0 ağırlıkla süper vücut ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve enter33 tarafından 27 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. enter33

enter33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Evet beyler bu gün basketbolda biriyle tanıştım. 20 yaşında 190 boyunda 80 kiloymuş ve yaklasık 1-2 sene bilinçli bi şekilde fitness yapmış gibi bi fiziği var. Karın kasları belirgin göğüsler mükemmel bi biçimde. omuzları geniş. Sordum hiç ağırlık çalışmadım. Şınav mekik barfiks çekiyorum, aynı zamanda kulüpte oynuyorum ordaki ağırlıksız antrenman çalışmalarımı yapıyorum hepsi bu, şaşardın değilmi" dedi. Gerçekten çok şaşırdım bu nasıl oluyor ?duh

2. slwester23

slwester23 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    şınav, mekik, barfiks,dips bunların hepsi vücut ağırlığıyla yaptığın egzersizlerdir buda senin vücudunu geliştirir sonuçta ağırlık kaldırmış oluyorsun

3. Zealotry

Zealotry Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Bir sürü vücut ağırlığıyla yapılan hareket var. Barfiks , şınav diyip geçme 10 larca çeşidi var. Ama bu şekilde fazla hacimlenebilmek mümkün değil bir yerden sonra.

4. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri :

https://www.google.com/search?q=agi...89,d.Yms&fp=451f933df76d2289&biw=1366&bih=641

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş