0 Dan Basliyorum yardimlariniza ihtiyacim var.

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ScReaMM tarafından 1 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ScReaMM

ScReaMM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaslar ,
    Artik kulolarim yuzunden toplum icinde cok fazla raharsiz olmaya basladim bende hazir unuversiteye yeni baslamisken ilk seneden kilolarimdan kurtulmaliyim dedim ve 24.09.2013 gunu spor salonuna yazildim ve beslenmeme de dikkat etmwye basladim sizden istedigim kiloma yag oranima uygun nacizane onerilerinizi bana iletmeniz. Neler yapmaliyim nelere dikkat etmeliyim yardimci olursaniz cok sevinirim.
    Tesekkurler.

24.09.2013

Boy : 1.77
    Kilo : 106.5
    Yag : % 36

Kalca . Basen . Gogus . Gobek .kol . Bacak kisaca kilolar orantili sekilde tum vucusuma dagilmis durumda.

2. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    simdi herseyden once yag oranin fazla oldugu icin acele etmemende fayda var nedenine gelicek olursak birdenbire kilo verirsen eger herseyden once cildinde deformasyonlar meydana gelir catlaklar gibi mesela ve derinin kendini saglikli bir sekilde toplamasi icin, kilo verecegin sureden daha fazla sureye ihtiyaci olacaktir... antrenman konusunda gittigin spor salonunda hocalarin seninde mutlaka ilgileneceklerdir. beslenme konusunda ise yine hocalarindan alacagin tavsiyelere uyabilirsin ama uni ye yeni girdim hemen forma girmeliyim diye olum diyetine girip olum antrenmanlari yapma :) vucuduna biraz zaman ver.. kolay gelsn

3. ScReaMM

ScReaMM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    24 Eylul

Kilo 106.7
    Yag 36.5

24 Ekim

Kilo 104.4
    Yag 35.5