1.5 yıldır geçmeyen bilek ağrısı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve chestbrah tarafından 31 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. chestbrah

chestbrah Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    6 ay spor yaptım ve son zamanlar haftada 6 gün gidiordum salona yeni programa geçmiştim.ve dar tutuş shoulder press ve dar bench vardı programda.ağırda girmemiştim ama herhalde dar tuttuğum için bileğin köşesine yük bindi hep.bileğim ağrıyordu ama ben gene devam ettim.güçlü kas gevşeltici kullandım uyuşturdum devam ettim spora ondan sonra bileğimi sağa sola çevirirken bile ağrıyodutabak tutamıyodum.sporu bıraktım.doktora gittim dinlendir dedi.1 sene dinlendirdim.sonra mr çektirdim bişi yok spor yap dedi doktor.başladım 2 hafta sonra ağrı başladı gene.tkrar doktora gittiğimde gerilme var dedi az bişey sorun çıkarmaması lazım dedi.bileklik tak dedi1 ayda geçer ama hiç zorlamıcaksın dedi dinlendircen yani.fizyoterapiye gittim.dedi yavaş yavaş spora başlaman lazım dedi yarım kilo ile dinlendirme dedi. :SS .barfix şınav çekerken sorun olmuyor fazla ağrı çok hafif oluyor ama sonraki gün iyileşiyo.ama dambıl yada barbel curl yada yana açma olsun shoulder press olsun ilk gün az bişi ağrı oluyo sonra hemen iyileşiyo ama 1 hafta sonra iyileşmesi 2 3 günü alıyo.baya bi araştırdım ama böyle bi hastalıkla karşılaşmadım.1.5 sene oldu daha ne kadar bekliyim?doktor daha yırtamamışsın dedi gerilme var dedi.yırtsam daha çabuk iyileşirdi herhalde :S
    --- Mesaj birleştirildi, 31 Ocak 2014 ---
    kas gerilmesi için önerebileceğiniz bi ilaç varmı.simdiden teşekkürler

Son düzenleme: 31 Ocak 2014

Sayfayı Paylaş