1.95 boyundayım ve 75 kiloyum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve yasar23 tarafından 30 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. yasar23

yasar23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar foruma baktım arstırdım ama benim durumumla ilgili pek birsey bulamadım ben 20 yasindayim,1.95 boyundayım ve 75 kiloyum kilo almak, omuzlarimim ve bileklerimi gelistirmek istiyorum daha once 2-3 defa salonlara gittim ama ay sonunda pek faydasını gormedigimi hissettigim icin devam etmek icimden gelmedi, su anda eve 2 tane 5 kg lik dambıl aldım ama pek iyi degilim evde pek salondaki kadar alet falan da yok neler yapmamı onerirsiniz ilac kullanmaya ilk basta cok sıcak bakmıyordum ama eger oyle mucizevi bi ilac varsa onlarida yazin lutfen yada gercekten faydalı olabilecek yiyecekler ve egzersiz aletlerini de onerin lutfen

2. meercm

meercm Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Selamlar. Boyunuza göre zayıfsınız. Öncelikle evde çalışmaya kararlıysanız forumu biraz araştırın bir hocamızın verdiği evde çalışma programı vardı. Şimdi koyardım ama zamanım kısıtlı kusura bakmayın. Sadece omuzları ve bilekleri mi geliştirmek istiyorsunuz? Vücudun sadece belli bölgelerini geliştirerek o bölgelerde sağlayacağınız gelişme, vücudunuzun tamamını geliştirerek o bölgelerde sağlayacağınız gelişmeden daha azdır. Bütün vücuda yönelik bir çalışma daha doğru olur diye düşünüyorum. Ayrıca salona bir süre de olsa gitmenizi öneririm. 1 ayda dramatik bir gelişme görmemeniz normal. Ancak zayıf bi vücudunuz var biraz daha sabretseydiniz, yeni de başlamış olduğunuz için gelişmeyi hemen farkedebilirdiniz. Üstelik hareketleri doğru yapıyor musunuz bir de olayın bu yönü var. İlla ki evde çalışacaksanız yine bir süre spor salonuna gitmek hareketlerin doğruluk açısından oturmasında büyük katkı sağlayacaktır diye düşünüyorum.

3. yasar23

yasar23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevabınız icin cok tesekkurler, haraketleri dogru yapıyorum sanırım cunku bende 2. gidisimde hocaya tek tek kontrol ettirmistim dogrumu diye ve teyit almistim, salona bu aralar gidemem cunku en yakın salon 3 km falan ve derslerde acayip sıkıstıracak bu sene, onun yerine evde bir hazırlık yapmak istiyorum zaten bende kilo almak istiyorum ama pek istahlı degilim, sıkı yedigimdede genelde hemen bosaltima geciyor midem, 5-10 kilo arası almak istiyorum ama pek basaramadım, daha once benim gibi olupta kilo alıp bu sporu yapanlardan ayrıca yardım bekliyorum

4. elit monarch

elit monarch Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Simdi insan bedenini bir su şişesi olarak düşün.Şişenin dolması neye bağlıdır ? Su miktarı+şişenin büyüklüğü.Su miktarı senin çalışman şişenin büyüklüğü de senin bedeninin büyüklüğü.

Senin arzuladığın kısa bir sürede kaslı bir vücuda sahip olmak.Ne yazık ki vucut gelistirme'de böyle bir şey yok hele 1.95 boyunda ki bir adam için imkansıza yakın.Önerin ne diye sorarsan.

Kilo almalısın lafını çok duymuşsundur.Ben sana hardline progainer kullan diyorum.4500 gramı 138 tl seni derinden sarsacak bir fiyat değil.Düzenli antreman yap.Atıyorum kol kası yapmak istiyorsun 1 ayda sonuç bekleme.İlk önce vücüdun kas haritası çıkar belirginleşir.sonra onların içini doldurursun.Bu 3-4 aydan aşağı sürmez.
    3-4 ayı duyunca yandım ben deme.Eğer spor salonunda ortam iyiyse (muhabbet+hoca ilgisi+çalışma ortamı) o 3-4 ay 3-4 gün gibi gelir adama.Söylencek çok şey var ama zamanla kendin öğrensen daha iyi olur bunları.iyi çalışmalar sana

5. yasar23

yasar23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yorumların icin cok tesekkurler, ama salona gitmeyi simdilik cok dusunmuyorum, cok uzak dusuyo yasadıgım yere, yinede bu Hardline ProGainer alayım mı, duydugum kadarıyla bazı bu tarz ilaclar iktidarsızlıga, sarkmaya falan sebep oluyormus, bunda olmaz degil mi

6. Zer0

Zer0 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Senin bahsettigin Stereoidler.Bunların hiç bir zararı yok.Kilo almaya yardımcı oluyor.

Sayfayı Paylaş