1 Ayda 3 kilo verdiğimi sanarken 1 kilo vermişim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Mr.PainKiller tarafından 29 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Mr.PainKiller

Mr.PainKiller Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle Merhaba;

Fitness salonuna yazıldım yazıldığımda değerlerim şöyle idi:
    weight 92.4
    impedance 514
    fat mass 20.3
    ffm 72.1
    tbw 52.8

1 ay haftada 5 gün olmak üzere düzenli bir şekilde gittim hatta hocalar bile gözümüzde eridin benzeri laflar etti :D Fakat 1 ay sonunda tekrar değerleri ölçtürdüğümde sonuçlar şöyle oldu

weight 91.1
    impedance 550
    fat mass 21.0
    ffm 701
    tbw 51.3

Ordaki hocalar şaşırdı böyle olması biraz zor dedi yani her gün fastfood yesem böyle olurmuşum:D Ben de anlamadım tabi böyle olduğumu acaba vücudumda sorun mu var bu metabolizma ile ilgili?

yaşım 18 boyum 1.86
    Haftada kendime ödül olarak 1 kere fast food (pizza hamburger vb. ) şeyler yiyorum onun dışında evde zaten balık tavuk bazen pilav ve makarna oluyor onları yiyorum bu arada okula gittiğim için haftada 2 gün öğlenleri ekmek arası köfte yiyorum:D
    bu değerlere çok şaşırdım bende bana yağ yakıcı ilaçlardan önerdiler eğer işe yararsa başlamayı düşünüyorum..

Sizce bu kadar az düşüşün sebebi nedir (yani yağ oranım yükselmiş ama kas oranım alçalmış ne saçma bir iş) fikriniz varmı?

Teşekkürler şimdiden cevaplar içindumbelllls

2. PaleHorse

PaleHorse Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Pilav, makarna, ekmek... hepsi karbonhidrat.
    Kilo vermek istiyosan, düzgün diyet yapman şart.
    Supplement yağ yakıcılara da çok güvenme. Diyet olmadıktan sonra 1 litre carnitin içsen 1 gram yağ yakmazsın.

Sayfayı Paylaş