1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

1 Haftalık Vücudum

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve diesel. tarafından 1 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. diesel.

diesel. Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Budapeste
    Bu nedir yahu şöyle konulara baştan aşağı bakıyorum maksimum 3-5 ay çalışıyor adamlar,ulan marstan mı geliyorsunuz yada muscular mı doğdunuz,nasıl bir ego tatminidir bu,adam full parçalamış en az 4 yıl geçmişi var ee salonda 2.haftam 2 haftalık gelişim amma gösteriş meraklısı adamlar doluştu alayıda 14-18 yaş arası ergenler.

Hani cidden bilmeyen yeni başlayan adamlar da var 2-3 hafta sonra bu tipleri görüyor kendiyle kıyaslıyor hevesi kırılıyor bu başlığı rahatsız olduğum için açtım adminler silebilir ya da bu tür gereksiz konulara çeki düzen verir,düzensiz ara ara yapmışsanız topiğinizin başlığına salona başladığınız günü yazmak zorunda değilsiniz.Bir de şu tipler var 3 hafta salon çalışması öncesinde 3 ay evde çalıştım kafadan 3-4 yıl kasmışsın yani yalanın da yalanı ne gerek var neyse o nu yazın,ben 19 yaşından bu yana düzensiz yapıyorum yılda 2-3 ay şimdi salona gittiğim zamanı toplasam maksimum 4 aydır ee ne yazayım 4 aylık gelişimim bu diye mi ?

Please complete, TmrS, rockman52 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    tepkinde haklısın..bu yüzden kurallarımız birkaç ay önce 6 ay.dan önce resim paylaşılamaz şeklinde revize oldu..
    bu başlığa bu yüzden ihtiyaç kalmadı..kilitliyorum fakat çöpe taşımıyorum burada bırakıyorum..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş