1 ay oldu. tavsiyeler.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Blackice tarafından 28 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Blackice

Blackice Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    selam bugün 1. ayımı doldurdum.
    yaşım 21, boy 1.78.

1 aydır düzenli vg yapıyorum.

kilo 52 --> 54
    omuz 104 --> 108
    göğüs 84 --> 86
    kol 23 -->26
    kasılı kol 27 -->30
    bel 69 --> 70
    bacak 44 --> 46

sanki iyi gibi değil mi ölçüler. tabi ilk ay böle olması normaldir heralde ama.

çok iyi beslenemiyorum. 3 öğün etli tavuklu besleniyorum üstüne 2 porsiyon hard line pro gainer içiyorum sabah akşam ama burdaki arkadaşların yazdığı gibi yemek programları takip edemiyorum. edebileceğimi de sanmıyorum:( mesela genel programım şöyle oluyor;

sabah kalkınca protein tozu içip bir dilim ekmekle bir dilim peynir yiyorum
    öğlen etli pilavlı bir öğün yemek yiyorum.
    burda bir ara öğün yiyorum yine sulu etli, bazı zamanlar ağır kalorili ve kolestrollü mcdonalts burger king:)
    gece uyumadan yine adam gibi etli bir yemek yiyip üstüne tozu içip uyuyorum.

amacım 65-70 kilo olmak. yani en azından normal bir insan gibi olmak istiyorum çünkü yıllar yılı yemek ye, kilo al, öleceksin, çöp adam, kuru popolu:D, kolunu kıvırsam kırılıcak, belini iki elinle istesem kavrayabilirim dostum, bilekler ne kadar da ince? gibi şeyler duymaktan çok sıkıldım:D

sizce haziran ayına kadar böyle bir beslenme ve düzenli (hiç bozmadan) bir vg çalışmasıyla nereye varabilirim? tıkanır kalır mıyım?
    bir de belimin inceliği çok canımı sıkıyor. bunu önlemek için kilo alımı dışında uygulayabileceğim püf noktalar var mıdır?

sağolun.

2. Sahoo

Sahoo Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kardeşim anladığım kadarıyla karar vermişsin başlamışsın seni tebrik ediyorum bunun için.Öncelikle söylemek istediğim antremanları sakın aksatma azimle çalış ne sürede ne kadar gelişeceğin ise kişiden kişiye değişir ama dediğim gibi azim gösterirsen çok iyi olucağına eminim..
    Belim ince demişsin ne güzel :) Kardeşim mide hareketlerini yap yarım mekik, bacakları kaldırıp indirme, ters mekik, tek dumbell ile yanlara esneme, twist..
    İyi çalışmalar.

3. Blackice

Blackice Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim
    şunu da ekleyeyim bu vg'ye 4. başlayalım.
    ilk 2005 senesinde başlamıştım ama küçüktüm önemsememiş bırakmıştım.
    ikincisi 2008 başıydı. yeterince gaza gelememiş bırakmıştım üşenip.

2009da başladım son mart ayında. bir takım olaylar yaşayıp bırakmak zorunda kaldım.
    çok azimliydim yine 1 ay aksatmadan gitmiştim. ama hayatın ne getireceği belli olmuyor.

bu son başlayışım olucak. gerçekten içimdeki azmi kimse kolay kolay anlayamaz.
    çünkü azmin bir amacı var o da artık kompleks haline getirmeyi başardığım zayıflığım.

umuyorum bu sefer başarıcam :)

4. Sahoo

Sahoo Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    İnşallah kardeşim başarmadan önce zor gibi gelebiliyor ama yaptıkdan sonra o kadar zor olmadığını anlıyorsun : )

Sayfayı Paylaş