1 haftada 2 kilo

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve trapcode tarafından 18 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. trapcode

trapcode Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar malum kurban bayramı girdi çalışmalara ara verildi, en azından benim için bayram telaşesi nedeniyle bu sabah itibariyle salona gitmediğim 10. gün. Bayramdan önceki son çalışmamdan sonra tartıldığımda 82 kiloydum, bu sabah aç karnına tartıya çıktım 84.3ü gördüm gözlerime inanamadım duh... bayram sebebiyle tatlı, et ürünleri (bir miktar yağ oranı kaçmış olabilirkafa_) yedim fakat 10 gün için 2 kilo bana anormal geldi.. O kadar dikkat ediyorum 10 gün boşladım sonuca bakın:( çok nankör spor aman diyim benim düştüğüm hataya düşmeyin:(

2. 007EMRE

007EMRE Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Aynen öyle boşlamaya gelmez dikkat etmek lazım :D

3. umutn

umutn Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    İnşaat Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    1 kg vücut yağının depolamansı için ortalama olarak 7000 kcal fazladan kalori alımının yapılması gerekli , daha net açıklamak gerekirse ortalama bir insan sizin kilolarınızdan günlük 2500 kcal civarı bir enejiye ihtiyaç duyuyor tabi kas yağ kütlesi ile bu oran değişebiliyor 10 günlük alımda , 25000 +14000 kcal ki sindirim işlemleri şubu derken günden 9500 kcal + 1000 = 10.500 kcal eder buda herhangibir insan için gerçekten olağanın çok üstünde bir kalori alımı demektir, kurban bayramı tatlı et şeker vb. aşırı doymuş yağlı yemeklerde olsa işiniçinde 2 kilo alımı için en az 39.000 kcal'lik alım yapıldığını düşünmek genede çok yüsek geliyor, büyük olasılık yediğiniz yemeklerdeki sodyumdan kaynaklı vücudun su tutması durumu söz konusudur, sporda ter atmaya başlayınca aldığınızı sandığınız bu aşırı kilo kendiliğinden gidecektir ;) ... iyi bayramlar herkese ...

4. trapcode

trapcode Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    ah dostum inşallah öyledir mümkün değil bu kadar kilo alamam bayramdan sonra kendimi fena şekilde cezalandırmayı düşünüyorum a32

5. emo95

emo95 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Aynı şey bende de oldu...Benim evde kimse yoktu...O yüzden fast food'a girişince olan oldu.Aman ben tartılmıyordum.Göbeği ölçüyordum...95 cm iken 96 cm olmuş...Ama diyete geri döndük.101 cm den 95'e düşürdüm gene düşürücem:D
    Bu hafta spora başlıcam birde...Yeniden

6. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    bende hiç oyle ani yukselme olmuyor ki bende bayağı bi kacamk yaptım. heralde bunlarda yapısal. yağlanmaya musait bir yapınız olabilir. cok ta kafaya takmayın calısınca eminim bir anda duzelecektir.

7. trapcode

trapcode Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar benim durum aynen umut kardeşimin dediği gibi oldu, 1 kardiyo 2 ağırlık antremanından sonra şu an kilom 82,7. 700gr la kurtardım bayramı sanırım :p umarım kalanıda atabilirim

Sayfayı Paylaş