1 ay aradan sonra suplement?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve _Fabregas_ tarafından 14 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. _Fabregas_

_Fabregas_ Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Ramazan dolayısıyla ara vermiştim şimdi ramazandan sonra bomba bir şekilde idmanlara başlıycam alıcağım ürünler

Nano,Vapor,Optimum whey,universal nitro

Daha önce 4 aylık bir altyapım var sadece 1 ay ara verdim başlangıç için bu suplementler fazlamı sizce

2. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    fazla bence. bir kaç ay da kendi beslenmenle sağlasan yanına birazda whey koysan iyi olur. ama illa pre-post ürünler girecem dersen vapor-halo cok iyi bir kombine. ayrıca birde nitro alma bence ileride eklersin onuda.

3. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Fazla. Hem parana da yazık. Fayda da alamazsın. Nano ile vapor icin diyorum bunlari cok cok erken. Zaten agir supplementler mide bagirsak cok zorluyor keza karaciger bobrek de oyle. İleri seviyede olursan buna katlanirsin ama su asamada cok verim alamayacagin icin hic gerek yok. Universal nitro ne oldugunu bilmiyorum nitrotech muscletech de var.

4. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    nitro ileri seviyeler için yardımcı protein desteği. şimdilik çok erken boşa masraf bence

5. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Evet bahsettiğin nitro muscletech nitro ise o da ileri seviyeler için. Nereden temin ettin bilmiyorum ama nano vapor nitro üçünü toplasan 500 ü bulur yazık. Hem de gerek yok. Aslında sana şimdilik normal whey bile fazla, forumda bu çok tatışıldı, 1 sene bence beklemek en iyisi supp. için, burada bu konuya girmek istemiyorum, en azından whey haricindekiler gereksiz.

6. _Fabregas_

_Fabregas_ Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    optimum whey,amino 3001 alıcam şimdilik nano vapor halamın kuzeni getiricek evde dururlar artık 1 2 ay dayanamayıp açmassam :)

Sayfayı Paylaş