1. ayım bitmek üzere yorumlarınız ve tavsiyelerinize ihtiyacım var ( resimler de var)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve voltaj tarafından 10 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara

programım bu idi

bar dahil 45 -50 -55 kilo bench press ( 12-10-8)
    7.5 -10-12 kilo dumbell ile pullover ( 12-10-8)
    20- 25-30 kg ile butter fly ( 12-10-8)
    MAKARADA ENSEYE ÇEKİŞ 30-35-40 kg ( 12-10-8)
    MAKARADA Göğüse ÇEKİŞ 30-35-40 kg ile ( 12-10-8)
    MAKİNADA OTURARAK KARNA ÇEKİŞ 30-35-40 kg ile (12-10-8)
    BARI ÇENE ALTINA ÇEKİŞ bar dahil 30-35-40 kg ( 12-10-8)
    AYAKTA ÇİFT DUMBELL YANA AÇIŞ 7,5-10-12 kg lık dumbel ile ( 12-10-8)
    ÇİFT DUMBELL CURL ( ayakta) 7,5-10-12 kg lık dumble ile ( 12-10-8)
    PUSH DOWN 15 -20-25 kg ile ( 12-10-8)

Boy 1.80 kilo 76.5 yaş 27

beslenme programım

sabah : 4 adet yumurta+ 1 kase yulaf ezmesi+ 1 lt vişne suyu
    öğlen : 1 tüm haşlanmış tavuk
    ara öğünde : çöp şiş ve ya tavuk şiş ( iş yerinde olduğum için)
    antremandan sonra yemek yapmaya halim kalmışsa 1kg brokoli salatası + pilav + ızgara et ve ya Tavuk
    eğer halim kalmamışsa burger king den 1 double whopper menu ( patatesini yemiyorum) + whopper hamburger+ 8 li ızgara tavuk kanatı

gece yatmadan da 1 kase erik.

sizce bu programa devam mı edeyim yoksa definasyon a girip biraz yağlardan kurtulup daha sonra bu programa dewam mı edeyim ?

Bu sefer lütfen yorumlarınızı ve fikirlerinizi söleyin:eek:

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:34 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:16 ----------

up up upppppppppppppppp

2. maeglins

maeglins Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    ilk bi gobegi erit derim banada oyle demislerdi ama kas kaybetmemeye bak diger ustalar daha bi acıklama yapar bide uyguladıgın diyette fazla yaglı seyler war gibi gobek icin kardio yapsan ii olur aerobiklede desteklersen muthis olur

3. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    aslında 2 ay da böle devam edip hacim kazandıktan sonra 3 aylığına güzel bir diet ve definasyon programı ile kas atmadan yağlardan kurtulayım diye düşünüyordum. ama tabi forumdaki ustaların da fikirlerini almak için konu açtım . Ona göre çalışma programına ve beslenme programına ayar çekicem

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:46 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:03 ----------

İnşallah :) forumdaki ustalar yanıt verir bu konuya.

Şimdiden tşk ederim

4. maeglins

maeglins Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    bndede gobek var 2 sini birden yapım dedim ama kardioyyla bodyi aynı anda yutemıyorm wallahi bnde ilk gobrgi eritim dedim

5. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    definasyona girdikten sonra zaten ericek :) o yüzden pek sorun etmiyorum okadar ama burdaki ustaların fikirleride önemli benim için

6. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    başka cevaplayacak arkadaş yok mu ?

7. baran123

baran123 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım body deki hocan sana ilk başta cardio önerdimi önörmedi mi? o göbekten kurtulmaya bak eğer böyle devam edip hacim kazanırsan yağlar başına büyük bir dert açacak ve beslenme programın oldukça yağ içeriyor sana tavsiyem dışardan mecbur kalmadıkça yemek ve bezeri şeyler alama başlamadan önceki fotoğrafları koysaydın daha iyi olurdu fakat benim tavsiyem git bir yağ oranını ölçtür eğer fazlaysa onu düşür ve daha başlayalı 1 ay olmuş genellikle 1. aylar kasların alışması için yapılır fakat programında onuda göremiyorum bildiğin 2. ay yapmak gereken leri yapmışsın sen yinede yağlarını erit korkma kasların sarmaz cardio da body den aşağı kalır bi yanı yok.

8. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    eyw . salona gitmiorum :) kendi binamda body salonu war. 10 sene profesyonel olarak muay thai yaptım kardio nun önemini biliyorum. . kardio yapıorum sadece burda yazmayı unutmuşum ama cardio da fazla yürüyemiorum dizlerimde menisküs yırtıkları var 30 dakikadan fazla yürüuyemiyorum. ve buyüzden bacak çalışması koymadım :)3 senedir arada bir ağırlık çalışıyordum sadece körelmemek için :) kas alışması falan sorunu yok.

Not: kendinden 13 yaş büyük birisine kardeşim , arkadaşım gibi ifadelerde bulunma ;) benden sana abi tavisyesi

Son düzenleme: 12 Haziran 2011
  9. baran123

baran123 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tavsiyen için sağol kusura bakma kötü bi niyetim yoktu.

voltaj bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş