1 ayda besyoya hazır hale gelinir mi ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve BlackMamba24 tarafından 24 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BlackMamba24

BlackMamba24 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar ben 2.5-3 yıldır fitness yapıyordum besyoya girmek istiyorum ama bu sene erkene alınmış mülakatlar.
    2 martta omuz sakatlığı yaşayıp fizik tedavi görmüştüm o süreden beri ağırlık kaldırmıyordum. 13 Mayısta besyo kursuna başladım ama kondisyon idmanlarına yetişemediğim için çok sıkıntı çektim ayrıca ağırlık kaldırmanın yanında getirdiği hantallıkta vardı. 13 Mayıs'tan beri bacaklarda sakatlık demeyeyim de çeşitli ağrılarla uğraşıyorum. Aşil tendonunun olduğu yerde aşırı sertlik oldu yürürken zorluk çektim bir gün, bileklerde ağrı var, kaval kemiğinin orada laktik asit birikmesi oldu yürüyemedim vs şimdi pazartesiye kadar dinleneceğim, iyice buz yapıp voltaren,muscoril vs sürüp oturcam.

Ama kısa bir süre olması keyfimi kaçırıyor bu konuda bilgisi olanlar yardmcı olabilir mi ?

2. BoysOfHell

BoysOfHell Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Kardeşim bende hazırlanıyorum sen bayağı geç kalmışsın,sana bir tavsiye verebilirim sadece... Güzelce dinlenip Trakya üniversitesine girebilirsin Eylül'de mülakatları, iyi dinlen ve sprint antrenmanları yap Trakya'ya girersin

Sayfayı Paylaş