1 aydır Çalışıyorum, salon hocam yetersiz.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve f34rl3ss tarafından 24 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. f34rl3ss

f34rl3ss Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba,
    öncelikle bodyforumtr yi kurdukları için, tüm yönetim ekibine ve sorunlara yardımcı olan herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Gerçekten tam bir derya bu forum.
    Ve şimdide müsaadenizle soruma geçmek istiyorum.
    Ben 1 aydır flexor hocamızın verdiği yeni başlayanlar ile ilgili olan çalışma programını EKSİKSİZ uyguluyorum. Ama çalıştıgım salondaki hocanın yetersiz oldugunu düşünüyorum. Daha ilk gittiğim gün sen zayıfsın protein tozu ve amino asit almalısın dedi ve bi broşür tutuşturdu elime. Kalbi kırılmasın laf etmesin diye 1kg optimum nutrition whey aldım muzlu.
    Ben bu işi çekirdekten profosyonel bir şekilde yapmak istiyorum, azimliyimdir (hiç yeteneğim olmadıgı halde üst düzeye yakın gitar çalmayı öğrendim, hergün parmak açma egzersizi yapıyordum :D )
    Beslenmeme, supplement destegime, antrenman programıma harfiyen uyacagımdan şüpheniz olmasın. Sizce ne yapmalıyım, nasıl beslenmeliyim, hangi supplementleri kullanmalıyım.
    Cevabınız için hepinize şimdiden tek tek teşekkürler.

2. M.Liberation

M.Liberation Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    okul
    dah supplement kulanmaman gerek yok ilk 3 ay bişeyaramaz 3 aydan sonra başlaman tavsiye edilir

Son düzenleme: 24 Eylül 2010
  3. f34rl3ss

f34rl3ss Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    evet onu forumda okumuştum, kullanmıyorum zaten ama ileri seviye için nasıl bir beslenme supplement uygulamalıyım?
    Not: yaş 18
    Boy: 1.80
    Kilo: 62

4. M.Liberation

M.Liberation Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    okul
  5. EuroAsia

EuroAsia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Protein tozunu lütfen ilk 3-4 aylık gelişiminizden sonra kullanınız.. Acele gerek yok,protein tozunu alıcam rambo olucam ben demekle olunmaz. Sabır,azim,çalışma ve iyi beslenme...

6. coss18

coss18 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    sakarya
    "Kalbi kırılmasın laf etmesin diye 1kg optimum nutrition whey aldım muzlu"
    :D kalbi kırılmasın diye alınır mı hiç.O senin kalbini düşünse zaten gelir gelmez protein tozu vermez.dürüst salon hocası gerçekten önemli bir çok salon hocası bu işi para kazanmak için yapıyor.tmm tabiki para kazanıcak ama aldığı paranın hakkını verebilen insan olması lazım.bazı kendini bilmezler çıkıyo bazen hatta hoca yüzünden geçen gün salonu bıraktım.

Sayfayı Paylaş