1 eylül - 30 aralık aradaki değişim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve yasin ibrahim terzioğlu tarafından 31 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. yasin ibrahim terzioğlu

yasin ibrahim terzioğlu Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    ankara
    IMG_20130703_103750-1.jpg
    üstteki resim spora ilk başladığım zaman ki fotoğrafımdır. Henüz 3. kere salonda ter dökmüş ve başlangıcım nasıl diye sorduğumda aradaki farkı görmek için çekmiştim ve acemilikten olsa gerek bir şey sanıyordum. :D Boyum 178cm ve o zaman kilom 83'tü. Aradan 3 ay geçti sadece yediklerime dikkat ederek haftada 4 gün düzenli gitmeye gayret göstererek bu hale geldim.
    IMG_20131211_221744.jpg
    Pozu bile düzgün verdiğim söylenemez. :D Ama yaşım 20 boyda bir gelişme söz konusu değil(mm'leri hesaba katmazsak) bu resimde kilom 68 olabildiğince yağı sıfırlayıp karbonhidratı azaltıp tamamen protein üzerine bir beslenme uyguladım 3 ayda böyle bir sonuç aldım. Bu resim aynı zamanda supplement desteğine başladığım zamanın ilk fotoğrafıdır. Aradan sadece bir ay geçti ve şuan ki halimde şudur:
    IMG_20131202_205034.jpg
    ve (üstteki resimle arasında 2 gün fark var)
    IMG_20131227_210026.jpg
    Hala belli bir yerlerde eksiklik illaki vardır. Ama sizden isteğim farklı bakış açıları sağlayarak eksiklerimi görmemi sağlamanız. Aradaki değişimlerle ilgili yorumlarınızı bekliyorum.
    Saygılar.

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş