1.5 aylık çalışmanın sonucunu alamadım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Ives tarafından 12 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Ives

Ives Yeni Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 1.5 aydır sıkı bir çalışma yapıyorum vücut kütle değerlerimi ölçtürdüm ve kas kütlem artmamış.Fakat ben bu süre içerisinde 8 kg ile başlamıştım şu an 12kg ağırlıklarım ilk setimi 15 tekrara kadar çıkarabiliyorum neden böyle oldu ?Vücudum harika fit bir şekil aldı six packlarda gözüküyor ama kütle artışı yok.

Değerlerim
    Yağ 20.6 kg
    Kas 61 kg
    Su 44.7

Kas yazdığım değer yağ harici değerlerim.Acaba çalışmamdamı bir sorun var kütle almaya yönelik çalışmam için ağırlıkları arttırıp setmi düşürmeliyim.
    Görüntü güzel ama biraz daha şişmek istiyorum.

Ne yapmalıyım proteini çok fazla alıyordum bu döneme kadar onu arttıramam hatta azaltmaya gideceğim cildimde yağlanma ve sivilce arttı çok aldığım için.
    Karaciğere daha fazla yük bindirmek istemiyorum.
    Karbonhidratımı düşük tutuyordum diyette diyetisyenim onu arttır basit karbonhidrat hiç almıyorsun vücudunun enerjiye ihtiyacı var dedi.

2. alaska06

alaska06 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Vücudunda 20.6 kg yağ olduğu halde 6 packlar çok güzel şekilde görünüyorsa helal olsun resmini görmek isterim. Sadece proteinli beslenmek kütle artışı demek değil aksine zararlı zaten kemik erimesine yol açıyor protein diyetleri ve ağırlıklı beslenmeler. Karbonhidrat almak zorundasın şayet bu sporu yapıyosan kilo almak kas artışı olsun istiyorsan bu şart. Demekki çokda iyi beslenmemişsinki sonucunu iyi alamamışsın. İlk aylar en iyi kas kütlesi alınan zamanlardır. Bende salona gelen birsürü genç görüyorum 15 -18 yaşlarında benchte 45 kilonun altına giriyolar barber curlda 30 kilo kaldırıyolar 4-5 aydır çalışıyorlar ama görsen bu nasıl cılızlık bu ne hal dersin beslenme çok önemli bidaha gözden geçir forumu iyice araştır bence. Başarılar

3. SNIPES44

SNIPES44 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    cardiyoda yapmalısın bence aynen alaskanında dediği gibi karbonhidratta alman gerekiyor bu sporla uğraşıyorsan fazla proteinde alma gerekli olduğu kadar forumda araştırırsan bulabilirsin zaten.

4. Ives

Ives Yeni Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Fazla hırsın zararları işte kafaya öyle bir koymuştumki yağ eritmeyi diyetime şimdi bakınca aptalmışım diyorum.

Sabah
    5 dilim light beyaz peynir
    2 tam yumurta
    1 kepekli galeta
    Pharmaton GINGSENG G115(Multivitamin)
    500mg Balık yağı

Öğle
    Yarım tavuk göğüsü
    2 kepekli galeta

Ara öğün
    Yarım tavuk göğüsü
    1 kepekli galeta

Antrenman genelde bu araya giriyor

Akşam
    4 dilim light beyaz peynir
    1 büyük su bardağı light süt
    1 su bardağı light yoğurt
    1 kepekli galeta
    1 şişe maden suyu

Proteinleri belli ölçüde azaltıp meyvemi karbonhidratımı ekleyeceğim.

2 gündür proteini eski zayıflama diyetimdeki gibi tüketiyorum kafam rahatladı vücudumda yağlanma ve sivilce azaldı.

Muziplik olsun diye değil ama cidden soruyorum
    Yukarıda yazdığım diyeti tükettiğim sırada aşırı bir şekilde cinsel aktivite artıyordu normalde 2-3 günde bir masturbasyon yapan biriyken yukarıdaki şekilde aşırı protein alınca bu sayı günde 4-5lere çıktı
    tabi şimdi normale döndüm
    bunun sebebi nedir ?

Son düzenleme: 12 Şubat 2013
  5. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Hergün belirli oranlarda karb., protein, şeker ve yağ almazsan kütle kazamazsın. Hepsi tamam az karb. alırsan yine olmaz. Diyetinde karbonhidrat az.

Sayfayı Paylaş