. yucerxx

yucerxx Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bence yarışma iptal edilmek isteniyodu ve nasıl yaparısda iptal ederizdiye kafa yordular dediler federasyona suç atarız ve son dakikaya kadar gerilimi yükseltmeye çalıştılar olan oldu şimdide suçu federasyona atıyolar eğer bi yarışma düzenliyosan aylar önce bunun gereklerini yerine getirirsin sonra ilan edersin yarışmam var diye yani suç federasyonun değil arkadaşlar bu hardline nın iş bilmemesinden kaynaklanan bişey bu ülkede işlerin nasıl döndüğünü iyi biliriz hardline istese o izni anında alır yada aldırmazz :)) (tamamen duygulan)

11. yucerxx

yucerxx Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    haa yanlış anlamayın federasyonda işbilmez adamlarla dolu ve varlığı ile yokluğu belli değil tabi tepki vermek lazım aramak bu ne kardeşim demek lazım faks çekmek lazım mail atmak lazım tel den arıyıp bu ne kardeşim siz orda bi iş yapıyomusunuz demek lazım tepki vermek uyarmak lazım eğer bu sporu yapanlar federayonu uyarmassa federasyon kendisini hiç bi zaman geliştirmeyecektir.

12. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    Ya arkadaşlar hade bizler izleyici olacağımız yarışmayı beklerken bu kadar sabırsızlanırken bu yarışmada podyuma çıkçak olanlar ne yapsın.aylar öncesinden diete başlamışlar.Define olmak için kasmışlar.Forumlarını hemen hemen yakalamışlar son rütuşları yapacakları son hafta bir haber yarışma iptal böle bir rezillik başka hiçbir ülkede görülemez yane.Kınıyorum hatta böle bir federasyona sahip olduğumuz için utanıyorum..Böle şeyler hep biz gençleri geriye götürüyor.Ve ülkemizde gelişmekte olan sporu geriye itiyor.Sadece futbolun gelişmesiyle olmaz ki bakınız basketbolda da yavaş yavaş avrupa takımlarıyla eş değer konuma geldik.Güreş,boks,halter de zaten dünyanın en iyi ülkelerindeniz ki onlara da darbe kendi federasyonumuzdan geliyor.Nie vücut geliştirmede de en iyilerden olmayalım.Gerçekten üzülüyorum böle durumlara.Zaten müsabakalar men almış bare özel müsabakalara rahat verin..

13. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    ya zaten kendi çapıunda gelişmeye calışan bi spor dalı olan badyi dahada tanınmaz dahada bilinmez bişe haline getiriyorlar..belki yarısmadan sonra aramıza yeni dostlar salonlara yeni badyciler eklenecekti ama cok yanlış yapıyorlar..ülkemiz artık ne yapacagını bilemez hale gelmeye basladı...ya bu ülkede ne düzgünki bu iş düzgün olsun hayret bişe söyleyin bana insan emeginden daha ucuz ne var.bırakın emegi insandan daha ucuz su türkiye denilen yerde ne var...türkiye de medya gitsin hülya avsarın tenisini göstersin,türkiye medya anca badyden biri öldümü sırtlan gibi les kargası gibi orda bitiyor...ulan bikerede güzelligini göster su sporun...ama adamlarda para var basıyolar cıkıyolar ....cıkar dünyası..para para para hersey maddiyat....maddiyat bütce olsa bady topluma sevdirilir..yazık günah ya millet salon acıyor büyük büyük milyarlar döküyorlar..bunlarda sporu bitirnek için ellerinden geleni yapıyor...ben bile haberlerde ölenleri görünce bırakmayı düsündün yaklasık bakın 2 senedir gecegündüz bady üzerine kafa yoruyorum inanın dersten cok badyle ugrasıyorum..simdi hiç bi bilgisi olamayan adam badyi medyadan böle görünce baslarmı..olan böyle emek veren degerli yarısamacı arkadaslarımıza veya abilerimize olur..dolaylı olarakda bize biraz dokunur...ama kimin umrunda yarısma iptal olsa neee olmasa neee...

14. kumsuz

kumsuz Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bu ülkede bu spor bitmiştir.İmkanı olanlar nabba ya wabba ya gitsin yarışsın.yazıklar olsun takım elbiseli adamlara.sporcuyu anlamaz onlar.

15. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    kumsuz haklı ben perş ve cuma tuyapta idim serdar aktolga ve hardline sahipleri ile birliteyiz yaptığımız muhabbetlerin birkısmında serdar ve hardline sahibide kumsuzun dediğinin aynısını diyor bizler bir araya gelince terorist ilan ediliyoruz düşünün adamlar tuyap guvenliği dışındada sivil polis koyacakmış avrupa sporu desteklerken bizim insanımızı calıştır senden vergi almayalım diye bizim ulkemizde spora comak sokuyor gelişmeyelim diye

tabiki sporda dunyada geri olacagız önümüzü acıp destek oldularda basarımı getirmedik..

kumsuza aynen katılıyorum inanın dış ulke sponsor olup sahip çıksın onlar adına yarışırım

(ayrıca cumarteside oradayım (hsd serdarın slm var :) ) bodyforumdan gelen olursa cumarteside oradayım :)

bjk tv ile bir roportajım oldu spor hakkında konuştuk çarşmb saat 22:00 de yayınlayacaklar bizim sitedende bahsettim inş o bolumu kesmezler

(SPOR SADECE FUTBOL DEGİLDİR)

16. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93

sağol flexor slm ilettiğin için ve aleykümme selam yarın kısmetse görüşürüz inşallah evet bende sizlere katılıyorum trde aslında insanlar spor yapsınlar diye vergilerin bile kaldırılması gerekli ben buna inanıyorum spor salonları vergiden bile muaf tutulmalı çünkü sporun kimseye zararı yok aksine teşvik edileceği yerde sizleri,nde dediği gibi neyse aynı şeyleri yazmanın bir anlamı yok heralde sadece kınamak maksatlı gideceğim onların istediğid yarışma olmasınh kimsede gelmesin ben gideceğim inşallah ne olursa olsun (A.İ)

17. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    Herkes bilmez.Amerikada Naturel mr.olympia diye bir şey var.Katılan sporcular hiç ilaç kullanmamış sporcular.Bu demek oluyor ki diğerleri kullanıyor.Bunu hepimiz biliyoruz.Belki aranızda kullananlarda var.Sayın AHMET OKUMUŞ başta olmak üzere tüm camiadaki adamlar kimin
    ne yaptığın bal gibi bildikleri halde arada bi coşup doping kontroü yapıyorlar.2 sene T.V.F.F. yüzünden yarışma seyredemiyeceğiz.Gene coştular eylül ayında bi kontrol herkes fısss.Hardline classic türkiye için bir dönüm noktasıydı.Amerikada GNC STRENGHT SHOW gibi bir şey olacaktı ama AHMET OKUMUŞ yüzünden olamadı.Bu camianın içinde olup dergilerde yazı yazan kitap çıkartan malum şahıslar olaya nasıl müdahale edememiş hayret.Kendilerini JOE & BEN Weider zanneden bu ikilinin olaya müdahale etmesini beklerdim.Bu işi sadece onlar biliyorlar ya...

18. HuSeYiN

HuSeYiN Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    vucut gelistirme uzmanı
    Yer:
    istanbul
    .=((

Edit (Blitz) : Olayın üstünden bu kadar zaman geçmiş. Çok gereksiz bir mesaj atmışsın, üslubuna dikkat et. Forum Kurallarını oku.

Sayfayı Paylaş