1 ayım var yardım edin..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve oTanTiK tarafından 3 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. oTanTiK

oTanTiK Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle konuya şuradan gireyim.
    Ben normal ne kilolu nede zayıf bir çocuktum 10 yaşımda abimin zoruyla kickboksa başladım.ve aralıklarla bıraka bıraka 11 yaşıma kadar yaptım ama bir yere kadar dedim istemedim ve bıraktım sonra oyunlar aburcuburlar derken iyice şiştim 14 yaşlarımda iken 100-105 kiloya ulaştım boyum 180 e yakındı belim 117 cm geliyordu sırf göbektim anlıcağınız :D dedim böyle olmaz tekrar başladım kickboksa şuan 15 yaşındayım 16 ıma girememe 4-5 ay kaldı hemen hemmen 1.5 yıldır düzenli kickboks yapıyorum.

15 ay içinde;
    105 kilodan 95 kiloya düştüm
    1.80 boyum 1.91 oldu
    Belimde 95

sık sık olmamakla beraber dambıll calısıyorum kolumda 37-38 cm geliyor.

yakasık 40 gün sonra resmi maçlarım var +91 kiloda dövüşmek istiyorum yani 91 kilonun altına düşmeden belimi inceltmem gerek en azından bi 90 cm olsun bu son 40 günü sıkı bir şekilde gecirmek istiyorum zaten okullar 15 tatilede girecek.

elimde 5 er kiloluk ve 10 ar kiloluk ikişer dambıl var
    koşu bandı var
    kum torbam var
    barfiks demirim var

ayrıca dayımlarla aynı binada oturuyoruz dayımda evinde body yapıyor evinde böyle bi alet var göğüs değişik bi makina cok bilindik bişi ama ben adını bilmiyorum yani onuda calısabilirim ve haftada 3 gün idmanım var ama sonra haftalarda bu idmans ayısı artar diye düşünüyorum.

lakin ben pek ağırlık kaldırmaktan yana değilim şınav barfiks mekik felan daha cok tercih ediyorum cünkü ağırlıklar vücudu yavaşlatıyormuş öyle okudum ve hocamda öyle söyledi ama yinede haftada 1 kez felan az da olsa calısıyorum.... cok uzun yazdım ama cevap bekliyorum neyse son 40 gün icin sıkı idman bench_O

NOT:BOĞAZDAN KESEMİYORUM. bu 1.5 yıl içinde hiç rejim yapmadım günde 1.5 2 ekmek götürdüğümde oldu ama bunu bu aralar 1 e indirdim :D ama şimdi yarımında aşasına kesmeyi düşünüyorum en azından 40 gün için :D

Son düzenleme: 3 Ocak 2012
  2. Jacques Reverdi

Jacques Reverdi Üye

Beğenileri:
    198
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    bence, yüksek protein diyeti uygulayıp, ortalama ağırlıklarla kas kütleni stabil tutmaya çalışıp, kardiyo yapmalısın. bu şekilde kas kaybı minimum, yağ kaybı maksimum olur ve belini inceltebilirsin. bendede aynı problem war fakat şuan sadece ağırlık çalışıyorum. nisan gibi kardiyoya başlayacagım.

3. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş