04.06.2012 yağ yakım günlüğü hedef 105 kg

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Zindan tarafından 4 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Zindan

Zindan Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    perakende satış
    Yer:
    istanbul
    2 sene gibi kısa bi sürede yaklaşık 50 kg aldım bunun nedeni sporu bırakmam ve beslenme alışkanlığı düzeltmemem oldu ama artık vg ile sağlıklı kilo vermeye çalışıyorum

Muscletech Hydroxycut Hardcore 40 stix kullanıyorum

1 ay gibi kısa bir sürede 155 kg dan 130 a düştüm ama metapolizmam bozuldu 1 hafta yapmam gereken diyeti ben 1 ay uzatınca metopolizmam alt üst oldu ve şuan hiç yemesem ve sürekli spor da yapsam 1 gr dahi veremiyorum 135 de sabit kaldım 2 haftadır ve benim tüm motivasyonum bozuldu şok diyetle 1 ayda 25 kg verdim ama uzun vadede zararlı çıktım kendime diyet programı hazırlattım

bel:115

kol:45 cm

omuzlar :110 cm

boy:190 cm

yaklaşık yağ oranı şuan %25

amacım 105 kg olmak kas yada güçle ilgili bi sıkıntım sporumuda iyi bi şekilde azimle aralıksız yapıyorum

yarım saat koşu 1 saat kadar süper set ağırlık çalışıyorum ve çok fazla sağ omzum çıktığı için özellikle omzumu güçlendirmeye çalışıyorum

Metopolizmamı hızlandırmaya çalışıyorum haftalık hedefim 4 kg

Beslenme programım

sabah: 2yumurta ---80*2:

1 dilim ekmek veya 3 kaşık yulaf -----

1 bardak light süt-

ara öğün:1 elma yada az light yoğurt -

öğlen:sebzeli ,etli,balık ,salata-

ara öğün:1 elma herhangi bir meyve-

akşam:sebzeli ,et,balık yavuk,salata-

gece:1 bardak süt yada az lor peynir--

kullandığım et genelde light ton balığı

süt ve yoğurt light olarak kullanıyorum

ortalama kalori 1000 kalori

---------- Post added at 21:09 ---------- Previous post was at 21:05 ----------

Günlük olarak yaptıklarımı buraya ekliyicem sizden ricam almam gereken almamam gerekn besin varsa söylemeniz

2. Zindan

Zindan Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    perakende satış
    Yer:
    istanbul
    bu hafta hastalığım yüzünde hiç diyet yapamadım canım ne isterse yedim 3 kilo vermişim ama sporumu aksatmadım hiç her gün gittim salona süper set çok işe yaradı galiba diyetsiz çok iyi kilo verdim 132 yim şuan 5 litre üstü su içtim belki onunda etkisi olabilir

Sayfayı Paylaş