1 ayda 6 kilo?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Dogankr tarafından 4 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Dogankr

Dogankr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba.konuyu yanlis yere acmis olabilirim eger oyleyse lutfen duzeltin.

23 yasindayim cok fazla bi spor deneyimim yok ama haftanin 2-3 gunu 1 saatlik kosu ve cok fazla olmasada gunumu hareketli geciriyordum.

1 ay once 94 kiloydum ve karin bel kisminda yaglanma vardi.ki hala var ama ...

1 ay once agirlik calismaya basladim ve haftanin 3 gunu kardiyo egzersiz yapiyorum.yani bi gun agirlik bi gun kardiyo calisiyorum.son iki haftadir da haftanin 5 gunu uzun yuruyusler yapiyorum (20-30km arasi) ogrenciyim malum harcligimi cikarmak icin brosur dagitim isi yapiyorum

Diyetisyenin hazirladigi diyeti uyguluyorum hatta bazi takviyeler yapiyorum ve gunde 3 fincan yesil cay iciyorum. ama 1 ayda tam 6 kilo verdim

Agirlik calismamda herhangi bir sakatlik veya zorlanma yasamadim yaptigim yuruyusu de tempolu ve kendimi cok fazla zorlamadan yapiyorum.

Sormak istedigim sey 1 ayda 6 kilo acikladigim duruma gore yinede fazla mi?
    Simdiden tesekkurler

2. bLanc

bLanc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bence ayda 4-5 kilo verebilmek idealdir. Fazla yağlılardan uzak durursan birkaç aya bel kısmındaki yağlardan da kurtulursun diye düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş