1 gün ağırlık antremanı 1 gün kardio

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Jei tarafından 16 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Jei

Jei Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Benim merak ettiğim soru şu şekilde bir gün ağırlık antremanı bir gün kardio çalışılarak vücüda herhangi bir zarar verelibilir mi zayıflayıp vücüdumuzu düzene sokalım derken kendime zarar vermek istemiyorum düzenli olarak spor salona gidiyorum. (Vücüdün gelişmesi için dinlenmesi gerektiğini biliyorum ama daha önce hep 1 gün ağırlık 1 gün dinlenme şekilde yaptım ve o kadarda etkileyici bir sonuç alamadım açıkçası)

Bir gün ağırlık antremanı yaptıktan sonra ertesi gün

25 dk bisiklet 25 dk koşu bandı 12-13 dk tempolu koşu ortalama 200 er kalori veriyorum

2x 200 = 400 kalori genel olarak (Aletlerde yazanlar )

ondan sonra twister yapıyorum 3-5 dk arası

ve 50 mekik 5 setten oluşuyor

birde mekik masasını altta doğru indirip 5x = 15-20 yapıyorum

ardından sopa yan 3x 80

Ağırlık çalışacağım günler

antremanından 1 saat önce ve antremandan hemen sonra Multi power 80 formula protein tozu kullanıyorum. (30 gr sütle) protein tozunu kullandıktan sonra 10 ar dk bisiklet ve tekrar koşu bandı mekik twister her gün yapıyorum neredeyse .

Haftanın 5-6 günü spor salonuna gidebilecek kadar vaktim var. 3 günlük bir ağırlık programım var.

Bu şekilde çalışmamı 1 haftadır sürdürmekteyim düzenli olarak diyete de başladım.

Kendime zarar verirmiyim açıkçası kas kaybı illaki olucak ama kendime zarar vericek şekilde olmasını istemiyorum başıma iş açar mı bu kadar tempolu bir çalışma.

Ayrıyetten protein tozu 510 gr poşette almıştım içinden ölçek çıkmadı ölçek satın alabileceğim herhangi bir yer var mı ?

uzun bir yazı oldu ama sorularımı cevaplayan arkadaşlara gerçekten çok teşekkür ederim şimdiden bir çok şeyi aradım buldum forumda ama ölçekle ilgili sıkıntıma çare bulamadım yardımcı olursanız gerçekten çok sevinicem iyi forumlar iyi çalışmalar dumbelllls

Son düzenleme: 16 Mayıs 2013

Sayfayı Paylaş