1.90im 62kiloyum bilgiler yardim

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve kotbus tarafından 21 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kotbus

kotbus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaslar iyi gunler herkese 17 yasindayim.hadi alirim hadi alirim.diye 3 4 yildir kilo almayi bekliyorum ayakkabiyla.patates cuvalina cubuk dikmis gibi gorunmekten biktim.cevrem tarafindan asagilanip duruyorum bana iyi bir beslenme ya da kullanip faydasini gordugunuz ilac varsa onerin lutfen 100tllik butcem var cok yemek yiyorum yeterli olmuyor sanirim tek yol ilac lutfen oneride bulunun tesekkurler simdiden

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

2. devilemre

devilemre Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    kardeşim bende 187 boyunda ve 55 kiloydum 3 aydır vücut geliştirme yapıyorum şu an boyum 187 kilom 62 oldu sana tavsiyem düzenli spor yap ve düzeli beslen
    düzenli spordan kastım hiç aksatma biliyorum hiç gelişme olmadığı düşünüyosun yaptıkça. ama inan gelişme oluyor ben defalarca sporu bırakmayı düşündüm çünkü hala zayıfım aynaya baktığımda gelişme yok gibi duruyo ama önceden spora başlamadan önce resim çekindim ve şimdiki haliminde resmini çektim karşılaştırdım gerçektende gelişme varmış kilo almışım vücudum şekle girmiş emin ol faydasını görürsün benim metabolizmam da çok hızlı kilo alamıyorum ama düzenli spor yaparak ve spordan sonra gerekli besinleri tüketerek kilo almaya başladım

ben spordan 2 saat önce 1 tabak prinç lapası yiyorum lapayı yedikden 2 saat sonra spor yapıyorum spordan sonraki ilk 1 saat içindede yine 1 tabak pirinç lapası 1 tabak lor peyniri ve 3-4 adet tam haşlanmış yumurtayı tüketiyorum yanındada karbonhidrat bakımınddan zengin meyve suları tüketiyorum kuru kuru gitmiyo zaten

ilaç konusuna gelincede ben bu ay yani 3. ayımın başında ilaç aldım karbonhidrat bakımından zengin bi toz aldım ama aynı zamanda proteinde azımsanmayacak kadar var içinde adı MONSTER MASS fiyatı 189 lira ama ben 100 liralık aldım yani adam gözümün önünde kutuyu açtı 100 liralık ayarladı bana gerisini kendi kullanacağını söyledi. 150 gramında 67 gram karbonhidrat ve 50 gramda protein var istersen bu ürünü burdan inceleyebilirsin
    Cyto Sport Monster Mass 2700 Gr | Supplementler.com

3. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    çok yediğin nedir gercekten merak ediyorum..sen kaç kalori aldığını biliyor musun günde ? gerçekten merak ettiğim için soruyorum.? kaç gram karbonhidrat aldığını biliyor musun ? gaineri de ilaç diye tavsiye edene ilk defa rastladim, creatini de eroin diye narkotiğe artık..

PeNa bunu beğendi.
  4. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Kotbus doktroa gittin mi bu konuda (gaita testi vs...)belki tenya şerit vb... bir durum söz konusu olabilir .
    Beslenme düzenini detaylı şekilde yazarsan daha fazla yardımcı olabiliriz.

Sayfayı Paylaş