0sm4n |> Yağ Yakma Günlüğü

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve 0sm4n tarafından 3 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. xeonsteel

xeonsteel Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    gevrek tarzı şeyler yüksek şeker miktarı içerir ve yumurtayı tam yemelisin herhangi zararı olmaz

0sm4n bunu beğendi.
  2. 0sm4n

0sm4n Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    İletişim,Saatci
    Yer:
    İzmir / Menderes

alternatif bulamadım gevreğe bir türlü , fırında diyet kepek ekmeği yazıyo ondan alıyorum ekmek beyaz ekmek değil , ama ondan birtane yiyince çok yiyomuş gibi hissediyorum :(

3. 0sm4n

0sm4n Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    İletişim,Saatci
    Yer:
    İzmir / Menderes
    selamlar , 07 Temmuz Salı 22:51 ;

akşam evde koca bir tabak salata , yarım tabak bulgur pilavı yarım tabak yaş fasülye yedim
    21:10 geçe spora gittim 22:40da evdeydim top sahasında toplam 20 tur attım :) 20den geriye doğru saydım. uğraşıyoruz bi kaçgündür tartıya cıkıyorum kilo da fazla değişiklik yok moralım bozuluyo yılmamaya calısıyorum devam

4. 0sm4n

0sm4n Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    İletişim,Saatci
    Yer:
    İzmir / Menderes
    bir diyet bozma günü daha :))
    duble iskender + 1 porsiyon profiterol + hiç spor yok toparlanırım inşallah.

5. 0sm4n

0sm4n Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    İletişim,Saatci
    Yer:
    İzmir / Menderes
    günaydın cümleten ;

kahvaltımı şimdi yaptım 2 yumurta sarısıyla birlikte bi tane sadece beyazı yarım simit ile beraber.

6. yayatoure

yayatoure Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Bende kilo veriyorum ama sana önerim aksam biraz fazla yiyorsun hemde mesajlardan okdugum kadarıyla 8 den sonra yiyorsun tamam yavaş kilo vermek istiyorsun ama 6.30dan sonra ağzına birşey sürmemeni tavsiye ederim aksamları kostugun için 6 gibide karbonhidrat ve l-carnite alırsan daha iyi olur senin için. ayrıca ara sıra kaçamak yapmak iyidir vücudunu ve kendini mutlu etmek için ;). kolay gelsin.

edit : he birde simit yerine başka şeyler yemeni tavsiye ederim simitde bütün beyazlardan var + susamıda çok yağlı bir besin.

0sm4n bunu beğendi.
  7. 0sm4n

0sm4n Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    İletişim,Saatci
    Yer:
    İzmir / Menderes
    önerilerin için teşekkür ederim , ama saat 9 a kadar dükkanda olduğumdan dolayı eve gidince yemek zorunda kalıyorum , ama mutlaka salata ile yiyorum ekmek tüketmiyorum simiti değiştirecem evet , kepek ekmeğine yatay geçiş yapalım o halde teşekkürler :)

8. 0sm4n

0sm4n Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    İletişim,Saatci
    Yer:
    İzmir / Menderes
    pazartesinden beri diyeti hiç ihmal etmedim sadece sabahları kalkamıyorum 3gündür
    2 akşamdır maç yapıyoruz halısaha 1 saat olmak üzere :) çok güzel ter atıyo
    artık kepek ekmeği aldım bu sabah 4 yumurta yarım kepek ekmeği ile kahvaltımı yaptım
    yumurtaların 3ünü tamamen 1inin sadece beyazını yiyorum yanlışmı bilmiyorum ~ evden salata getirdim dükkana öğlen yanında yarım kepek ekmeği ile onu tüketicem devam bu arada komşu tartıyı istedi 5 gündür tartılamıyorum :D inşallah 100ün altına inmişimdir kız arkadaşım mesaj attı 2 ay sonra bişey olmadı ama sonuçta mesaj attı demekki unutamadıgına göre :D neyse devam teşekkürler saygılar :)

9. swat17

swat17 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhaba arkadaşlar bende 1 bucuk haftadır l-carnitini ve 2 haftadır afrıca mango kullanıyorum aynı yamanda hergun 15 + 15 =30 dakıka kosu yapıyorum ardından 15*3 mekık cekıyorum ama aynı zamnda dıyet yapıyorum. 98 kılo fılandım su an 90 kıloyum ancak dıyette yedıklerım söyle...

sabah = 2 yagsız yanmaz tavada yumurta beyazı 6 zeytın yagsız kıbrıt kutusu kadar peynir sekersız buyuk cay 1bucuk dılım cavdar ekmeği lıght 1 adet salata

saat 11:00 = 1 şeftali veya elma yanında salata

saat 13:00 = yagsız yogurt elma veya seftali

saat 16:00 = tekrar meyve

ve aksam yemeğindede hafif salata filan

ama ben bunu daha öncede yaptım ve 98 kilodan 74 kiluyu gordum 3 aydan kısa surede ancak ben bu dıyetı yapınca yuzum gözüm çöküyor ve görenler hastamısın sen filan diye soruyorlar ..bu nun olmaması için ne yapmam gerekir yada diyetime ne eklemeliyim yada ne dğiştirmeliyim...iyi günler dilerim.... lütfen cevap verin

Son düzenleme: 11 Temmuz 2012
  10. yayatoure

yayatoure Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    saat 13.00te yediklerini 16.00da yiyip öğlen biraz daha düzgün beslenmen lazım.

swat17 bunu beğendi.
  11. pasak

pasak Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    nasıl gidiyor Osman diyetin?
    kepek ekmeği ve iş yerine salata götürmen çok güzel. aynen devam et böyle. hem daha az maliyetli hem de daha sağlıklı olacaktır senin için.
    her gün de tartılmana gerek yok, haftada 1 gün aç karına sabahları tartıl.

0sm4n bunu beğendi.
  12. swat17

swat17 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    tesekkur ederım arkadaşım :)

13. 0sm4n

0sm4n Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    İletişim,Saatci
    Yer:
    İzmir / Menderes
    abi çok iyi gidiyo allaha şükür gerçekten olumlu sonuçlar var gibi tartıyı aldı zaten komşu tartılmıyorum 3 4 gündür :D 3. hafta biticek pazar günü.

2gündür maç yaptığımdan vücudum çok yorgun dün sahaya gittim sahanın ortasına oturdum koşmıyacaktım sonra arkadaşlar geldi minyatür kale maç yaptık ağrıyo heryerim gerçektende hareket etmekte zorlanmaya başladım :D ama çevrem gerçektende zayıfladığımı söylüyor günlüğe başladığımdan beri yaklaşık 50 kişi söylemiştir , bişey farkettim kolumda kasımın üstünde bi damar görünüyo artık tabi çok çok az :D , ve 10 tane şınav çekebiliyorum başlamadan önce 0 dı :) bide ben pazumu gösteremiyorum , sıkamıyorum sıkayım diye deniyorum elim acıyo kollarda hareket yok sanırım o yağlardan :D
    devam diyete uyuyorum ;

abah 6:30 kalkış = 1 Bardak Pınar Light Süt
    09:00 = yarım dilim kepek ekmeği ~ 3 yumurta [tamamen]
    11:00 = 2 adet kuru kayısı
    13:00 = yarım dilim kepek ekmeği ~ salata ~ light yoğurt
    14:30 =yeşil çay 1 bardak
    16:00 = 2 adet kuru kayısı
    18:00 = yeşil çay 1 bardak
    20:40 = Evde hangi yemek varsa çok az , ekmeksiz.
    [tüketebildiğim kadar su tüketiyorum tabiki]

bide not olarak motivasyonum arada düşüyor açıkcası , ne bileyim bişeyler arıyorum resmen hemen forumdaki fotoğraflara bakıyorum onlar güzel destek veriyo
    1 2 gün önce çok isyanlardaydım :D 1.5 ay kızla konuşmuyoruz zaten ben sırf onun yanına yakışayım diye zayıflamaya karar verdim sonradan anladımki bu hayatım için önemli 2gün öncede mesaj atmazmı bu :)) iyimisin diye merak ettim diyo bahane tabi ama olsun okul açılınca gelir elbet

Son düzenleme: 12 Temmuz 2012
  14. 0sm4n

0sm4n Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    İletişim,Saatci
    Yer:
    İzmir / Menderes
    birde bimden bir peynir aldım yağ oranı 100 g da 2.5 light peynir öğlen yarım kepek ekmeği bitene kadar peyniri yedim bitince kaldırdım salata & light yoğurtu tükettim :) yoğurtun hepsini değil tabi salata bitene kadar

15. pasak

pasak Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    abicim yarım ekmek mi yiyorsun bir öğün de? en fazla 2 dilim olsun bi öğünde yediğin ekmek.
    o koldaki damar daha da belirgin olur zamanla :)
    güzel de motivasyon sağlar sana ;)

16. 0sm4n

0sm4n Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    İletişim,Saatci
    Yer:
    İzmir / Menderes
    abi çok yiyomuş gibi hissediyorum o zamanda kendimi :D , şimdilik böyle devam bakalım tam 1.ay sonunda tartılcam inşallah 90a kadar inerim 90a inince 1 ekmeğe cıkartırım öğünü :D

17. 0sm4n

0sm4n Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    İletişim,Saatci
    Yer:
    İzmir / Menderes
    bu hafta gerçektende çok yorgunum , dün sahaya gittik 9 aylık oynadık yine hareket oldu terledim :) 1.5 2 saat falan diyete uyuyorum

Bu sabah 1 yumurta , 30 40 gram beyaz light peynir yedim 100 gramında yağ oranı 2.5 muş devam

18. pasak

pasak Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    ya ben yanlış anlamışım, yarım dilimmiş o, yarım ekmek anladım :D

19. 0sm4n

0sm4n Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    İletişim,Saatci
    Yer:
    İzmir / Menderes
    :D :D bende yarım dilim az diyon diye anladım hahaha =))

20. 0sm4n

0sm4n Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    İletişim,Saatci
    Yer:
    İzmir / Menderes
    dünde sorunsuz şekilde diyet devam etti , ama spor da bi hayli sorun var bu hafta hiç sabahları kalkamadım akşamlarıda gerekli olan kardiyoyu yapamadım :( devam

Sayfayı Paylaş