1 ay çalışıp bırakıp sonra tekrar dönen sonra bırakan sonra dönen adam :)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve gkbck tarafından 1 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. gkbck

gkbck Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar bu spor özveri,sabır,disiplin ve uygun bi yaşam tarzı istiyor sizinde bildiğiniz gibi en önemliside beslenme yıllardır gaza gelip başlıyorum ve en fazla 1 ay sonra bırakıyorum geneldede hep hastalandığım için bırakıyorum nezle grip vs gibi iyleşmemde 1 2 ay sürüyor vücut direncim çok zayıf galiba kısaca anlatıyım dedim inşallah sıkılmamışsınızdır :) siteyi yıllardır takip ediyorum beslenme ve spor hakkında çok şey öğrendim herkesden Allah razı olsun.

Spor salonlarına yazılıp gitttiğim ve gitmediğim halde ödediğim paralar ve Mezomorf- Ektomorf arası biriyle uğraşmayan hocalar yüzünden evde kendi salonumu kuruyorum bayada iyi hem istediğim an sporumu yapabiliyorum hem de terleyip üşütüp hasta olmuyorum.

kendş başıma site ve diğer araştırmalarımla bukadar oldu enson 1 aylık çalışmam yemekle pek aram yok malesef ama yavaş yavaş düzene sokmaya çalışıyorum mesela antrenman sonrası pekmez ciğ yumurta ve whey kullanıyorum yatarken ve kalktığımda süzme peynir yiyorum yada süt içiyorum diğer türlü oturupta bi tavuk göğsünü bitirmem bana şaka gibi geliyor ama öğünlerimde yer veriyorum ete.

vücut tipim kaslı omuzlarım geniş fit diyebilirim ama hacim yok sanırım çalışma ve beslenme planlarımı değiştirmem lazım sizlerden yardım bekliyorum :)
    boy 1.80 kilo 55 başlarken 49 du

hiç yapmadan önce 2010 galiba

Uploaded with ImageShack.us

1 2 hafta öncesi

buda makina :) halterim ve 2 takımda dumbell ım var makinanın bacak için bi parçası daha var elimdeki ekipmanlan bunlar

2. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa

Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.
    -6 aylık gelişimden önce üye fotoları bölümüne konu açmak yasaktır.
    -Başlıkta kullanıcı adı geçmesi mecburidir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş