1,68 Boy 55 Kiloyum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Birkan2096 tarafından 22 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Birkan2096

Birkan2096 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Boyum 1,65 - 1,70 arası bişe kilom 55 herkes çok zayıfsın diyor fakat ben kilo alınca göğüslerim kollarım bacaklarım vs.. gelişmiyor da göbeğim ileri doğru çıkıyor. Bunu çok belirgin bir şekilde farkediyorum elimle göbeğimi tutabiliyorum o derece :D Babam ve amcamda aynısı genetik yani bizde. ( Geçen yıl 54 kiloydum göbek filan yoktu bu sene 1 kilo farkla göbek çıkmaya başladı. )

Pek fazla kaslı olmasam da olur biraz omuzlarım genişlese birazda göğüs bölgem yeterli benim için ayrıca göbeğin de gitmesi gerekiyor :D

2x10kg dambıl adım. Evde çalışabileceğim Tavsiye edebileceğiniz bir program var mıdır arkadaşlar?

Şimdiden teşekkür ederim

30 şınav rahat çekiyorum fakat bilinçsiz yapmak istemiyorum. bu yüzden bir program önerin edin ona göre çalışayım.

2. Birkan2096

Birkan2096 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    konu güncel beyler yok mu yardımcı olcak

2x5
    2x10 olmak üzere 4 adet dambılım var

3. Cleoder

Cleoder Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    P90X programını uygulayabilirsin, youtube bakarsan görürsün. Göbekli arkadaşlar kendilerine çeki düzen veriyorlar o göbek için ise cardio çalışman gerekiyor. İlk olarak cardio çalışırsın, inersen aşağıya, parka falan bir-iki tur koşarsın, ısınma hareketleri falan yaparsın, sonra dambılını kullanırsın, mekik çekersin o yağlar yavaş yavaş kasa dönüşmeye başlar.

4. Birkan2096

Birkan2096 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bi araştırayım onları :) teşekkürler

Sayfayı Paylaş