1. ay sonunda ölçüm

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Uprising41352 tarafından 13 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Uprising41352

Uprising41352 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar geçen ay bugün spora başladım ve bugün ölçüm yaptırdım. bir ayda bir şey fark etmeyeceğini biliyorum fakat kafamda soru işareti olmasa bu konuyu açmazdım, o yüzden sadede geliyorum.

spora başladığım gün yaptırdığım ölçümde 65 kg çıkmıştım, yağ oranım 9,3% ve yağ kütlem de 6.1 kg idi.
    bugün yaptırdığım ölçümde ise 69,5 kg çıktım, yağ oranım 11,5% ve yağ kütlem 8 kg.

yani ufak bir hesap yaptığımız takdirde almış olduğum 4,5 kg'ın 1,9 kg kadarı yağ oluyor. kilo almaktan şikayetçi değilim, zaten spora başlama amacımdı fakat kazandığım kütlenin neredeyse yarısına yakınının yağ olması kafamı karıştırdı. tecrübeli arkadaşlardan durumu değerlendirmelerini ve tavsiyelerini bekliyorum.

yeni başladım, uyguladığım beslenme programı ne kadar doğrudur? | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

burada da bu bir aylık süreçte uygulamakta olduğum beslenme programı yer almakta, tavsiyeleriniz ve yorumlarınızda faydalı olur diye ekliyorum.
    şimdiden teşekkürler.

2. oğuzhan1909

oğuzhan1909 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Buyumek istiyorsan yaglanmaktan korkma ektomorfsan

3. Uprising41352

Uprising41352 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ektomorf tanımına uyuyorum, boyum 184, dediğim gibi kilo almaktan şikayetçi değilim ama bir süre sonra çok yağlanmış olmayı da istemem, sağol yorumun için.

4. SlimManBigDreams

SlimManBigDreams Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İngilizce Öğretmeni
    Yer:
    Trabzon
    Dostum vücut yapın zaten ektomorf'a uyuyormuş arkadaşın dediği gibi hacim almak büyümek , gelişmek istiyorsan yağdan korkmayacaksın zaten bi seviyeye kadar aldığın her kilo sana yarar yağ yada kas olması önemli değil

5. Uprising41352

Uprising41352 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ediyorum yorumun için kardeşim, o zaman düzenimi bozmayacağım.

Sayfayı Paylaş