1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

1,5 aylık ev çalışmam

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve ozo21 tarafından 14 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ozo21

ozo21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 1,5 aydır evde birşeyler yapmaya çalışıyorum daha önce hiç body çalışmadım.İlk defa 1,5 aydır başladım boy 1,83 kilo 74 umut var mı acaba teşekkürler :)

Ekli Dosyalar:

2. ozo21

ozo21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada yaşım 25

3. TheSingleWolf

TheSingleWolf Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Adana
    Umut var mı demişsinde sen şekle sokabilirsin bu vücudu.Bu sporu sabır azim ve hırs yoksunu kişiler yapamaz.Tabi herkesin alanı farklı.Umut var tabiki.Evde daha hırslı çalışabilirsin.Çünkü bende evde başladım ilk.1 ay oldu salona gideli.Ama sabır etmesini bilmelisin.Yiyeceklerine dikkat etmelisin.Kola ve o tür gazlı içeceklerden kaçınmalısın.Sigarayı bırakmalısın. Ve en önemlisi milletin söylediği lafları kulak ardı etmelisin...
    Bu arada Dambıl vs aletlerin varmı ?Ve hangi hareketleri çalışıyorsun.Yardımcı olabilirim.Msjda atabilirsin.
    Kolay gelsin.

4. fiko07

fiko07 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    henüz fotoları koymak için erken olmuş ama eski halini görsek daha iyi yorum yapabilirdik.bunun haricinde yukarıdaki arkadaşa katılıyorum.

Sayfayı Paylaş