1 aylık kamp için ideal supplement kombınasyonu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ohypatew tarafından 14 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ohypatew

ohypatew Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese selamlar
    3 yıldan fazladır çokta düzenli olmasada spor yapıyorum aynı zamanda amerikan futbolu oynuyorum. 1 aylık bır kampta sokacagım kendımı duzenlı beslenıp duzenlı yatıp kalkıp duzenlı spor yapacagım bu donemde maksımum calısmak ıcın uygun supplement kombınasyonları sızce nelerdır . whey, creatin ,glutamın 3lusunu kullanmayı dusunuyorum , sızce daha farklı bır cure mu yapmalıyım yoksa bunlar yeterlı olacakmıdır?
    tesekkurler..

2. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Merhaba

Daha profesyonel bi amacınız yoksa yeterli. hangi marka konusunda forumda bir cok baslık var. bir cok marka var ama memnun olan olmayan hep var ve olacak:) tamamen tercih. Ben kendi kombinasyonumu buldum ama marka vermeyi dogru bulmuyorum. siz zaten isin temeli duzenli beslenme, uyku, duzenli spor. zaten bunları yapacağınızı soylemisniz. Supplementler asla sadece yeterli değil .

ohypatew bunu beğendi.
  3. ohypatew

ohypatew Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

peki sizce glutamının kullanımı nasıl olmalı ?

4. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Ben anterman sonrası recovery olarak kullandım. Antreman sonrası Kullandığım protein tozunun içerdiği orana gore ayrıca kullanıyourm veya kullanmıyorum.

Sayfayı Paylaş