1 aylık gelişme ve bel

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve iStranger tarafından 5 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. iStranger

iStranger Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet 1 ayda geldiğim durum boy 1,78 kilo 68,5 bel çevrem 85 amacım beli 79-80 yapmak ama şöyle ki afedersiniz belimin arkasında toplanmış sanki yağlar dumbell side bend 2kg dan 50x3 yapıyorum günde sopa çeviriyorum ayrıca envai çeşit mekik sizce gelişim iyi mi ve de ne yapabilirim bu bel için sağlam bi diet bilen var mı ?:D

Ekli Dosyalar:

2. bugraysl95

bugraysl95 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Beli Boşver Omuzlara Kanatlara Ve Göğüslere Ağırlık Ver Vücudunun Şekli Yavaş Yavaş Düzelir 60 Kilosun Belini İnceltsen ne Olacak ben 90 Kiloyum Belim 80 cm Kadar Ve Üst Geniş Olduğu İçin Güzel Gözüküyor Beli Boşverip Yukarı Odaklanmanı Tavsiye ederim Belki Kilonuzun Verdiği Avantajla Karın kasını Cabucak Çıkarmanız Vücudunuza daha Güzel Bir Görüntü Sağlayacaktır :)

3. iStranger

iStranger Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler ve ikinci fotoğrafta ki v cut başlangıcı falan mı oluyo genetikle alakalı diye bazı yazılar okudum şimdi çalışsam çıkar mı yoksa zaman kaybı mı olur bir de v cut ve oblique ler için evde yapabileceğim hareketler var mı ?

4. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Obliklerinin vücudunu ne kadar kötü gösterdiğinin farkında değil misin ? 2 Kg ile 3x50 den Side Bend yapmanı kim söylediyse cok cok büyük bir hata yapmiş

5. iStranger

iStranger Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben yanları eritmek istiyorum dediğimde mide hareketlerinden sonra yapmamı söyledi hoca bir de hiç cardiyo yazmadı

6. olympos01

olympos01 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli/Darıca
    iStranger ;

Sen adonis kaslarını 1 ayda 3x50 side bend lemi bu hale getirdin ?

Sayfayı Paylaş