1 Aydır Kilo veremiyorum

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve The_Ptah tarafından 13 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. The_Ptah

The_Ptah Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 ay önce spor a başladım
    Salonda hocam ölculerımı aldıkdan sonra sıvı l-carnitine 1500 Mg kullanarak

30 Dk Kosu bandı
    15 Dk bisiklet
    15 Dk Uzay
    Tamamladıkdan sonra rutin haraketleri fazla agırlık kaldırmadan haftada 5 gun olmak sartı ıle 2 ay boyunca sureklı yaptım

108 Kılo ıle basladıgım spora ocak 15 itibariyle 95 Kıloya dustum totalde 13 kg kadar verdım..

Ilacım bıttıkden sonra hocam yenı bır ılacdan bahsettı salondada cogu kısı kullanıyordu 1 aydırda Liquid Clenbutrx® Hardcore ilacı kullanıyorum ılacı kullandıgım andan ıtıbaren 10 dk ıcerısınde etkısını gosterıyor yorgunluk nedır bılmeden sureklı calısmamı saglıyor o kadar terletıyorkı 2 kez ust deyısımı yapıyorum ne yazıkkı onca calısmama ragmen 1 aydır sadece
    2 kg verebıldım :mad:
    ılacın ıse yaradıgını ancak ne yaptıysam bı turlu erıyemıyorum
    ılac konusunda tavsıyelerınız varmıdır veya bundan sonra nası bı yol ızlemem gerekıyor

2. LexJufen

LexJufen Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgi-İşlem-amatör sprinter
    zayıflama amacı ile yapılan hareketlere vücut bir süre sonra alışıyor ve az bir enerji antremanın çıkarılmasını sağlıyor...

o yüzden programı değiştirmek lazım 45-50dk sabit koşular ile 20 25 dk olacak değişken tempolu koşular dönüşümlü olarak kullanılabilir...

ayrıca beslenme herşeydir temeldir...akşam makarna ya da prinç yeniyorsa zaten herşey boşa

3. bodyforever

bodyforever Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Resepsiyonist
    Yer:
    istanbul
    Bir süre sonra vücudun tempoya alıştığı konusunda katılıyorum,ama yine de 3 ayda 13 kilo iyi vermişsin ,bende de yaklaşık 1 yıl 10kilo fazlalık oldu onu 4-5 ayda verdim ,ben Hardline Burner tablet iki kutu + 1000 mg L-Carnitin sıvı kullanmıştım .Burner günde 2 sefer yemeklerden önce 2 tablet bol su ile alınıyordu bu tokluk hissi sağlayarak fazla yememeni sağlıyor + yağ yakımında da etkisi var.L-Carnitin'i de yine aç karna 2 ölçü alıyordum tabi bu takviyelerle beraber hayatımdan tuz ,şeker,unlu yiyecekler,her türlü yağ ,reçel ,abur cuburu çıkarttım .

İNSANIN İSTEYİPTE YAPAMAYACAĞI BİRŞEYİN OLMADIĞINA İNANIYORUM ÖNEMLİ OLAN KAFADA BİTİRMEK ;)

4. MuratÖztürk

MuratÖztürk Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hızlı kilo vermek istiyosan ilaç falan kullanmana gerek yok 1 ayda her gün 15 dk koşu bandı 15 dk eliptik 15 dk da bel ve karın bölgesi ve ağırlık çalışması yapman yeterli. Tabiki evdeki diyetin bu antreman programını destekleyecek şekilde olması gerek. Bol bol salata yemeni öneriyorum, akşamları mutlaka süt iç. Bu şekilde en az 5 kilo vermessen gel bana pm yoluyla küfür et. ;)

Sayfayı Paylaş