1.83 -53kg - Antremansiz Kilo alma ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Fortress tarafından 16 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Fortress

Fortress Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaslar
    Baslikta yazdigim gibi kilo ve vucudum oyle. Yasim ise 21. Son zamanlarda stresten dolayi 6 kilo verdim cok kisa surede. Zaten daha 59un ustune cikamadim. Bu aralar istahim kapandi iyice. Gunde bir ogun yemek yedigim oldu.

Istedigim sey ise antremansiz kilo almak. 6 ay once kadar sol el bilek kirildi ve daha da iyilesmedi zayifliktan olsa gerek.

Suanki durumum icler acisi sevgilim bile dalga geciyor yahu. Zaten oldum olasi zayiftim simdi iyice berbat oldu.

Lutfen bir yardim. Spora gidebilirim ama hareketlerin %90ini yapamam kolumdan dolayi.

Bir de uykum duzensiz yani gece 3 4 5te yatiyorum sabah 9da uyaniyorum sonra dershane. Sonra oglen uykusu uyuyorum falan darman duman hersey.

Ilk once nerden baslamaliyim lutfen yardim. Sizin tavsiyelerinizi merakla bekliyorum!

2. hzkeko

hzkeko Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    düzenli uykuya ihtiyacın var ilk onu düzeltmeye çalış bence
    eğer durumun varsa marketten bol çeşit şeyler al hep aynı şeyi yeme ki sıkılma yemek yemekten kalorisi bol yiyecekleri seç
    gün içinde aldığın toplam kalori değerini hesaplamaya çalış , harcadığın kaloriden fazla kalori alman lazım ki kilo alasın
    he bide yinede bileğin için doktara git :D
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Şubat 2014 ---
    1-2 kilo alsan bile o gazla devam ediyorsun zaten '' asla pes etme ''

3. Fortress

Fortress Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tesekkurler haklisin uyku cok onemli. Dedigini yarin yapicam her gun de not edicem. Bu islerde pek iyi degilim ama deneyecegim.

Bir de merak ettigim acaba evde bacak+karin+dirsek ustunde sinav cekmeye baslasam mi? Bir de hafif dambil ve bileklikle kol calisirim? Hic yoktan iyidir. Evde protein tozu yatiyor.

4. hzkeko

hzkeko Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    dediğin gibi hiç yoktan iyidir ama onlarıda belli bir düzene koy 5 dakikada bitirme:D

5. Fortress

Fortress Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yok ya o kadar degil zayifim ama zaten sporu mecburen birakmistim. :)

6. anll23

anll23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yemeğe gereken önemi, vermelisin. Bende 3 sene önce senin gibi bir olay yaşadım neredeyse hiç yemek yemiyordum ve sonum hastahanede yatmak oldu :).1 gece serum verdiler 2 güne ancak düzeldim sonrasında ise o psikolojiyle mecburen yemek yedim. Demek istediğim yemeğini ye iştahını aç bir şekilde. Birazda evde çalış hafif ağırlıklarla,kolunu kullanamıyorsan bile en azından mekik ve karın hareketleri yapabilirsin,kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş