1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

1.Ay Bitti :) 83 Kilodan 76 Kiloya, Öncesi Sonrası - Boy 1.80 (2 Sorum Var)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve gkrt_07 tarafından 18 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. gkrt_07

gkrt_07 Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaşlar, 1 Ay, 2 Gün Oldu. Benim Sorunum Öncelikli Olarak YAĞ tabii ki, sonra güzel fit bir vücut ve ömür boyu saglıklı yasama dogru emın adımlar :)

NOT: İLK ay oldugu için vücut ölçülerini almadım (HIZLI KİLO KAYBI OLACAGINI DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN), önümüzdeki günlerde ölçüleri alıp o ölçülere göre aydan aya belirteceğim ölçüleri.

*Kardiyo agırlıklı bir program yaptım
    *Haftada 1 gün kaldırabıldıgım max. agırlıkla çalıştım,
    * 1 gün hafif ve orta agırlıklarla çalıstım (TEMEL VÜCUT HAREKETLERİ - KOMPLE VUCUT HER BÖLGEDEN 2 HAREKET.)
    *2 gün sıkı kardiyo
    50dk - 1 Saat koşu bandı + 30-40dk bisiklet
    *Gittiğim Hergün Karın Hareketleri Yapıyorum
    *Sıkıştırma / Diz Çekme / Mekik / Twist.
    Haftada en az 4, en fazla 5 gün gidebiliyorum.

Beslenme Programım Şu Şekilde Genelde;

--------------------------------------------------------------------------------------​
    Sabah 08.30: 3 Yumurta Beyazı + 50-100gr arası Lor Peynır + 2 büyük Marul + Domates - Salatalık+ Çay ya da Yeşil Çay (Şekersiz) sonra güzl

Ara Öğün: Genelde Olmuyor ama Olduğu zamanlar 4-5 Fındık ya da Ceviz ya da Badem

Öğlen 13.00: Büyük Kase Salata (Marul - Göbek - Yeşil ve Kırmızı Biber - Domates- Salatalık - Maydanoz) + 150gr civarında Haşlanmış yagsız tavuk gögsü yanına bazen light ayran ama genelde su ile yiyip içiyorum.

Ara Öğün: 15.00 :
    Genelde 100gr Light Yogurt + 1 Yarım Kaşık Yulaf Kepeği (Fazla Yemiyorum) veya kuru kayısı ile badem

Akşam Yemeği 18,00 (Bu saatten sonra yemiyorum): Büyük bir tabak salata ve 150gr civarı haşlanmış yagsız gögüs eti + Çorba yada Kuru fasulye.

Öğlen yemeklerınde bazen tavuk yerıne TON BALIGI ve Haftada bir gün buharda alabalık yapıp yiyorum yaklasık 200 gr.

*Bazen Yeşil Elma İlave ediyorum ara öğüne.
    *Akşam Öğünlerine Haşlanmış Sebze İlave Ediyorum Bazen (Brokoli Karnabahar Ispanak)
    *Şekerli,Tuzlu ve Unlu Gıdalardan Uzak Duruyorum.
    *Kana Geç Karışan Karbonhidratlardan Tüketmeye Çalışıyorum Karbonhidrat alacagım zamanlar. (Fındık,Ceviz,Badem, sebzeler,baklagiller.)

-----------------------------------------------------------------------------------
    Gel Gelelim Resimlere :)
    Resimleri Ek Olarak Ekliyorum, Yorumlarınızı Bekliyorum.

2 Soru Soracagım,Birbiriyle Baglantılı Zaten.

1- Kardiyoya Devam edip, bölgesel agırlıklara mı geçmeliyim (hergün farklı bölge) ?
    2- Ağırlık Antremanlarına Öncelik verip Hacim kazanmalı , düşüp tempoda kardiyo mu yapmalıyım?

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 18 Mart 2012
  2. 55koro55

55koro55 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Böyle devam et derim başka söze gerek yok herhalde 1 aya göre süper bence.

3. gkrt_07

gkrt_07 Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Kas mı arttırmalıyım, yoksa yag mı yakmalıyım.

takviye olarak 2 seçeneğim var.

Protein + L-carnitine yag yakmak ıcın
    Protein + Cretain Kas için.

Hangi yola girmeliyim.

4. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
    bence hazır yağ yakıyon kardio yapıyon devam et yağ yakmaya sonra hacimlenirsin.

Sayfayı Paylaş