1.75--1.80 arası olanlar

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve [Zafer] tarafından 28 Mart 2007 başlatılmıştır.

Boyunuzdan memnun musunuz?

1. Evet,memnunum

71,6%
  2. Hayır değilim, daha kısa olmak isterdim

1,2%
  3. Hayır değilim,daha uzun olmak isterdim

27,2%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 94 üye.
  1. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    176 boyundayım ama memnun değilim, çevremde benden uzun boylu kişiler çok...

2. aLexmk

aLexmk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Bende 1.73 üm 4-5 yıldır hiçbir artış olmadı yaşım 19 tedirginim açıkçası artık boyum uzamaz diye 3-4 cm uzasam süper olucak ama bakalım inş uzar vg biraz katkı sağlar umarım barfikse yoğunlaşıcam artık

3. joseph18

joseph18 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    benimde boyum 1.78 gayet memnunum valla

4. oceans166_

oceans166_ Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    takıntılı olan arkadaslar ıcın yazıyorum... sız hıc uzun olup cok cekıcı yada cok saglam bırını gordunuzmu... sayıyorum... brad pitt,tom cruıse...colın farell... vs vs uzar gıder... bunları kendınızı ddaha ıyı hıssetmenız ıcın yazdım... ama can alıcı nokta surası... Devenın de boyu uzun ama 15 deveyı bı essek cekıyo... yanı sadece uzun olmak hıc bısey ıfade etmez... onemlı olan ıyı olmaktır... kımse sızı uzunsunuz dıye sevmez... kımse sızı uzunsunuz dıye ıse almaz... kımse sıze uzunsunuz dıye saygı duymaz...uzunluk + katmaz...basketbol oynayabılmek ıcın bıle yetenek gerekır... ıllakı uzunsunuz dıye sızı basket takımına da almazlar... rahat olun... hersey boyle daha guzel muhakkak...:)

josef_1531 bunu beğendi.
  5. uur1993

uur1993 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    vücut
    Yer:
    izmir
    ben 1.70'im 76 kiLioyum :)

6. ilkerım

ilkerım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vallaa 1.80im suan yasım 18 daha fazla uzamak ıstemıyorum yeterli bencee bu boyy daha uzun kotu oluyor:D

7. efe1987

efe1987 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    187 boy ideal,fazlası zarar,ortası karar,azı zarar :=) tabi 2 metre boy ortalamasına sahip bir ülkede 190 olmak zarar:=)
    bir kapı ortalama 187'dir.iri yarı birine kapı gibi adam boşuna demiyolar.:=) hollywood yıldızları ortalama 183-184'dür. bu ortalamayı tom curize abimiz düşürüyor:=)
    hollandada yaşam süren 193'lük mankenleri basket sahalarında görmeyi dileriz.
    çok yakın bir tarihte dünyanın en karizmatik erkek mankeni seçilen eleman 187'di:=)
    tüm bilim adamları erkekte 187'den daha uzun olmanın sağlık açısından zararlı olduğunu söyler.
    modacılar'da 187'lik erkeğe ilah gözüyle bakar:=)
    bunları biliyormuydunuz başlıklı yazı gibi oldu..:=) neyse bye...

orkunberk bunu beğendi.
  8. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    yaw boy pos hikaye ya iş karizmada biter.vücut güzelliğide boyda değil orantıda kimi normal boyda olur manken gibi dersin kimi uzun olur kötüdür. hiç ratlamdım kızlarda ne uzun erkek falan herzaman yakışıklı çoçuk derler okadar. vücut çalışanın seksi olamasıda kişiye bağlıdır iş galiba yüzde bitiyor gerçek bu.boyum net 177.5

josef_1531 bunu beğendi.
  9. efe1987

efe1987 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bire okaan 165 lik adam karizma dağı olsa ne yazar :) kızlar uzun erkekleri sever,bizim ünidekiler öyle yani:) erkeklerin basket antremanlarını kaçırmıyolar :=) sonra vücut güzelliğine bakar,en son tipe bakar :) hatta bazı kızlar çok yakışıklı erkekleri havalı bulup,nefret ediyolar :=) tecrübeliyim,boş beleş uydurmuyorum...ve son noktayı yatakta koyarsın :) yataktaki performansın düşükse ilah ol ne yazar :=) bu sölediklerim bütün kızlar için değil tabi ki, zengin,havalı ve manken gibi kızlar için geçerli :) kimse inkar etmesin herkes tarif ettiğim kızlarla birlikte olmak ister :) maalesef boyum 175 :S ağlamak istiyorum :=) birinci engele takıldık lanet olsun :=)

10. efe1987

efe1987 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    karizma olursan da kız sana aşık olur,senle evlenir :) Duruşun,yürüyüşün,konuşma şeklin,giyiniş tarzın karizmayı belirler.

11. efe1987

efe1987 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    üstte 165'lik erkek karizma dağı olsa ne yazar dedim.yanlış anlaşılma olmasın,165'lik erkekler karizmatikse,tipliyse efsane kızlarla ömür geçirebilir.aynı şey benim içinde geçerli :) 175'im manken bulacağımı hiç sanmıyorum:) ama çok seksi ve güzel yüzlü birini bulabilirim:)manken bulamayacağım için gözüm açık göçeceğim bu diyardan ona yanıyorum sadece :) bye.

12. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA

Kimisi boyuna posuna, kimisi parasına-bulunduğu mevki, kimisi soytarı olmasına(bazıları bunun için çocukta dil var diyorlar ama aslında soytarılık) onu sürekli güldürmesine,bir çoğu ise onu korumasına(onların düşüncesiyle güçlü olmasına)aslında "Gerçek güç bilekte değil yürekte'dir" tabiri çok doğru"

İşte yukarıdaki bahsettiğim nedenlerden dolayı bir kızın benden hoşlanmasını beklemem, zaten bu tür ilişkiler genelde kısa sürer ve beraberinde insanda maddi ve manevi(sinir bozukluğu) açıdan zarar yaratır..

Ve bir kıza egolarımı tatmin etmek için seni seviyorum diyecek kadar aşşağılık biriside olmayı istemem, kızın duygularıyla oynayamam,her insanın ailesi,(kız kardeşi,ablası, teyzesi) vb.. var Bir işi yapmadan önce kendi ailemizide göz önünde bulundurup,kendimize yapılmasını istemediğimiz davranışları, başkalarınada yapmamamız gerektiğini düşünüyorum..

Eğer bir kız beni sevecekse, efendiliğimle,güzel davranışlarımla,yani düzgün bir karaktere sahip olduğum için sevsin,diğer şekilde bir anlık zevk için kimsenin duygularıyla oynamaya gerek yok, başka şekildede kendini tatmin edebilirsin...

Konu, amacının dışına çıktığı için hatırlatmak aynı zamandada düşüncelerimi paylaşmak istedim,konuya dönelim lütfen...

13. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    efe 1987 bende üniversite okudum senin sorunun kendine güvensiz oluşun kızları gözünde büyütürsen kendin küçülürsün okulda arkadaş grubumuzda boyda sonlardaydım ama sonuçta kısa değildim tabi ve kızlar konusundada birşey söylememe gerek yok sanırım ayrıca sen uzun sayılırsın ayrıca ömür boyu artık böylesin hayat sikeyetle geçmez şikayet etmek zayıflıktır dostum benden bukadar seçim senin ya kendine güvenir rahat olur ve sonucundada beğendiğin kızlarla tanışma şansın artar yada şikayet eder şansını denemez güzel olmayan bir kızın tesadüfen düşmesini beklersin kendine iyi bak...

14. CosaNostra

CosaNostra Üye

Beğenileri:
    191
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir - Karşıyaka
    Boyum 1,77 şuan için yetiyor.1,80'i geçmek için uğraşıyorum inş 1,82 dolaylarına gelirim.:)

15. efe1987

efe1987 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    dostlar haklısınız :) diyecek sözüm yok,ben zengin,havalı,manken gibi kızlar için demiştim o lafları.:) hani böle upuzun sarışınlar falan oluyor ya :) ha ha.180 falan oluyolar :) onları baz alarak laf söyledim :) yoksa haklısınız...

16. Bureaucracy

Bureaucracy Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    boşverin boyu ya vucut var vucut:)

17. bodypower34

bodypower34 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    vallaha ben 166 ıyım ama cıkmadıgım kız boyu kalmadı:D boy pos hepsi hıkaye cebinde paran varsa 202cm ile ile rahat cıkarsın sahsen ben kız olsam cıkardım:D:D

18. parad0x

parad0x Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    İnsanın değiştiremeyeceği şeyler vardır, belli bir yaştan sonra boy da bunlardan biri. 1.65 birinin hergün lanet olsun boyum çok kısa çok şanssızım demek yerine, bununla yaşamayı öğrenip, bunu alay konusu edenlere kendisi de katılarak kendini tiğe alması + puan kazandırır. Her olumsuzluğu + olarak değerlendirmek kişinin elinde. Kimse mükemmel değil. 190 boyundaki adam otobüste rahat edemez mesela, uzun yolda rahatsız olur, koşarken sıkıntı yaşar, kordinasyonu daha düşüktür, kısa boylu insan daha çeviktir, daha atletiktir say say bitmez. Her boyun ayrı güzelliği var, ve eğer sizi boyunuz yüzünden yargılayan veya farklı davranan insanlar ile çevrelenmiş iseniz, bu sizin için arkadaşlarınızı tanımanız için iyi bir şanstır.

Uzun lafın kısası, geliştirebildiklerinizi geliştirin, kalanlara kafayı takmayın ;)

kaslı erkek ve josef_1531 bunu beğendi.
  19. mrgreen

mrgreen Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Boyum 1.93 :D

Yukarıda yazılanlara cevaben:

-Otobüste değilde dolmuşlarda bazen sıkıntı oluyor ama çoğunlukla gözler bende olunca kendi çapında bir özgüven veriyor dikkat çekmek :D

- Uzun yolda rahatsız olur derken ne demek istedin pek anlamadım. Öyle bir derdim olmadı...

- Koşarken tam tersine çok iyi oluyor, yanımdaki adam iki adım atarken ben tek adım atıyom ve aynı hızda gidiyoz :p İki adımlık olduğumda adam bana yetişemiyor bile ;)

- Kordinasyon olayı boyla bir alakası yok, onun denge ile alakası vardır ve insandan insana değişir. Benim koordinasyon sorunum yok.

- Kısa boylular daha çevik oldukları kesin ama uzun boylular daha güçlüdür kanımca (canlı örneklerle gördüm) ;)

- Uzun boylular içinde saysan bitmez avantajları ama dediğin gibi her boyun kendine göre iyi yanı ve kötü yanı var :)

Kimseyi boyu veya dış görüntüsüne göre yargılamam, ama beni başkaları bazen boyumdan ötürü alay ederler ama pek takmam.

Avrupa standartlarındayım sanırsam ama halimden memnunum. En azından kızların 100%'ü (büyük ihtimal) benden kısa boylu ve komplekse girme sorunum yok :p

Ama vg yaparken biraz sıkıntı yapıyor, kaslar geç gelişiyor (3aydır ağır bir program yapmama rağmen)

Son düzenleme: 28 Mart 2009
  20. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    boyum 1.77 bana şimdilik yetiyor ancak bazen benden çok daha uzun bir insanın yanında olduğumda keşke biraz daha uzunolsaydım diyorum aynı şekilde benden çok daha kısa olan birisinin yanında ise kendimi yine kötü hissediyorum keşke biraz daha kısa olsaymışım dyorum :D öyle birinin yanında çok uzun durunca insan kendini tuhaf hissediyor :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş